چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” واقعا چیست ؟ کارشناسان می گویند سردرگمی آسیب رساندن به پیشرفت

درخواست دو نفر چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به معنای, و شما ممکن است دو پاسخ متفاوت: حرکت رو به رشد است به نام برای همه چیز از کاهش متوسط به پلیس بودجه به كسيكه از نیروهای پلیس در دسترس نباشد.

محبوب ترین توضیح به نظر می رسد: reallocate برخی از پلیس نسبت به هزینه های سلامت روان, درمان اعتیاد و خدمات اجتماعی در حالی که reframing نقش پلیس خود را — به خصوص در جوامع بومی.

ادامه مطلب: “آنها در حال هدف قرار دادن آمریکا — چرا برخی از طرفداران می خواهم پال خواستار قطع بودجه دولت کانادا پلیس

اما کارشناسان نگران این مسئله شده است مبهم در میان عموم مردم.

“من فکر می کنم, آن را قطعا تبدیل به یک فوتبال سیاسی ایران و آن نتواند نقطه” گفت: جان پاول, حقوق مدنی, کارشناس و مدیر Othering و متعلق موسسه در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“نکته این است — و من فکر می کنم ما باید یک اجماع در این است که باور آن است که پلیس خارج از کنترل هستند و ما نیاز به در واقع چیزی به پلیس پاسخگو و آنها را واقعا نگران امنیت عمومی برای همه مردم و نه فقط مردم سفید.”

جورج فلوید تظاهرات: Scheer مخالف defunding RCMP

جورج فلوید تظاهرات: Scheer مخالف defunding RCMP

در عین حال سردرگمی بیش از آنچه طرفداران در حال هل دادن برای پافشاری کرده است که کارشناسان می گویند این است که اجازه می دهد منتقدان به اخراج جنبش بدون مقابله با آن چگونه می تواند کمک با پلیس اصلاحات.

که سردرگمی باید حل شود و تبدیل به معنی سیاست آنها می گویند که تنها می تواند اتفاق می افتد از طریق دشوار مکالمات.

“مهم ترین چیزی که قانونگذاران می توانید انجام دهید این است که گوش دادن و گوش دادن صادقانه به آنچه این گروه نگرانی هستند” گفت: اروین کوهن به عنوان دانشيار و جرم شناسی و عدالت کیفری در دانشگاه دره فریزر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“و سپس آن را در وقت آنها را برای پیدا کردن راه حل است.”

ادامه مطلب: شکایت در مورد RCMP انجام در حال نصب است. اما چه کسی نگه می دارد آنها را پاسخگو?

برخی کانادا سیاستمداران به نظر می رسد در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را. رهبر محافظه کار اندرو شیر گفت: او را باور نمی کند حرکت “را کانادایی ها امن تر” بحث تمرکز باید بر مهر کردن نژادپرستی نظاممند از درون نیروهای پلیس.

انتاریو برتر داگ فورد که در مورد خواسته defunding گفت: “من باور نمی کنم که برای دوم” نامیده می شود و برای آموزش بیشتر.

NDP رهبر Jagmeet سینگ به حمایت توزیع منابع پلیس در حالی که خواستار یک “مخلوط رویکرد” با اصلاحات دیگر. نخست وزیر جاستین ترودو برای بخشی خود را, گفت که کانادا “نیاز(ع) به کشف طیف وسیعی” از “بسیاری از مسیرهای مختلف.”

در ایالات متحده — که در آن پلیس defunding شده است تقاضا کلیدی از زندگی مهم جنبش در پی جورج فلوید مرگ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او در حزب جمهوری خواه و رسانه ها کشف و ضبط کرده اند در اقلیت خواستار لغو اجرای قانون reframing بحث به عنوان یک دموکرات طرح به “دور پلیس خود را!”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بالا دموکرات مانند جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive حریف برای ریاست جمهوری در ماه نوامبر را پس از انکار این defunding جنبش است. به جای بایدن گفت که او می خواهد به پلیس پول بیشتر به منظور “اجرای معنی دار اصلاحات” با حتی بیشتر از بودجه فدرال مشروط به تصویب آن اصلاحات است.

دیگر دموکرات ها اعلام کردند برای حمایت از جنبش به تغییر منابع از پلیس به مناطق دیگر از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز که تشبیه رویکرد به راه منابع اختصاص داده شده در مرفه عمدتا سفید و حومه.

برتر هرگن می گوید defunding پلیس این است که یک رویکرد ساده انگارانه به یک مشکل پیچیده’

برتر هرگن می گوید defunding پلیس این است که یک رویکرد ساده انگارانه به یک مشکل پیچیده’

کارشناسان مانند پاول و کوهن نقطه به نقطه سال از پذیرش توسط روسای پلیس سراسر ایالات متحده و کانادا است که مأموران اجرای قانون در حال کشیده نازک با خواسته های رو به رشد از شغل خود را از انجام سلامتی چک به خدمت به عنوان اموزشگاه گریز زدن افسران در مدارس که آنها لزوما به خوبی آموزش دیده است.

طرفداران می گویند هدایت این منابع در جاهای دیگر نه تنها اطمینان از چنین موقعیت هایی موفق تر به طور کامل و با خیال راحت اما همچنین ممکن است کمک به بازگرداندن اعتماد به پلیس اگر آنها تنها به نام در به در معرض خطر “مناسب” شرایط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پلیس باید نقش بازی, اما آنها نباید پیشرو در این طرح آنها نباید تنها سازمان مسئول برای پرداختن به این نگرانی ها گفت:” کوهن روشن چه مقدار از defunding پلیس طرفداران برای ایستادن.

“قطعا افرادی وجود دارند که با استفاده از این واقعیت است که هر کس این را می داند و یا می داند این را. اما در زمان من فکر می کنم بیشتر مردم را درک خواهد کرد و ما می توانیم نگاهی که در آن پول است واقعا در رفتن.”

ادامه مطلب: چگونه جورج فلوید تظاهرات را مشتعل تغییر در آمریکا

در حال حاضر با این حال افکار عمومی به نظر می رسد که تا حد زیادی روشن در برابر defunding جنبش حداقل در ایالات متحده آمریکا

رویترز/ایپسوس نظرسنجی منتشر ژوئن 11 پیدا کردم فقط 39 درصد از آمریکایی ها بررسی های پشتیبانی شده عبارت “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” با 56 درصد در برابر.

مشابه ایپسوس نظرسنجی انجام شده برای ABC اخبار منتشر شده فقط یک روز پس از رویترز’, بر اختلاف بود و حتی starker: 64 درصد در برابر defunding در حالی که 34 درصد حمایت از ایده.

در عین حال کسانی که در همان نظرسنجی همچنین نشان داد که به طور متوسط 76 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از این هدف است که بسیاری می گویند defunding در واقع calls برای: توزیع برخی از بودجه پلیس به سلامت روانی بی خانمانی و خدمات اجتماعی و همچنین آموزش بهتر برای افسران.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مینه سوتا فرماندار می گوید پلیس اصلاحات در مورد ایمنی نه defunding خدمات

مینه سوتا فرماندار می گوید پلیس اصلاحات در مورد ایمنی نه defunding خدمات

دموکرات ها که پشتیبانی آن هدف به نظر می رسد نا امید که آنها بوده ام به یک عبارت است که این مسئله دچار سردرگمی. تشکر. کارن باس, یکی از نویسندگان این حزب پلیس اصلاحات قانون بسته گفت واشنگتن پست که “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” است “احتمالا یکی از بدترین شعارها همیشه.”

اما کوهن می گوید که معترضان به آمده تا با شعار حق.

“کار آنها این است که درخشش نور بر نگرانی هایی است که ما احتمالا می دانستند و یا شاید نمی لزوما دیدن و اشاره ما به آن عمل مورد نیاز است. و آنها انجام داده ایم که” او گفت:.

ادامه مطلب: ‘Defunding’ پلیس و بودجه سلامت روان منابع را نجات, کارشناسان می گویند

کوهن همچنین تحت فشار قرار دادند در برابر بریتیش کلمبیا برتر جان هرگن که هفته گذشته گفت که defunding پلیس این است که “یک رویکرد ساده انگارانه به یک مشکل پیچیده” نیز در حالی که ظاهر می شود برای حمایت از آن با هدف توزیع مجدد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن نیاز به یک بازنگری یک تغییر از پلیس و چه مسئولیت های هسته ای خود هستند” کوهن گفت.

“اما ما همچنین باید برای تعیین نقش پلیس می تواند همچنان به بازی در مناطق که در آن ما نیاز به قرار دادن افراد دیگر در صندلی راننده و من فکر نمی کنم که یک گزاره ساده در همه. مردم باید ایده های مختلف از آنچه که بدان معنی است و آن نیاز به مقدار زیادی از بحث های سخت.”

چه پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش’

چه پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش’

پاول گفت: کسانی که بحث نیاز به اتفاق می افتد هر چه زودتر به جای بعد به منظور تصویب تغییر سرعت برای racialized جوامع است و با احتیاط خوش بینانه است که افکار عمومی را به نوبه خود نسبت به آنچه defunding جنبش تا حد زیادی خواستار.

“هنگامی که مردم بگو آره, شما می دانید, تفکیک اشتباه است, کشتن یک بچه اشتباه است اما ما باید برای رفتن به آرامی’ — خوب شما تا به حال شانس خود را برای رفتن به آرامی,” او گفت:. “ما نیاز به انجام کاری است و ما نیاز به فورا آن را انجام دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این پیچیده است. و متاسفانه شما می دانید افرادی مانند این سه کلمه. اما سه کلمه فقط رفتن به آن را قطع این زمان.”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>