بازدیدکننده داشته است به انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه های بازنشستگی رزومه تحت دستورالعمل های دقیق

مردم در انتاریو هم اکنون می توانید بازدید عزیزان در دراز مدت مراقبت و خانه های بازنشستگی تحت قوانین سختگیرانه و دستورالعمل میان coronavirus بیماری همه گیر.

فورد دولت هفته گذشته اعلام کرد یک “محتاط” راه اندازی مجدد برنامه است که اجازه می دهد ساکنان انتاریو برای دیدن خانواده آغاز پنج شنبه.

برای دراز مدت مراقبت از خانه یکی از بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت هر ساکن در هر هفته و بازدیدکننده داشته است را باید در خارج از منزل.

برای بازنشستگی خانه های ساکنان را مجاز داخلی و خارجی بازدیدکننده داشته است با توجه به آنچه بازنشستگی خانه مجموعه در محل. تعداد بازدید کنندگان خواهد بود تعیین شده توسط مرکز.

ادامه مطلب: انتاریو اعلام کرد ‘احتیاط’ راه اندازی مجدد اجازه می دهد بازدید کنندگان به مراقبت طولانی مدت خانه های بازنشستگی

دیگر مراقبت از تنظیمات اجازه خواهد داشت, هوای آزاد, بازدید از دو نفر در یک زمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

همه بازدید کنندگان باید آزمایش منفی برای رمان coronavirus در دو هفته گذشته.

برای همه نوع از مراقبت از خانه های, فیزیکی, فاصله مورد نیاز خواهد بود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این خانه همچنین باید عاری از شیوع.

شیوع کروناویروس: Ontario مراقبت طولانی مدت وزیر می گوید در ملاقات دستورالعمل

شیوع کروناویروس: Ontario مراقبت طولانی مدت وزیر می گوید در ملاقات دستورالعمل

دولت گفت: خانه نیز باید یک روند تاسیس برای برقراری ارتباط بازدید کننده پروتکل و مرتبط با روش های ایمنی و امکانات باید با حفظ بالاترین عفونت پیشگیری و کنترل استاندارد.

“ما می دانیم که بازدید کننده محدودیت دشوار بوده است در ساکنان به خانواده ها و عزیزان نقش مهمی در ارائه مراقبت و حمایت عاطفی به ساکنان. ما با اعتماد به نفس این بازدیدکننده داشته است می تواند رخ دهد با خیال راحت” مراقبت طولانی مدت وزیر Merrilee فولرتون گفت: در هفته گذشته.

مراقبت دراز مدت و خانه های بازنشستگی شده اند توقیف از اواسط ماه مارس زمانی که همه گیر شروع با تنها ضروری بازدید کنندگان مجاز به وارد کنید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— با فایل های از اخبار جهانی’ جسیکا پاتون

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>