استفاده از مواد مخدر مت مخلوط مواد مخدر در حال افزایش است در وینیپگ خیابان

استفاده از مواد مخدر به نظر می رسد در حال افزایش است در وینیپگ به عنوان مصرف بیش از حد باید مشخصی در اولین نیمی از سال است.

اعداد ارائه شده توسط این شهرستان نشان می دهد وینیپگ آتش امدادگر خدمات (WFPS) خدمه تجویز نالوکسان یک دارو است که می تواند به طور موقت معکوس کردن اثرات مواد مخدر مصرف بیش از حد 144 بار در ماه مه این سال در مقایسه با 75 بار در ماه مه سال 2019.

بین ماه های ژانویه و مه 431 بیماران مورد نیاز نالوکسان. در همین دوره در سال گذشته نالوکسان تزريق شد 292 بار توسط اولین پاسخ دهندگان.

“افزایش استفاده از Narcan واقعا ترسناک روند به این معنی که ورودی خیابان مخدر است که ما شاهد هستند که فقط مرگبار” WFPS عمومی آموزش و پرورش هماهنگ کننده Cory مهمان گفت.

ادامه مطلب: بیشتر کانادایی ها در حال مرگ هستند از مواد مخدر استعمال بیش از حد — و coronavirus مقصر است

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

افزایش استفاده از مواد مخدر متوجه شد در زمان COVID-19 اولین بار شناسایی شده در این استان با توجه به مهمان.

“ما قادر به ارتباط ما افزایش استفاده از مواد مخدر از تماس به طور مستقیم به COVID-19 اما آن را ایمن می گویند ما می تواند ساده و بی تکلف اگر ما فکر نمی کنم آن را به حال تاثیر بر این که” مهمان گفت.

دو بحران: COVID-19 و مواد مخدر اپیدمی

دو بحران: COVID-19 و مواد مخدر اپیدمی

ماریون ویلیس بنیانگذار Morberg خانه متوجه افزایش استفاده از مواد مخدر به طور خاص فنتانیل در حدود همان زمان. او ویژگی های آن به گرانتر و سخت تر برای پیدا کردن مت که او معتقد است که در اثر قابل توجهی مواد مخدر رکود توسط پلیس و coronavirus بیماری همه گیر.

“معتادان به مواد مخدر را متوقف کند و با استفاده از” ویلیس گفت. “آنها فقط به دنبال چیز دیگری برای استفاده و ما متوجه شد که آن را مانند به نظر می رسد بعدی محبوب مواد مخدر به استفاده از این روز است که در واقع فنتانيل.”

ادامه مطلب: Winnipeg, پلیس می گویند قیمت مت دو برابر شده است به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ویلیس گفت: مت ساخته است قابل باز گشت است که پلیس متوجه شده و همچنین.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“بیش از گذشته کمی در حالی که آنچه ما دیده ایم این است که نسبتا افسرده مت که نشان می دهد قیمت بالا عرضه” Cst. راب کارور گفت.

کارور و مهمان می گویند هر دو پلیس و امدادگران در حال پیدا کردن افرادی که اختلاط مواد مخدر خیابان اما همیشه نمی توانید بگویید که دقیقا داروهای مگر اینکه کاربر با میل و رغبت را فراهم می کند که اطلاعات.

“این یک چالش برای ما امدادگران چرا که آنها نه تنها در مواجهه با یک ماده می توان آنها را در مواجهه با چند مواد” مهمان گفت.

ویلیس گفت: مت و فنتانيل دو مواد مخدر است که اغلب در ترکیب.

“هر دو مخدر بسیار مشکل ساز در حال حاضر” ویلیس گفت.

ادامه مطلب: مرد douses خود را با مایع سبک تر طول می کشد مت می پرسد افسران به او شلیک: Winnipeg, پلیس

سابق مت کاربر و Morberg خانه ساکن کری Hickaway گفت: برخی از فروشندگان مواد مخدر در حال فروش مت laced با فنتانيل بدون خریداران دانش است.

“شده است وجود دارد آلوده لوازم مت و من تست مثبت برای فنتانيل هنگامی که با استفاده از” Hickaway گفت.

مانیتوبا رئیس دفتر معاینات پزشکی گفت: آن را ندارد اعداد در کشنده مخدر استعمال بیش از حد به عنوان این می تواند چندین ماه برای تایید علت مرگ.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دولت کانادا در نظر گرفتن “گام های مهم خود را” به مبارزه با مواد مخدر بحران: وزیر ایمنی عمومی

دولت کانادا در نظر گرفتن “گام های مهم خود را” به مبارزه با مواد مخدر بحران: وزیر ایمنی عمومی

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>