این ادم ارزان خر نشان می دهد پادکست: در حال AirPods ارزش پول? – CNET


cheapskate-show-artwork-wide

CNET

Cheeps! این ادم ارزان خر نشان می دهد در حال حاضر در نوسان کامل است. این پادکست هفتگی به خود اختصاص داده است-شما حدس زده آن-کمک به شما پول را نجات دهد.

برای مثال باید به شما صرف $159 در 199 دلار و یا حتی $249 در اپل AirPods هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی و تعداد زیادی از کمتر گران جایگزین ؟ شما ممکن است تعجب ما را بر آن.

در این قسمت ما همچنین یک مطلب جدید در محبوب “بهترین زیر 20 دلار” بخش (نکته: این شامل کلید های خود را) و پاسخ ما این مهم شنونده سوال: آیا تکنولوژی دنده شما نباید ارزان کردن ؟ (صحبت که خود را ارسال مقابله سوال [email protected])

پس از اتمام ادم ارزان خر نشان می دهد با استفاده از بازیکن های جاسازی شده در زیر و یا اضافه کردن آن به پادکست های مورد علاقه خود را برنامه.

لذت بردن از!


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>