نرم پوسته تخم های دایناسور کرک کردن رمز و راز از دست رفته فسیل – CNET


gettyimages-530870151

مثل معاصر خزندگان و بعضی از دایناسورها ممکن است از تخم در آمده از نرم پوسته تخم مرغ است.

گتی ایماژ

با وجود آنچه در فیلم مثل پارک ژوراسیک و سرزمین قبل از زمان ممکن است به شما منجر به این باور بعضی از دایناسورها ممکن است ترک خورده اند باز کردن پوسته سخت تخم مرغ به عنوان آنها پدید آمده به جهان است. در عوض آنها ممکن است تا به حال یک مقدار نرمتر اولین.

با توجه به مطالعات منتشر شده در طبیعت در این هفته دایناسور تخم مرغ ممکن است به خوبی… پیچ و تابدار.

“فرض بر این بوده است که از آبا و اجدادی دایناسور تخم مرغ به پوسته سخت گفت:” علامت گذاری Norell دیرین شناس در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی و سرب نویسنده در یکی از مطالعات در آزادی مطبوعات. قبلی تخم مرغ در فسیل عمدتا آمده از اواخر دایناسور جدول زمانی نزدیک به خود را نهایی پایان برخی از 66 میلیون سال پیش. ما باید فسیل استخوان از موجودات قدمت 240 میلیون سال اما بدون تخم مرغ.

“ما در بر داشت هزاران اسکلتی باقی مانده از ceratopsian دایناسورها اما تقریبا هیچ یک از تخم مرغ خود را. پس چرا نبودند تخم مرغ خود را حفظ شده است؟” Norell می پرسد.

Norell معتقد است تیم او باید در پاسخ به این سوال خود را در مطالعه یافته با وجود حدس دایناسورها تولید پوسته سخت تخم مرغ وجود دارد فسیل شواهد تایید برخی از انواع دایناسور, یعنی, Protoceratops و Mussaurusتولید نرم پوسته تخم مرغ است. این موجودات به خاک سپرده شد و ادامه این تخم مرغ ها در خاک مرطوب مانند برخی از خزندگان امروز انجام دهید. نرم پوسته تخم مرغ نیست که کاملأ پیچیده حفظ شود به پوسته سخت خود را به همتایان — آنها متلاشی قبل از فرصت داده شده به fossilize-ترک یک شکاف در فسیل.

در حال حاضر این فاصله ممکن است پر شده است.

دوم مطالعه ارائه شواهد بیشتر بررسی نرم-پوسته تخم مرغ در قطب جنوب است مورخ در حدود 66 میلیون سال است. این اولین فسیل تخم مرغ در قطب جنوب — بود که به مراتب کمتر سرد تر از آن است که در حال حاضر.

دانشمندان مسئول کشف نیست برخی از تخم مرغ ها را با این حال. بدون هیچ جنینی باقی مانده در درون تخم مرغ, آن غیر ممکن است می گویند که آن را متعلق به.

این تیم نشان می دهد این احتمال وجود دارد گذاشته شده توسط یک دایناسور با توجه به برآورد وزن و نزدیکی آن به دیگر کشف فسیل تخم مرغ متعلق به غیر مرغی دایناسورها. تخم مرغ به خودی خود بزرگ است — بزرگترین نرم-پوسته تا کنون یافت و دومین از همه زمان. سوء ظن است که آن را چیزی شبیه به یک Mosasaurبزرگ دریایی دایناسور که گشت اقیانوس ها.

هم مطالعات ارزیابی مجدد نظریه همه دایناسورها گذاشته calcified سخت-پوسته تخم مرغ-مانند مرغ خود را فرزندان-و به جای اصل دایناسورها ممکن است بیشتر شبیه به خزندگان.

و شکی نیست که این پوسته تکامل در طول زمان به گرایش بیشتر به سمت پوسته سخت تر از نرم. اما از آنجا که تا چند نرم-پوسته تخم مرغ در فسیل آن را دشوار است به پین کردن یک جامد تکاملی جدول زمانی. پیدا کردن یک جواب پایین می آید به زمان تخم مرغ گذاشته شد و این گونه از دایناسور در سوال.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پر دم دایناسور پیدا شده در کهربا


1:29

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>