کلاهبرداری COVID-19 ایمیل که منجر به افزایش کلاهبرداری اینترنتی در ساسکاتون: پلیس

بیشتر مردم در ساسکاتون در حال سقوط قربانی کلاهبرداری اینترنتی به کلاهبرداری COVID-19 ایمیل با توجه به ساسکاتون خدمات پلیس.

“در هر زمان وجود دارد و بین المللی و یا ملی مسئله وجود دارد در حال رفتن به گروه است که سعی کنید برای از بین بردن و استفاده از آن گفت:” رئیس Troy کوپر در طول یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

ادامه مطلب: Scammers آنلاین هدف جویندگان کار در طول COVID-19 همه گیر

ساسکاتون پلیس پیگیری نیست تقلب خاص به نوع خود در این مورد کلاهبرداری اینترنتی. اما کوپر گفت که تقلب به طور کلی در یکی از جرائم در این شهرستان در حال افزایش در میان همه گیر.

“مردم بودند کلیک کردن بر روی نقشه به عنوان مثال نشان داد که گسترش COVID در سراسر جهان است که وارد ایمیل خود” کوپر گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“کسانی که نقشه های طراحی شده بودند برای گرفتن اطلاعات در مورد فرد است.”

ادامه مطلب: Coronavirus مربوط به کلاهبرداری کرده اند defrauded کانادایی $1.2 M: رسمی

کوپر گفت: بهترین چیزی که پلیس می توانید انجام دهید این است که اطلاع رسانی در زمانی که این کلاهبرداری ها در حال گردش اما حتی است که همیشه نمی توانید آن را متوقف کند از اتفاق می افتد.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“در زمانی که ما آموزش های عمومی در آنها ایجاد برخی از تغییرات کوچک در راه است که آنها فریب دادن مردم و آنها در آن دوباره” او گفت:.

ادامه مطلب: Scammers هرگز بیشتر هدف غنی از محیط زیست در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: کارشناسان

او گفت که او توصیه می کند افراد برای بررسی که در آن یک منبع از آینده است و تنها دسترسی به منابع قابل اعتماد از اطلاعات هرگز ارائه اطلاعات مالی از طریق اینترنت مگر اینکه از طریق یک منبع قابل اعتماد و اگر چیزی مشکوک به نظر می رسد فقط آن را ترک.

قربانیان این کلاهبرداری ها خواسته می شود برای تماس با ساسکاتون پلیس که ممکن است به طور مستقیم آنها را به یک سازمان دیگر از وجود دارد. کوپر گفت: آنها همچنین ممکن است نیاز به تماس با موسسه مالی خود را.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>