ساسکاچوان, هوای آزاد, ورزش, دبستان به صورت محدود فصل برخی از شنا باشگاه های چپ و بدون خطوط

در تابستان در فضای باز ورزش نیست به طور کامل لغو شده در ساسکاچوان — اما آنها را بازی متفاوت این سال است.

فاز 4 از ساسکاچوان طرح دولت برای بازگشایی اقتصاد در طول COVID-19 همه گیر لگد کردن ژوئن 22.

استان تقسیم کرده است این فاز به دو قسمت — اول اجازه می دهد تا کودکان و جوانان در اردوگاه های روز به بازگشایی همراه با استخر و اسپری پد و همچنین فصلی/تفریحی, هوای آزاد, ورزش و فعالیت های.

“ما قطعا از دست رفته بچه ها قطعا از دست رفته خانواده و با هم اما ما هیجان زده برای دیدن چیزی” گفت: Bridget Pottle, مدیر اجرایی, برای, Saskatchewan, چوگان سرپهن انجمن (SLA).

ادامه مطلب: Coronavirus — فاز ‘4.1’ آغاز ژوئن 22 به عنوان یک مورد جدید اعلام کرد در ساسکاچوان

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Pottle گفت: SLA ارسال خواهد شد آن بازگشت به بازی دستورالعمل برای عضویت در این هفته اشاره کرد که گروه در سراسر استان را مجبور به کار در شهرداری و دستورالعمل های بیش از حد.

“برخی از آنها آماده برای رفتن ژوئن 22, برخی نیست بنابراین هر گروه اجتماعی را به نوعی کشف کردن آنچه که آنها در حال رفتن به انجام و این بچه ها رفتن” او گفت:.

Pottle گفت: تمرکز برای محدود فصل خواهد شد در توسعه مهارت و چوگان سرپهن اصول ساخت آن را به عنوان خوب به عنوان هر یک برای ورزشکاران سعی کنید این ورزش است.

او افزود که SLA برنامه ای برای بازگشت به بازی های رقابتی هنگامی که زمان می آید.

رجینا شنا تیم رقابت برای خطوط: مربی

در حالی که این استان است که اجازه می دهد هوای آزاد, اسپری پد و استخر برای بازگشایی دوشنبه, نه همه شهرداری ها در حال حرکت به آینده.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

رجینا اسپری پد آماده خواهد شد برای باز کردن ژوئن 22, در حالی که شهر ساسکاتون در حال برنامه ریزی برای ژوئن 26.

اما ساسکاتون در حال برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از استخرهای روباز در این فصل در حالی که شهر رجاینا چسبیده به تصمیم خود در اواخر ماه مه به نگه داشتن استخر بسته شده است.

“در این زمان, در بیرون, استخر نمی خواهد بازگشایی” این شهرستان اظهار داشت: در یک ایمیل به اخبار جهانی در روز چهارشنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این شهرستان گفت: استخر در فضای باز نیاز به “پایتخت تعمیر و نگهداری و آماده سازی” را دریافت و در حال اجرا است که می تواند به هفت هفته.

حرکت است و انتظار می رود به صرفه جویی در حدود $35,000 در باز کردن و هزینه های $415,000 در هزینه های عملیاتی — معمولی برای فصل تابستان است.

“برخی از شهرها زیرساخت های جدیدتر می تواند خود را باز استخر در فضای باز در دو هفته. به عنوان شهر رجینا به روز رسانی ما, هوای آزاد, استخر زیرساخت مانند Wascana استخر و برگ افرا, استخر, تعمیر و نگهداری دوره کاهش خواهد یافت” این شهرستان گفت.

داخل سالن و امکانات در حال حاضر در حال آماده رجینا و بازگشایی مجدد مجاز است در بخش دوم از فاز 4 که در حال حاضر هیچ تنظیم تاریخ.

ادامه مطلب: ساسکاچوان سواحل و زمین های بازی بازگشایی با دستورالعمل جدید

بدون, هوای آزاد, خطوط, یک مربی شنا با اشاره به تقاضا از جامعه ورزشکاران به تنهایی خواهد بود بیش از حد برای Lawson آبزی مرکز شهر تنها در محیط داخلی مرکز که جای خواهد آبزی ورزش به رسیدگی است.

“ما فقط یک مرکز که در آن ما می توانیم. اگر این شهر به چهار یا پنج, من می خواهم بگویم این خوب است” گفت: عبدالرحمن Tissira سر مربی و مدیر کل رجینا خوش دلفین ها شنا تیم.

Tissira گفت: شنا کانادا در عمق بازگشت-به-شنا دستورالعمل های این گروه به راحتی می توانید در محیط داخلی و فضای باز امکانات از جمله “چگونه بسیاری از شناگران در هر خط, مربی, اجتماعی دور, چگونه ما می توانید مدیریت تمام این چیزها را به نگه داشتن ما کارکنان و ورزشکاران امن است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Tissira اضافه شده که پیشنهاد محدود در حال حاضر دو شناگران در هر خط.

“اگر ما با دو شناگران در هر خط که تنها حدود 25 درصد از ظرفیت ما,” Tissira گفت.

ادامه مطلب: شهر رجاینا جدید Wascana, استخر, مفهوم طرح

Tissira اضافه شده که 300 عضو تیم که شامل کودکان و نوجوانان و در سطح دانشگاه شناگران به طور معمول متکی بر استفاده از خطوط اجاره هر خط در $27 در هر ساعت.

او گفت: اگر دو استخر در فضای باز می تواند بازگشایی در رجاینا شاید تنها به گروه های کاربری آبزی برنامه را پوشش می تواند بخش قابل توجهی از هزینه های.

“ما بیش از 2000 ورزشکار در این شهرستان تا همه از آنها می تواند به پرش و پشت در خود را ورزش” Tissira گفت.

ادامه مطلب: ساسکاچوان کسب و کارهای کوچک هنوز هم در حال سقوط از طریق ترک فدرال پشتیبانی از

“اگر شما اجاره هشت خطوط از صبح به بعد از ظهر من مطمئن هستم که ما می تواند پوشش هزینه برای شهرستان.”

نخبگان مربی در سطح اضافه شده است که اختلاف بین حوزه های قضایی — در ساسکاچوان و در سراسر کانادا — در زمانی که امکانات می تواند بازگشایی و چگونه می تواند بر عملکرد پس از رقابت های ملی از سر گرفته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او اضافه کرد که بزرگترین تاثیر را ادامه خواهد داد تا در بازی روانی.

“من می گویند آن را دوباره و دوباره آن را در مورد آموزش آن را در مورد شنا, آن را در مورد بهداشت روانی. بچه های ما ورزشکاران ما نیاز به بازگشت” Tissira گفت.

Tissira با اشاره به بازگشایی ورزشگاه و پارک فضاهای مفید واقع شده اند در گروه ديم آموزش.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>