عمومی, دوست نداشتن برای جرمی Corbyn بازی ” مهم ” نقش تاریخی حزب کارگر در انتخابات شکست مستقل پس از مرگ می یابد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عمومی, دوست نداشتن برای جرمی Corbyn رهبری همچنین “قابل توجهی” در نقش تاریخی حزب کارگر شکست در 2019 انتخابات عمومی مستقل پس از مرگ به کمپین پیدا کرده است.

اما این کار هم گزارش های کشیده شده توسط یک صلیب جناحی پانل از جمله رهبر سابق اد میلیبند گفت که مقصر این افتضاح “است که مسئولیت هر یک نفر به تنهایی”.

حزب کارگر در مبارزات انتخاباتی استراتژی “ناکافی” آن “سازمان ” مبهم” و اجرای آن “فقیر” نتیجه این گزارش گفته است که در ماه دسامبر را شکست اتحاد چپ این حزب با “کوه به صعود” به دست آوردن مجدد قدرت در 2024.

مقیاس شکست – دیدم که کار ریختن 60 کرسی و از دست دادن سنگر حوزه مانند ردکر در شمال شرق و بلسور در میدلندز – در نتیجه ریشه دار نقایص کشش بیش از دو دهه است که در آن حزب از دست رفته تماس با جوامع هدف آن نشان دادن و “به شمار عمیق سوال در مورد چشم انداز آینده از حزب ما”.

تنظیم مقیاس چالش مواجه Keir Starmer این گزارش اشاره کرد که هیچ حزب عمده تا به حال افزایش سهم خود را از نمایندگان مجلس 60 درصد است. و آن را روشن ساخته است که حملاتی به SNP تسلط در اسکاتلند کلیدی برای شانس خود را به عنوان بدون دستیابی به موفقیت در شمال مرز کار را باید قادر به گرفتن حزب محافظه صندلی به عنوان امن به عنوان ژاکوب ریس-the lean lab شمال شرق سامرست به Starmer به خیابان داونینگ.

“کار یک کوه به صعود به بازگشت به قدرت در پنج سال آینده” هشدار کمیسیون که کشید تا این گزارش – که همچنین شامل MP لوسی پاول صندلی از ناموفق 2015 انتخابات و TSSA رئیس اتحادیه مانوئل Cortes. “مگر اینکه به عنوان یک حزب و جنبش ما تا که ما برنده خواهد شد.”

در این گزارش که ترکیبی از منفی دیدگاه های رهبری حزب یک اشتباه پیام در مبارزه با تروریسم در اروپا و یک مانیفست بسته بندی شده با صرف وعده های که دیده نمی شد به عنوان معتبر مهر و موم شده “وحشتناک” شکست در 2019.

بوریس جانسون ‘توقف جرمی Corbyn’ پیام بود “یک راننده عمده محافظه کاران “موفقیت” در میان همه رای دهندگان نوسان گروه که کار از دست به محافظه کاران به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که رای دادند در انتخابات قبلی.

حتی در میان 2017 کار رای دهندگان که گیر با حزب در ماه دسامبر گذشته تحقیق برای کار با هم در بر داشت که “اکثریت بزرگی بود منفی نمایش جرمی Corbyn نشان می دهد آنها رای دادند با وجود جای چون از رهبری”.

Corbyn را رکود در محبوبیت از 2017 “نمی تواند به راحتی disentangled از دست زدن به مسائلی مانند مبارزه با تروریسم در اروپا, حزب تفرقه و یهودی ستیزی” گزارش یافت می شود.

کار ترک رای دهندگان که روشن به محافظه کاران “شد و به احتمال زیاد به بحث در مورد یهودی ستیزی تروریسم آنچه که آنها را دیدم به عنوان افراطی چپ سیاست یا unaffordability” به عنوان عوامل موثر در تصمیم گیری های خود به نقص است.

این گزارش به نقل از یک “نمونه” از نظر یک عضو از این گروه 52 ساله شورای خانه مستاجر که روشن به Brexit حزب در انتخابات پارلمانی اروپا به, که گفت که او “وحشت زده در امکان مارکسیستی دولت است. منزجر در Corbyn بودن یک هوادار تروریستی. بیشتر آشفته در مورد برنامه ریزی برای nationalise BT به عنوان من ترس آن را اجازه می دهد یک دولت کارگری برای جاسوسی بر روی کاربران اینترنت است.”

و آن را روشن ساخته است که گام های لازم نسبت به دوره نقاهت electability خواهد بود “دشوار اقدام بر ضد سامی” و همچنین سایر اشکال نژادپرستی و زن ستیزی, قلدری و ارعاب و تجاوز جنسی, آزار و اذیت و تبعیض است.

(PA)

اما این کمیسیون هشدار داد: “این امر می تواند یک اشتباه به این باور است که یک رهبر متفاوت با Brexit دیگر تعریف موضوع خواهد خود را در کافی برای تغییر حزب کارگر در انتخابات و اقبال. ما گزارش می گذارد لخت که شکست ما تا به حال ریشه های عمیق. از دست دادن این داستان بیش از یک انتخابات در واقع این یک داستان است که امتداد دو دهه است.

“مگر در مواردی که ما می دانیم و قبول این سه چالش مقیاس وظیفه ما شکست 2019 و ریشه های عمیق ما چگونه به اینجا رسیدیم ما برنده خواهد شد یا شایسته را به نفع خود.”

گزارش ارائه داغدار و تحلیل از تحویل کار انتخاباتی.

“معلوم بود که مسئول کافی خطوط پاسخگویی برای تصمیم گیری است ، “وجود دارد یک هدف غیر واقعی صندلی استراتژی که مبتنی بر شواهد. سخت گیری در هدف قرار دادن صندلی و prioritisation شد اجتناب شود. کارگر بود و آمادگی برای انتخابات با هیچ پیام روشن است.”

فعالان در زمین بودند “اجازه” توسط یک مرکز ماشین که misallocated نیروی انسانی و منابع به unwindable صندلی در حالی که غفلت از حوزه که نیاز به دفاع در اسکاتلند و ولز میدلندز و شمال.

“بخش بندى و تضعیف انتخابات ما آمادگی با عدم اعتماد مانع کار تیمی در تمام سطوح حزب” در این گزارش است. “ما عضویت در پایگاه و مناطق بالا فعالیت می باشد در این مکان ما آنها مورد نیاز است.”

نویسندگان این گزارش اصرار داشت که آن را “یک وکیل از اندوه و ناامیدی” اما یک تماس برای رئالیسم در مورد وضعیت کار چهره و عزم راسخ برای بهبود چشم انداز آن.

و در آن هشدار داد که این را نمی توان با “بازگشت به دوران گذشته” – به احتمال زیاد گرفته شده به عنوان یک کد درخواست تجدید نظر نه به بازگشت به کار سیاست های تونی بلر.

آن را مجموعه ای از یک سری از توصیه های برای تغییر تحت Starmer رهبری از جمله:

– تجدید تعهد به “تحول” اما “معتبر” تغییرات اقتصادی و ریشه در تجربیات روزانه و مبارزات زندگی مردم است.

این ساختمان از یک فرهنگ از شمول و تنوع سخاوت و کار تیمی نمی بندى و حمایت است.

ایجاد یک led حرفه ای سازمان است.

ریشه و شاخه اصلاحات از حزب و سازمان و ساختار.

تعهد به ساختمان واقعی جنبش مردمی.

در پاسخ به این گزارش یک سخنگوی حزب گفت: “ما با تشکر از همه کسانی که کمک به این گزارش مستقل. تلاش خود را برای درک چالش ها و فرصت های رو به حزب کارگر خوش است و ما آن را با دقت بخوانید. با بهره برداری جمعی ما مهارت و انرژی ما به یک حزب و یک جنبش است که برنده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>