فروشگاه پلی استیشن فروش: 7 تخفیف بازی PS4 به خرید در حال حاضر – CNET


sony-playstation-4-pro-101.jpg

انتخاب کنید تا خود را چوب.

سارا تو/CNET

سونی برخی از معاملات خوب در آن فروشگاه پلی استیشن در حال حاضر با یک دوگانه فروش رفتن. برای اولین بار است که یک Remasters & فروش یکپارچهسازی با سیستمعامل است که به عنوان نشان می دهد دارای تخفیف در remastered تعمیرشده نسخه از بازی های کلاسیک. اما نیز وجود دارد یک جداگانه فروش که دارای تخفیف تا 75% در طیف گسترده ای از عناوین دیگر تا ژوئن 25.

بین این دو وجود دارد صدها نفر از بازی ها در فروش. در زیر ما میدارد.

اکتیویژن بلیزارد

سقوط Bandicoot در بهترین حالت خود را در چرخ از یک توالت. آره platforming و بازی ساخته شده است که او را مشهور سرگرم کننده هستند. اما Crash Team Racing که اوج CB. ماریو خوردن قلب خود را. Crash Team Racing: نیترو سوخت پلی استیشن 4 بازسازی اصلی پلی استیشن 1 عنوان است 50 ٪ off تا جولای 2.

اکتیویژن بلیزارد

یا y’know اگر شما می خواهید به بازی بازی های 3D بازی ماجراجویی که در حال سقوط را ادعا می کنند به شهرت شما می توانید انجام دهید که بیش از حد. Crash Bandicoot N. عاقل سه گانه که شامل تعمیرشده نسخه اصلی سقوط Bandicoot سه گانه است $20 تا جولای 2.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Resident Evil 2 نقد و بررسی: ترور برای دوران مدرن


3:23

افزایش

این است که کمتر remaster از reimagining: تتریس برگشتم در کمال تعجب قوی و خیره کننده فرم در سال 2018 با تتریس اثر است. تتریس اثر طول می کشد تتریس فرمول و می افزاید: در عنصر قدرتمند از موسیقی است. که ممکن است صدای فوق العاده وسوسه انگیزی به خصوص اگر شما در حال حاضر سهم عادلانه خود را از تتریس است. اما این بازی با دریافت univesal ستایش بر آن 2018 انتشار. آن را به $20, 50% off تا ژوئن 25.

Bethesda

عذاب ابدی راه اندازی شد در ماه مارس به قوی ستایش است. اگر شما می خواهید برای دریافت به عذاب اما هنوز به بازی بازی های 2016 حق رای دادن مجدد به سادگی با عنوان عذاب آن را به 50 ٪ خاموش در تنها 10 دلار است. در حال حاضر زمان برای کشتن برخی از شیاطین,, اگر شما به این نوع از چیزی.

اکتیویژن بلیزارد

بازی ندای وظیفه همیشه محبوب اما یکی که واقعا تحت فشار قرار دادند آنها به استراتوسفر چهارم بازی در سری Modern Warfare (به اشتباه با 2019 را ندای وظیفه: جنگ های مدرن). یک perrenial مورد علاقه این یکی 60% تا جولای 2.

EA

فرسودگی شغلی یکی از بهترین بازی مسابقه ای سری در PS2/Xbox دوران پس از آن را مشروع بد شانسی که PS4/Xbox One نسل رو صفر بازی جدید از حق رای دادن. حرکت صعودی شما می توانید فرسودگی بهشت Remastered یک نسخه بهبود یافته از سال 2008 پلی استیشن 3/ایکس باکس 360, بازی, فقط برای $10 تا جولای 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>