کودک آزار شکارچیان ‘می تواند خطر انداختن دادرسی کیفری’, مطالعه هشدار

اصطلاح کودک آزار شکارچیان می تواند خطر انداختن دادرسی کیفری و باعث تعقیب کودک معتادان به شکست یک گزارش هشدار داده است.

تحقیقات توسط دانشگاه شرق آنجلیا گفت: “vigilante گروه” شد و با استفاده از تاکتیک های که کنار پادمان است که باید مورد استفاده توسط سازمان های اجرای قانون.

آن منتشر شد که پیش از برجسته دیوان عالی کشور حکم ماه آینده که تصمیم خواهد گرفت که آیا کودک آزار شکارچی گروه و راه پلیس خود استفاده کرده اند و شواهد نقض هدف ” حفظ حریم خصوصی.

مورد آورده شد توسط علامت گذاری به عنوان ساترلند که به اعدام محکوم شده بعد از یک گروه به نام داماد مقاومت کنندگان اسکاتلند مطرح شده به عنوان a 13-year-old boy در Grindr برنامه.

این تاکتیک استفاده می شود اغلب توسط شبیه لباس های که مطرح به عنوان کودکان آنلاین و صحبت با اهداف قبل از تنظیم ملاقات و فیلمبرداری روبرو می شوند.

آنها اغلب گزارش ادعا جرم و جنایت به پلیس اما نه قبل از ارسال فیلم از برخورد در کانال های رسانه های اجتماعی و یا livestreaming آن است.

دکتر جو Purshouse یک مدرس در دانشگاه شرق آنجلیا قانون مدرسه گفت: “تاکتیک های این گروه استفاده ناسازگار با قوانین کیفری شواهد و روش و ممکن است آسیب های مناسب دولت عدالت است.

“در فعالیت های خود را ممکن است به خطر اندازد بالقوه دادرسی کیفری و منجر به شکست پیگرد قانونی بالقوه خطرناک مجرم است.”

Dr Purshouse گفت: کودک آزار شکارچی گروه نباید اجازه داد به “بای پس” پادمان حاکم بر پلیس و اضافه کرد: “قانون انگلیسی شکست خورده است به اندازه کافی تنظیم فعالیت های کودک آزار شکارچیان. در واقع این پژوهش نشان داد که بیشتر تحقیق اختیار است که فراهم شده به کودک آزار شکارچیان نسبت به دولت و سازمان های اجرای قانون.”

پژوهش منتشر شده در روز پنج شنبه در مجله قانون و جامعهاست که به عنوان به خوبی به عنوان تعقیب کیفری و فعالیت های آن تا به حال منجر به مورد هویت اشتباه دیدن مردم بی گناه آغشته است.

آن گفته شده است “پایدار رسانه های اجتماعی حمله به متهمان و اعضای خانواده آنها” و تحت تاثیر یک متهم حق برخورداری از یک محاکمه منصفانه.

فعالیت است در برابر قانون را در خود دارد اما گاهی اوقات منجر به اتهام ضرب و جرح در حالی که برخی از افراد هدف قرار گرفته اند زندگی خود را.

Dr Purshouse متهم برخی از نیروهای پلیس از “چشم پوشی” به چه مدارک و شواهد جمع آوری شده است در این گونه موارد و ارائه ضمنی تایید.

او گفت که کودک آزار شکارچیان’ فعالیت به میزان “تولید جرم و جنایت” و افزود: “این مسئولیت دولت به اداره مجازات برای کسانی که مرتکب جرم و نه فردی شهروندان است.”

چندین نفر دستگیر شده اند در ارتباط با کودک آزار شکارچی عملیات در گذشته است.

در سال گذشته شش نفر از اعضای درنده قرار گرفتن در گروه پاک شد توسط یک هیئت منصفه در لیدز تاج دادگاه از اتهامات از جمله حبس نادرست و رایج حمله پس از دادستان گفت که آنها “تجاوز علامت” زمانی که آنها مواجه شده است.

در سال 2017, دیوید بیکر, 43, در زمان زندگی خود را روز بعد از او مواجه شد با ساوتهمپتون دام گروه پس از گفته تنظیم برای دیدار با یک دختر 14 ساله فرزند در یک سوپر مارکت پارک ماشین.

پزشکی قانونی در استنطاق حکومت است که رسانه های اجتماعی پست توسط vigilante گروه بودند یک “عامل” در خودکشی او.

لندن-بر اساس مجرمان استفاده می شود کودک آزار شکارچی-سبک نیش به باج خواهی از مردم, راهپیمایی آنها به دستگاههای خودپرداز برای گرفتن پول و در برخی موارد کودک معتادان ادعا کرده اند به فعالان زمانی که با زشت تصاویر.

تیره عدالت ادعای آن کمک کرده است دستگیری 119 اتهام مجرم جنسی

در اوایل این ماه پلیس گفت که انتظار می رود یک افزایش در فشار عمل به عنوان coronavirus مستند اقدامات سهولت.

حدود 90 نام گروه تصور می شود فعال در انگلستان انجام بیش از 100 مخفی نیش عملیات یک ماه قبل از محدودیت حرکت قوانین معرفی شدند در پایان ماه مارس.

اما در طول ماه اول از این مستند فقط 16 حوادث ثبت شد با 15 از آن محدود به “e-فعالیت” که در آن شواهد جمع آوری شده در سیاهههای مربوط به چت منتقل شده است به پلیس.

دستیار ارشد پاسبان دن Vajzovic ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) سرب به صورت آنلاین و کودک بهره برداری فعال گروه گفت: به اصطلاح کودک آزار شکارچیان شد و هنوز هم فعال است و ممکن است نشستن در حدود 160 موارد است.

“تهدید آنلاین همچنان ادامه دارد و ما نگران آن است که فعالان نگهداری می شود ممکن است تا حوادث به عمل یک بار مستند اقدامات منتشر شد,” او اضافه شده است.

“فعال گروه می تواند برخی از نتایج مثبت اما ما ارزیابی کلی این است که آنها بیشتر و مضر تر از آنها خوب هستند.

“اگر آنها به انجام فعالیت و ما عبور مواد ما بررسی خواهد شد و ما آنها را تشویق به عبور مواد به ما در اوایل مرحله به عنوان امکان پذیر است.”

در سال گذشته NPCC سر حمایت از کودکان متهم گروه از رانده شدن توسط “به دنبال رسوایی از طریق تعداد بازدید آنها تعداد امثال آنها تعداد زیادی از مردم که خود را مشاهده livestreams”.

مدیر پاسبان سیمون بیلی افزود: “من نمی توانم انکار آنها منجر به محکومیت, اما آنها نیز منجر به افرادی که تهدید مردم بودن موضوع شدید آسیب جسمی مردم اشتباه بودن متهم, مردم, اقدام به خودکشی به عنوان یک نتیجه از مداخلات خانواده زندگی می کند به طور کامل نابود شده در نام چیست ؟ Facebook را دوست دارد.”

در سال 2017, او تا به حال گفت: نیروهای خواهد “به طور بالقوه باید در” کار با شبکه های کودک آزار شکارچیان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>