بیش از نیمی از آمریکایی ها نمی خرید کاخ سفید coronavirus پیام: نظرسنجی

معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر است که “دلیلی برای جشن” اما یک نظرسنجی جدید می یابد و بیش از نیمی از آمریکایی ها خواستار آن عادلانه و یا ضعیف است.

این گالوپ و بهداشت غرب نظرسنجی از روز شنبه متوجه شد که 57 درصد از بزرگسالان ایالات متحده دارای پاسخ ملی به COVID-19 به عنوان نمایشگاه و یا ضعیف به خصوص با توجه به این واقعیت است که امریکا در جهان, گران ترین سیستم مراقبت های بهداشتی.

ادامه مطلب: ‘پر از شکوفه’: کاخ سفید رمپ تا تلاش برای تطهیر آمریکا coronavirus تجدید حیات

اعداد به مقدار چشمک زن هشدار برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید تیم مشتاق به تغییر روایت از بینی است که نشان می دهد تعداد فزاینده ای از آمریکا همه گیر مرگ و میر به یک داستان آمریکایی انعطاف پذیری و تجدید حیات اقتصادی است که خود را تقویت گروههای پیشنهاد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در وال استریت ژورنال به نظر مقاله منتشر شده چهارشنبه پنس castigated اخبار رسانه با تمرکز بر افزایش COVID-19 نفر در ایالات تگزاس و آریزونا.

“ما آهسته گسترش ما برای مراقبت از آسیب پذیرترین ما زندگی را نجات داد و ما به ایجاد یک پایه محکم برای هر چالش های ما ممکن است در آینده” نوشت: پنس که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار. “این دلیلی برای جشن و نه رسانه ها از ترس.”

پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما ‘مسطح منحنی’ پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

پنس به دروغ ادعا می کند اوکلاهما ‘مسطح منحنی’ پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رالی

این نظرسنجی نشان داد که تنها 23 درصد از بزرگسالان دارای پاسخ ملی به عنوان عالی یا بسیار خوب است در حالی که 20 ٪ اضافی امتیاز آن را به عنوان خوب.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما همیشه فرض بر این است که ما باید بهترین — چگونه می تواند در ایالات متحده به اندازه کافی ماسک و دستکش و روپوش پرسید:” دکتر ژرژ بنیامین رئیس دانشگاه غیر انتفاعی آمریکایی بهداشت عمومی انجمن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“پاسخ این است که ما همیشه فرض ما تا به حال تمام چیزهای که بدون به درستی برنامه ریزی شده بنیامین که بررسی نتایج این نظرسنجی.

این بررسی در یک زمان می آید عدم اطمینان در مورد آینده این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

ادامه مطلب: ‘نوار’: کارشناسان پزشکی تماس برای مطالعات به دقت آمریکا coronavirus آزمون

موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن در حال حاضر طرح در حدود 200 ، 000 مرگ و میر در Oct. 1 ملاحظه صعودی از یک سازمان که مدل بدست مطلوب بررسی از کاخ سفید ، چند متحده که در آغوش بازگشایی شاهد افزایش coronavirus موارد وجود دارد و نگرانی که تظاهرات عظیم بیش از افغانستان از آمریکایی های آفریقایی تبار نیز ممکن است سرعت بخشیدن به گسترش است.

“من فکر می کنم آنچه ما مشاهده در شرایط COVID پاسخ تقسیم و پریشان رهبری و آنچه در این شماره منعکس شده است که امریکا از خواب بیدار شدم که گفت:” تیم شلاق رئیس بهداشت غرب مرکز سیاست است که با تمرکز بر کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی.

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین حتی به آمریکا لغو اضطراری با استفاده از وضعیت

شیوع کروناویروس: مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی هیدروکسی کلروکین حتی به آمریکا لغو اضطراری با استفاده از وضعیت

گالوپ نظرسنجی مدیر دن Witters گفت: بدون زرق و برق, بررسی coronavirus تلاش تلفظ هستند در میان مردم با سطوح بالاتری از آموزش و پرورش است. شصت و پنج درصد از فارغ التحصیلان دارای آن عادلانه یا فقیر در مقایسه با 49 درصد از مردم با داشتن دیپلم دبیرستان یا کمتر است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به شما به عنوان حرکت به بیشتر قشر تحصیل کرده از جمعیت … پاسخ می شود به طور قابل توجهی بیشتر منفی” Witters گفت. در میان افراد با مدرک کارشناسی ارشد 72 درصد گفت: COVID-19 تلاش عادلانه بود یا فقیر.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن رالی در میان COVID-19 یک حرکت خطرناک,’ کارشناسان می گویند

در طول همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در تقابل با بسیاری از دانشمندان در ابتدا کم اهمیت جلوه دادن تاثیر بالقوه این ویروس و بعد از آن ترویج درمان است که تبدیل به خطرناک و بی اثر است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تقسیم توسط نژاد و قومیت. Witters گفت: مردم سیاه و سفید و دیگر اقلیت بودند به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به پاسخ ملی کم علامت (66 درصد) در مقایسه با سفید نفر (51%). آمریکایی های آفریقایی تبار را تجربه کرده اند سهم نامتناسب از مرگ و میر و عوارض جدی از ویروس.

بررسی تقویت برداشت عمومی از یک حزبی تقسیم COVID-19 با 44 درصد از جمهوری خواهان خواستار دولت پاسخ بسیار عالی یا بسیار خوب در مقایسه با تنها 6 درصد از دموکرات ها ، میان سیاسی مستقل 57 درصد دارای پاسخ به عادلانه یا فقیر در حالی که 20 درصد گفته بسیار عالی یا بسیار خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای بازگشت به کمپین بلیزرز در طول همه گیر

مغلوب ساختن پیشی جستن آماده برای بازگشت به کمپین بلیزرز در طول همه گیر

وجود گسترده توافق در یک نقطه: با 88 درصد به 11 درصد آمریکایی ها می خواهند دولت را به مذاکره قیمت coronavirus درمان با صنعت داروسازی. که تمایلات کاهش در سراسر حزب خط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گالوپ و بهداشت غرب بررسی است که بر اساس مصاحبه های تلفنی از مارس 11 تا 22 با یک نمونه تصادفی از 1,016 بزرگسالان سنین 18 سال و بالاتر در تمام 50 ایالت و واشنگتن دی سی برای نتایج مبتنی بر کل نمونه حداکثر حاشیه خطای نمونه گیری است به علاوه یا منهای 3.9 درصد است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>