مایک Pompeo در دیدار شرکت چینی در میان دیپلمات های جدید مغلوب ساختن پیشی جستن جزئیات از بولتون

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ملاقات با یک مقام چینی در هاوایی در روز چهارشنبه به عنوان آیات جدید در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و چین را لرزاند واشنگتن است.

Pompeo و معاون او استفان Biegun برگزار شد درهای بسته مذاکرات با حزب کمونیست چین دیپلمات ارشد Yang Jiechi در Hickam پایگاه نیروی هوایی در هونولولو به گفته یک مقام وزارت خارجه در پایه. هیچ خبرنگاران اجازه داده شد به سفر با Pompeo و Biegun و پوشش این مراسم که قرار بود این رقم بسیار محدود است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن خواست چین برای کمک به پیروزی 2020 آمریکا, انتخابات, ارائه, ‘سوغات به دیکتاتورها: Bolton

در این جلسه که به طول انجامید بیش از شش ساعت از جمله ناهار پیچیده شده تا حدود 3:50 بعد از ظهر هاوایی زمان (0150 پنج شنبه به وقت تهران) گفت: یک مقام وزارت خارجه که با حضور آن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بحث شد که انتظار می رود برای پوشش طیف گسترده ای از مسائل که باید فرستاده روابط بین دو کشور رو به کاهش کردم در جریان مدت کوتاهی پس از انفجاری جزئیات از یک کتاب جدید با مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شروع به پدیدار شود.

بولتون مدعی است که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال چین را برنده انتخاب مجدد در سال 2020 با پایان دادن به یک جنگ تجاری و تشویق رئیس جمهور چین برای ساخت اردوگاه های کار اجباری برای اویغوری مسلمانان در غرب چین است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین شیان که بازداشت اقلیت بود ‘درست انجام’: Bolton

روز چهارشنبه تهمت امضا لایحه که به دنبال تنبیه کردن چین برای سرکوب Uighurs و دیگر اقلیت های قومی. این قانون که در کنگره به تصویب رسید با مخالفت کمی شامل تحریم مقامات چینی درگیر در جرم نظارت و بازداشت.

تجارت و حقوق بشر — همراه با چین سیاست های هنگ کنگ و پاسخ آن به این بیماری همه گیر کوروناویروس — در میان بسیاری از مسائل تفرقه انتظار می رود در Pompeo و Biegun دستور کار با یانگ.

ایالات متحده شکایت جان بولتون بیش از برنامه ریزی شده انتشار کتاب

ایالات متحده شکایت جان بولتون بیش از برنامه ریزی شده انتشار کتاب

در کتاب خود بولتون می نویسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه تجدید نظر برای Xi کمک در دور دوم در یک G-20 رهبران شام در اوزاکا, ژاپن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مغلوب ساختن پیشی جستن سپس فوقالعاده تبدیل گفتگو به آینده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده اشاره به اقتصادی چین و قابلیت شفاعت با یازدهم برای اطمینان از او می خواهم برنده شوید. او با تاکید بر اهمیت کشاورزان و افزایش چینی خرید دانه های سویا و گندم در انتخابات نتیجه” بولتون نوشت.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت جان بولتون به تاخیر ‘unflattering’ انتشار کتاب

بولتون همچنین نوشت که Pompeo که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه کمک رسانی به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد قبل از توزیع کمر به Biegun بود بسیار شک و تردید از تلاش و اعتقاد بر این هرگز یک معامله ممکن بود. Biegun حضور در هاوایی جلسه پیشنهاد کرد که به بن بست رسیده متحده آمریکا-کره شمالی مذاکرات نیز می تواند موضوع گفتگو.

وزارت امور خارجه تا به حال هیچ اظهار نظر در مورد هر جنبه ای از بولتون کتاب و ارجاع سوال به کاخ سفید است.

با وجود بولتون تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن که شیفته با شیان چین برای تبدیل شدن به یک عنصر کلیدی در 2020 انتخابات ریاست جمهوری با تهمت و حامیان او به دنبال ایجاد دولت موضع سخت با پکن یک اصلی در سیاست خارجی نقطه فروش. آنها همچنین رنگ نامزد حزب دموکرات جو بایدن به عنوان نرم در چین است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه لایحه برای تنبیه چین با تحریم های مسلمان اویغوری درمان

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن و Pompeo اعلام کرد که ایالات متحده خواهد بود rescinding ویژه تجاری و اقتصادی امتیازات آن را تمدید کرده اند به هنگ کنگ پس از سابق بریتانیا قلمرو واگردانی به کنترل در سال 1997. این حرکت بود در پاسخ به پکن تصمیم به اعمال سختگیرانه جدید امنیت ملی قوانین محدود کردن حق آزادی بیان و اجتماع شبیه به کسانی که در سرزمین اصلی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

از سال گذشته هر دو طرف باید ramped تا لفاظی های خصمانه گرفته و متقابل گام به اخراج روزنامه نگاران و محدود کردن دیپلمات توانایی به سفر.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>