افراد بی خانمان نقل مکان کرد و در هتل ها باعث ترس صدها نفر خواهد بود مجبور به بازگشت به خیابان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

افراد بی خانمان در حال جابجایی از هتل های آنها شده اند در آنجا شروع مستند باعث ترس است که صدها نفر از افراد آسیب پذیر خواهد بود آواره را بر روی خیابان در حالی که coronavirus بحران هنوز ادامه دارد.

تقریبا 15000 خواب خشن شده اند مستقر در هتل و یا محل اقامت اضطراری پس از این مستند آغاز شد تحت “همه در” طرح موجب آن مقامات محلی در انگلستان نياز به خانه خواب خشن با £3.2 m قابلمه کمک های مالی از دولت مرکزی.

قرارداد بین مقامات محلی و هتل ها بودند و تصور می شود فسخ در پایان ماه ژوئن در اولین اما مستقل آموخته است که خواب خشن در حال حاضر خواسته شده است به ترک تعدادی از هتل ها در لندن است.

بیشتر لندن اقتدار (GLA) است که قرار دارد از 1300 نفر در سراسر 14 هتل ها در پایتخت گفت: آن را به تدریج بسته شدن دو نفر از هتل ها از آن شده است با استفاده از قبل از پایان ماه ژوئن – از جمله Belgravia خانه در ویکتوریا بود که خالی جمعه گذشته – با باقی مانده 10 داشتن قرارداد خود را تمدید برای ماه جولای.

یک سخنگو گفت: GLA ارائه شد پیشنهاد حمایت به هر کس که در این هتل ها به طوری که هیچ کس نیاز به بازگشت به خواب زمانی که آنها را ترک با هر کسی که هنوز مثبت نقل مکان کرد و در زمانی که هتل بندد ارائه یک محل در یکی از باقی مانده هتل ها.

Waltham Forest شورای Havering شورای اسلامی همچنین گفت: تعدادی از افراد بی خانمان آنها قرار داده بود در هتل ها در Ilford قبلا مورد نیاز برای ترک – اما این تنها پس از انجام آنها دریافت کرده بود جایگزین ارائه می دهد از محل اقامت.

اما موسسات خیریه گفت: آنها می ترسید منابع محدود و مقرون به صرفه گزینه های مسکن در بسیاری از مناطق و “بی ربط” با رویکرد حمایت از مردم از هتل ها از دولت مرکزی در نهایت می تواند به مردم که به خیابانها بازگشتند.

در بالای این, آنها نگران بودند که بسیاری از مردم در حال حاضر در هتل ها بودند معمولا واجد شرایط برای مسکن با توجه به وضعیت مهاجرت آنها به معنی چهره بدون چپ پشتیبانی مگر اینکه این محدودیت ها به حالت تعلیق درآمد.

ریک هندرسون مدیر اجرایی بی خانمان لینک گفته مستقل خیریه آگاه بود از موارد متعدد که در آن مردم در حال حاضر خواسته به ترک هتل با کمی توجه کنید برای موسسات خیریه برای قرار دادن خوابگاه های جایگزین در محل.

“با بیشتر هتل ها با توجه به نزدیک در پایان ماه ژوئن وجود دارد باقی می ماند یک خطر بسیار واقعی از این اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگتر به خصوص با توجه به سرعت که در آن شورا در حال خواسته به قانون و منابع محدود و مقرون به صرفه گزینه های مسکن در بسیاری از مناطق,” او گفت:.

“در بالای این, ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال حاضر در هتل ها معمولا واجد شرایط برای مسکن با توجه به وضعیت مهاجرت و ما به شدت نگران است که آنها را به سمت چپ بدون پشتیبانی مگر اینکه این محدودیت ها به حالت تعلیق درآمد.”

نیل پارکینسون یک مسئول پرونده در موسسه خیریه درب شیشه ای گفت که از 200 نفر از آن حمایت کرده در هتل حدود 20 بود که تا کنون بوده است نقل مکان کرد و به طولانی-مدت اقامت – اما بسیاری دیگر رو به رو شد “موانع بزرگ” به عنوان وجود دارد “هیچ مسیر روشن” برای آنها.

او ادامه داد: “بسیار ناموفق آن است که به احتمال زیاد آنها را هیچ گزینه ای جز بازگشت به خیابان ها مگر چیزی تغییرات شدید در حال حاضر. مهاجران که زندگی و کار در اینجا از نظر قانونی به عنوان مثال اغلب قادر به دسترسی به مسکن پشتیبانی می کند. آنها را پیدا خواهد کرد یک چالش بزرگ برای دسترسی به بخش خصوصی اجاره به خصوص اگر آنها شغل خود را از دست.

“در حال حاضر وجود دارد بسیار کمی وضوح مطلق از دولت در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد. کسانی که مهمانان در هتل ها و سازمان های خیریه مانند ما که کار با آنها در حال گرفتن اطلاعات شفاف در زمانی که هتل ها با توجه به نزدیک و چه خواهد شد به کسانی که در حال پشتیبانی توسط شوراهای محلی.

“ما می دانیم که برخی از مردم خواهد شد نقل مکان کرد و به سایر هتل ها به عنوان اولین آنهایی که نزدیک و اما هتل ها نمی تواند باز بماند برای همیشه و چیزی نیاز به تغییر و یا صدها نفر از مردم در حال رفتن به آوارگان و بازگشت به خیابان ها در حالی که بحران بهداشت عمومی است که هنوز هم ادامه دارد.”

مت Downie, مدیر سیاست و امور خارجی در بحران گفت: در حال حاضر مقدمات برای ارائه حمایت و اسکان هنگامی که مردم ترک هتل شدند “کاملا بی ربط”.

“ما می توانیم بیش از چند هفته آینده برای دیدن کاملا متفاوت از روش های مختلف شوراهای دلیل وجود ندارد هماهنگ طرح چه اتفاقی می افتد بعدی است که بخشنامه از دولت مرکزی یا وضوح دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود از هر شورای,” او گفت:.

“این بحران ، آن یا رفتن به یک درهم آمیخته از شوراهای مختلف انجام چیزهای مختلف – تراژدی برخی از مردم از رفتن به خیابان در حالی که دیگران ندارند – و یا آن را برای رفتن به یک لحظه واقعی تعیین چشم انداز و تلاش از دولت به مطمئن شوید که این آغاز پایان بی خانمانی. آن را غیر قابل تصور و به سادگی بی رحمانه مردم را به رفتن به خیابان ها بعد از این.”

آنا میلر رئیس سیاست و وکالت در پزشکان جهان انگلستان گفت: “این بیماری همه گیر نشده است و هر گونه توسعه است که می بیند مردم به خیابانها بازگشتند باعث می شود موج دوم از عفونت بیشتر احتمال دارد.

“همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی از این بیماری همه گیر این مهم ما را ندارد اشتباهات گذشته و نیروی بیشتر مردم به خیابان آمدند. این به این معنی فعال کردن شوراهای محلی به بی خانمانی ارائه پشتیبانی برای هر کسی که نیاز به آن و پایان دادن ویزا که نوار دسترسی آنان به خدمات عمومی است.”

یک سخنگوی دولت محلی انجمن که نشان دهنده شوراها در انگلستان گفت: مقامات محلی مشغول به کار شد تا برنامه ای برای حمایت از مردم به حرکت در, از اسکان اضطراری, اما برای این اتفاق می افتد, “وضوح بیشتری” نیاز بود از دولت مرکزی بر چه عملی پشتیبانی در دسترس خواهد بود به شوراها.

جانسون پاکستان را ‘دندانه بزرگ در تعداد خواب خشن

وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی سخنگو گفت: “ما روشن شده است که شوراها باید در ادامه به ارائه امن اسکان به همه آسیب پذیر خواب خشن و حمایت از کسانی که در حال حرکت از محل اقامت اضطراری در راه حق برای اطمینان از نیازهای خود را برآورده.

“ما جدید خواب خشن گروه ضربت اطمینان است که به عنوان بسیاری از مردم ممکن است که آورده شده اند در خیابان ها در این بیماری همه گیر نیست و بازگشت به خواب.

“برای کمک به رسیدن به این هدف ما ارائه £3.2 میلیارد دلار برای شوراها برای کمک به دیدار با Covid-19 فشارهای بالای خاص بودجه برای خواب خشن خدمات. و ما باید شتاب برنامه– حمایت £433m که ارائه خواهد شد 6,000 اضافی برای خانه های سابق خواب خشن در سراسر کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>