‘او سزاوار نیست به ماندن’: استرالیا deports بدنام انگلیسی, قاتل نوجوان

یک مرد زندانی برای قتل وحشیانه و سر بریدن یک نوجوان بی خانمان در استرالیا شده است تبعید و بازگشت به بریتانیا پس از گذراندن 15 سال حبس ابد.

کریستوفر کلارک جونز, 36, به اعدام محکوم شد در سال 2007 به قتل 17 ساله چوپان مورگان در استرالیا صفحه اصلی وزیر امور را به عنوان “یکی از شریر ترین قتل کوئینزلند تا به حال دیده می شود”.

در آزمایشی که شوکه ملت یک دادگاه شنیده می شود که نوجوان مورد حمله قرار گرفت در طول یک مستی استدلال در بریزبن خانه توسط جونز و یک دوست مشترک جیمز Roughan.

او با چاقو به 133 بار قبل از اینکه سر خود قطع شد. جسد او را در یک قبر کم عمق در بوتهزار روز بعد در آوریل 2005 با سر قطع چپ در نزدیکی یک درخت از بیخ.

شاهدان گفته بریزبن دادگاه عالی که آنها شنیده ام دو مرد معمولی لاف زدن در مورد قتل در یک گردهمایی.

“کریس و این شخص رو به یک کشتی و کریس گفت: او stomped بر روی او بیت و سپس برداشت یک چاقو از آشپزخانه چاقو او را با ضربات چاقو او را چند بار و سپس به چاقو به جیمز و جیمز چاقو او را چند بار” یک شاهد به دادگاه گفت.

“جیمز برش سر و کریس آن را کشیده. جیمز بود و تکان … [و] تا به حال کمی پوزخند بر روی صورت خود را. کریس بود از ساختن یک شوخی از این وضعیت است.”

جونز ادعا کرد به پلیس که Roughan – برادرزاده بدنام, New South Wales, کشتارگاه کارگر کاترین نایت که به قتل او شریک تهدید کرده بود او را بکشند اگر او به هر کسی.

جونز منتشر شد در آزادی مشروط در اوایل این ماه و حذف شد از استرالیا این هفته در یک هواپیمای جت خصوصی اجاره استرالیا در مرز زور (ABF) به همراه هفت دیگر مردان تبعید و بازگشت به بریتانیا است.

او تا به حال باقی مانده در استرالیا توانست در آزادی مشروط برای زندگی که درگیر به طور منظم نظارت از پلیس. در حال حاضر او تنها خواهد شد قرار داده شده در یک مجرم ثبت نام در انگلستان با توجه به رسانه های استرالیا گزارش.

با جونز داشتن هرگز کاربردی برای شهروندی استرالیا پس از حرکت وجود دارد به عنوان یک کودک او ویزا لغو شد قبل از آزادی مشروط توسط صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون در شخصیت زمینه.

آقای Dutton گفت: استرالیا کانال نه قتل شد “یکی از شریر ترین قتل کوئینزلند تا به حال دیده می شود” اضافه کرد: “به عنوان یک شهروند بریتانیا او سزاوار نیست به ماندن در کشور ما است.”

“این به خصوص شنیع مورد یکی که شوکه کوئینزلند جامعه هنگامی که آن رخ داده است,” Dean, کلیسا, بنیاد برومند سرپرست فرمانده برای اجرای فرمان در بیانیه ای گفت.

“غیر شهروندان که مرتکب جرائم حق ندارد در استرالیا باقی می ماند و حذف خواهد شد از این کشور به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“دولت استرالیا مسئول حفاظت از جامعه از خطر آسیب ناشی از اتباع خارجی که مایل به شرکت در فعالیت های جنایی و مانند آقای جونز’ ویزا لغو شد تحت [بخش] 501 مهاجرت کنند.”

اما کوئینزلند قتل قربانیان گروه پشتیبانی مدیر عامل شرکت برت تامپسون گفت: او اخراج است کمی راحتی را برای خانواده مقتول.

“این واقعیت است که حداقل غیر مشروط دوره برای افرادی که محکوم به قتل را تغییر داد از 15 سال به 20 سال در سال 2012 صحبت می کند جلد چگونه در آن زمان صدور حکم نمی دیدار با انتظارات جامعه” آقای تامپسون در استرالیا گفت آسوشیتد پرس.

“در ذهن بسیاری از آن هنوز هم نمی کند در سال 2020 است.”

اضافی و گزارش توسط بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>