ادوارد Colston: کلیساهای بریستول حذف ویندوز اختصاص داده شده به قرن 17 تاجر برده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ویندوز جشن قرن 17 تاجر و معامله گر ادوارد Colston در حال حذف شدن از دو کلیسا در بریستول.

پانل در سنت مری Redcliffe در حال حاضر در نظر گرفته شده است در حالی که دیگران در این شهر کلیسای جامع — از جمله بزرگ Colston پنجره — پوشش داده شده است تا پیش از اینکه خارج از ساختمان.

می آید کمتر از دو هفته پس از یک مجسمه از یک بار نماینده محافظه کار مجلس که در 1721 بود کشیده از آن ستون در شهرستان توسط ضد نژادپرستانه میدهد.

کانن مایکل جانسون, بازیگری دین از بریستول, کلیسای جامع, گفت حذف شد “پاسخ درست”.

و او تایید کرد مقامات نیز حذف دیگر dedications به Colston بود که یک بار به عنوان جشن یک نیکوکار به عنوان بخشی از عمل است که تحت بررسی برای چندین سال.

“ما نمی در پاسخ به این موضوع نژادپرستی نیز در طول سال,” او گفت:. “ما نیاز به دیدن آنچه که واقع بینانه برای ما به اذعان شر از برده داری اما آن آج خط بین بردن آن نیست و بازنویسی تاریخ است.

“این برای ما آسان به دنبال و می گویند: “اگر فقط ما می خواهم شناخته شده اند’. به وضوح آن را نه پایان راه.”

در ادامه بیانیه اسقف نشین از بریستول افزود: “dedications به Colston در دو قابل توجهی مکان عبادت است مانع بسیاری از مردم از پیدا کردن صلح در این ساختمان های زیبا.

“بسیاری از این dedications در حال حاضر از بین رفته اند و بقیه را به دنبال خواهد داشت.

“حذف و یا پوشش و پنجره شیشه نیز نمادین لحظه.

“آن تغییر نمی کند و تاریخ آن تغییر نمی کند این واقعیت است که مردم سیاه و سفید در بریستول بریتانیا و جهان هنوز تبعیض و بی عدالتی و نژادپرستی است.”

آن را می گویند نیست چرا این اقدام تنها اتفاق می افتد در حال حاضر با وجود Colston میراث — شرکت خود را به زور آواره 80,000 مردم — داشتن مدت طولانی است که شناخته شده است.

کلیساها هستند که نه تنها ساختمان ها خواهد شد که تغییر در زمان ارزیابی مجدد از تاجر برده میراث.

بریستول اصلی برگزاری کنسرت Colston Hall خواهد شد که نام آن را تغییر و بعد از این سال — یک تحول است که به شرح زیر سال از تماس برای چنین عمل — در حالی که Colston برج یکی از شهرستان بلندترین ساختمان بلوک تا به حال نامه از نام آن حذف شده است.

هر دو Colston ، مدرسه و جدا Colston مدرسه در ضمن باید گفت که آنها نیز با توجه به تغییر نام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>