ظرف معامله برای به دست آوردن افزایش از T-Mobile برای جولای 1 – CNET


sprint-tmobile-merger-2

ظرف پرداخت تقریبا 5 میلیارد دلار برای موبایل طیف و اعتباری حامل افزایش دهد.

آنجلا Lang/CNET

تلویزیون های ماهواره ای ارائه دهنده خدمات شبکه و تنقلات به نظر می رسد مجموعه ای برای بستن آن 5 میلیارد دلار قرارداد جدید با T-Mobile در تاریخ 1 ژوئیه با توجه به تشکیل پرونده پنج شنبه با SEC. بر اساس این توافق اجازه داده است که برای 26.5 میلیارد دلار ادغام بین T-Mobile و Sprint ظرف دستیابی به با حداکثر سرعت دویدن اعتباری حامل تلفن همراه تقویت تلفن همراه به عنوان به خوبی به عنوان با حداکثر سرعت دویدن 800 مگاهرتز بی سیم طیف به کمک آن ساخت یک شبکه 5G.

T-Mobile-با حداکثر سرعت دویدن ادغام شد تنها مجاز توسط وزارت دادگستری که ظرف گفت: این امر به دست آوردن حداکثر سرعت دویدن تلفن همراه دارایی برای تبدیل شدن به یک چهارم حامل به رقابت با AT&T, Verizon و جدید T-موبایل.

ظرف دلار پرداخت 1.4 میلیارد دلار برای سیم کارت های اعتباری کسب و کار و $3.6 میلیارد دلار برای این طیف است.

“با نزدیک T-Mobile و Sprint ظرف یک گام نزدیک تر به تبدیل شدن به چهارم کشور را مبتنی بر امکانات بی سیم حامل” ظرف معاون ارشد جف بلوم گفت: در ماه آوریل زمانی که ادغام پاک. “ما مشتاق به استقبال افزایش مشتریان و کارکنان و فروشندگان.”

بلوم اضافه شده است که ظرف “متعهد به آوردن کامل مستقل 5G به امریکا است.”

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: T-Mobile و Sprint ادغام: آنچه در آن به معنی برای شما


3:52

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>