Coronavirus: مراقبت اجتماعی “نمی تواند لگد به چمن طولانی’, Hancock هشدار داد که خانه های سالمندان را تشکیل می دهند و تقریبا نیمی از مرگ و میر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

موضوع مراقبت های اجتماعی نمی تواند “لگد به چمن طولانی دیگر هیچ” به وزیر بهداشت هشدار داده شده است به عنوان حزب کارگر خواستار حمایت بیشتر برای هر دو حرفه ای و پرداخت نشده مراقبین مبارزه از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

بیش از 13000 نفر کشته شده اند از Covid-19 در مراقبت از خانه ها در سراسر انگلستان در طول دوره این بیماری همه گیر – ساخت تا 45 درصد از این کشور را به طور کلی مرگ و میر در حالی که قرار دادن فشار بر روی یک تکه و کمبود پول نقد مراقبت از سیستم است.

در حال حاضر با مراقبت های اجتماعی و گروه ضربت مجموعه به توصیه دولت در چه بخش می تواند ظهور از Covid-19 بحران سایه مراقبت اجتماعی وزیر لیز کندال است گفت: وزیر بهداشت رفاه کارکنان مراقبت باید یک اولویت برای آینده است.

و در حالی که اصرار پشتیبانی برای آن پرداخت می شود برای مراقبت از سالمندان و افراد معلول در سراسر کشور وی افزود: دولت باید مطمئن شوید که خود را گروه ضربت در نظر میلیون ها نفر از چپ به مراقبت از اعضای خانواده در سراسر کشور است.

“قبل از همه گیر وجود دارد 9 میلیون پرداخت نشده مراقبان خانوادگی در انگلستان” او نوشت: در نامه ای به وزیر دیده می شود مستقل. “بسیاری از در حال حاضر احساس تحت فشار قرار دادند به نقطه شکستن حتی قبل از این ویروس زده از دیدن سلامت خود و منابع مالی رنج می برند به دلیل مراقبت از مسئولیت.

“از آنجا که شیوع 70 درصد از مراقبین می گویند که آنها در حال ارائه حتی مراقبت بیشتر از حد نرمال: به طور متوسط 10 ساعت اضافی در هفته است.”

Ms کندال افزود: “اقدام باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود پرداخت نشده مراقبین دریافت حمایت آنها نیاز دارید در طول Coronavirus و فراتر از آن”.

دولت از مدتها اصرار داشت آن قرار داده شده یک “حلقه حفاظتی” کردن پشتیبانی در اطراف مراقبت از خانه به عنوان اپیدمی خروشان از طریق بخش – با آقای Hancock گفتن عوام در ماه گذشته: “از همان آغاز ما سخت کار کرده اند برای محافظت از کسانی که در مراقبت های اجتماعی.”

اما آهسته پاسخ به نیاز در این بخش – به خصوص در تست و PPE و یک رشته از شکست سیاست از جمله انتشار بیماران از بیمارستان به مراقبت های بدون آزمون دیده است دولت را متهم به عدم کسانی که بیشتر در معرض این ویروس.

در یک تماس برای مقررات مربوط به حل و فصل بلند مدت مسائل اجتماعی مراقبت و نگه داشتن خانه برای کسانی که نیاز به شناور این حزب همچنین خواستار مراقبت اجتماعی کارکنان را تضمین دسترسی به سلامت روانی مقررات برای کمک به کارگران فرایند موقعیت های آسیب زا را تجربه در طول این بیماری همه گیر.

و همراه با سریع تست منظم برای مراقبت از خانه کارگر, Ms کندال گفت: آن حیاتی تست و PPE تاسیس برای خانواده ها به دیدار عزیزان خود را در خانه و کاهش روانی غم و اندوه از تنهایی و جدایی ناشی از مستند.

گفت: دولت در پاسخ به مراقبت اجتماعی است فاقد “اولویت تمرکز و توجه” با توجه به بیمه خدمات درمانی او افزود: “بسیاری از خط مقدم مراقبت از کارگران را از طریق بوده است بسیار استرس زا و گاهی اوقات موقعیت های آسیب زا به عنوان یک نتیجه از Covid-19.


“نیاز به ارائه اضافی سلامت روان و حمایت از کارکنان بیمه خدمات درمانی به درستی به رسمیت شناخته شده است; همان نیز باید در دسترس برای کسانی که مشغول به کار در مراقبت های اجتماعی.”

در اوایل این ماه آقای Hancock گفت: طرح های پیشنهادی برای تغییر تلاش بخش مراقبتهای شد و به احتمال زیاد به عقب رانده شود توسط ویروس – با وجود بوریس جانسون داشتن در ابتدا وعده داده شده قصد دارد تا پایان سال است.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ جلسه آقای Hancock گفت: “زمان در قاب شده است و روشن است که ما باید به این اصلاحات انجام شده در این پارلمان و نخست وزیر قبلا گفت: ما آنها را مجموعه ای از این سال است.

“بود که قبل از coronavirus – ما هنوز هم سعی کنید برای انجام این کار, اما از آن است که ساده نیست.”

با این حال خانم کندال که هشدار داده است دولت ارائه نشده است بودجه کافی برای دیدن این بخش از طریق coronavirus بحران گفت: اصلاح مراقبت های اجتماعی نیاز به یک اولویت فوری.

“این موضوع نمی تواند لگد به چمن طولانی دیگر است و باید بخشی جدایی ناپذیر از این کشور به طور کلی بهبود استراتژی” او نوشت. “من امیدوارم که یک برنامه ریزی برای آینده مالی و ارائه مراقبت های اجتماعی منتشر خواهد شد توسط دولت تا پایان سال”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>