Coronavirus اسکاتلند: مردم در حال حاضر می تواند در دیدار با دو خانواده در یک بار اگر خارج

مردم در اسکاتلند قادر خواهد بود برای دیدار با کسانی که از دیگر خانواده ها از دوشنبه, Nicola Sturgeon گفته است.

اولین minter تایید کرد که اسکاتلند می تواند حرکت به مرحله بعدی از بلند کردن آن مستند به عنوان “روشن و قابل توجه” پیشرفت حاصل شده در کنترل این ویروس با توجه به “عظیم فداکاری” ساخته شده توسط مردم است.

به عنوان پنج نفر در اسکاتلند قادر خواهد بود برای دیدن دوستان و خانواده از دیگر خانواده ها در باغ و یا فضاهای باز در گروه هشت و یا کمتر و بازدید کنندگان خواهد بود قادر به استفاده از توالت در داخل اگر آنها جلسه خارج است.

اسکاتلندی که در زندگی به تنهایی یا تنها پدر و مادر با فرزندان جوان قادر خواهد بود به شکل یک “تمدید خانواده گروه” با یکی دیگر از خانواده اجازه می دهد آنها را برای دیدار داخل خانه و بدون نیاز به فاصله فیزیکی و همچنین به عنوان اقامت شبانه.

از آن خواهد شد اجباری به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی در اسکاتلند از دوشنبه, Ms ماهیان خاویاری نیز اعلام کرد.

او تایید کرد که آسیب پذیر و افرادی که محافظ قادر خواهد بود برای ورزش در خارج از منزل و دیدار با مردم از یک دیگر خانواده به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت اجتماعی فاصله.

اسکاتلند در بخش ساخت و ساز خواهد شد و حرکت به مرحله بعدی از برنامه های خود برای بازگشایی از دوشنبه دندانپزشکان قادر خواهد بود برای باز کردن حرفه ای ورزش می تواند رزومه و مکان عبادت خواهد بود قادر به بازگشایی خصوصی برای نماز.

غیر ضروری مغازه ها آغاز خواهد شد برای باز کردن درهای خود را از 29 ژوئن – یک تغییر به تازگی آورده در انگلستان – اما مراکز خرید باید بسته باقی می ماند.

بازار زمین های بازی و امکانات ورزشی خواهد بود قادر به از سرگیری در پایان ماه ژوئن همراه با عنوان باغ وحش اگر چه بازدید کنندگان گفته شد نه به مسافرت بیش از پنج مایل از خانه خود را به بازدید از جاذبه های.

بارها و رستوران ها باید صبر کنید دیگر مجاز به بازگشایی با اولین وزیر راه اندازي تحقیقات بیشتر در مورد چگونه به انجام این کار با خیال راحت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>