Coronavirus: آزمون جدید و ردیابی آمار و ارقام نشان می دهد کاهش شدید اجتماعی فاصله به عنوان مستند کاسته

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آمار و ارقام جدید از وزارت بهداشت نشان می دهد کاهش شدید در مشاهدات اجتماعی فاصله قوانین در اولین هفته آرام مستند محدودیت در اوایل این ماه.

جزئیات از بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی طرح نشان می دهد که تعداد زیادی از مخاطبین خارج از خود خانواده ها گزارش شده توسط مردم تست مثبت برای coronavirus در هفته 4-10 ژوئن افتاده از میانگین 5.9 به 10.3.

آمار و ارقام هفته دوم بهره برداری از این طرح نشان داد که تعداد افراد آلوده به ویروس coronavirus ارائه جزئیات مخاطبین خود کاهش یافت و به 4,366 از 5,407 در هفته گذشته اما هر یک از آنها را شناسایی کرده و تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم که با آنها در حال صرف زمان در خارج از خانه خود را.

به عنوان یک نتیجه از تعداد کل افراد خواسته خود جدا برای 14 روز پس از شناسایی به عنوان داشتن شده است در تماس نزدیک با افراد آلوده رز از 26,985 به 40,690 بیش از مدت مشابه.

برخی از 4,205 از مخاطبین شناسایی شده می تواند نمی توان با آزمون و ردیابی کارگران بودند و بنابراین نمی گفت به خود منزوی. وزارت بهداشت و درمان گفت: “برخی از” تماس با ما حاضر به خود منزوی با وجود داشتن شده است در تماس نزدیک با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19. هیچ رقم فورا در دسترس است برای تعدادی از کسانی که امتناع از خود جدا کنند.

این هفته درگیر شامل عمده کاهش مستند محدودیت در 1 ژوئن, به عنوان برخی از مدارس ابتدایی سال بازگشت به کلاس های درس آزاد بازار و نمایشگاه ماشین باز شده و گروه تا شش نفر مجاز به جمع آوری در فضاهای باز مانند پارک ها.

افراد با تست مثبت برای coronavirus خواسته برای ارائه اطلاعات از هر مکان آنها شده اند به تازگی از جمله محل های کار و یا مدارس و همچنین نام هر نفر آنها در تماس نزدیک با در 48 ساعت قبل از علائم آغاز شده است. این افراد تماس گرفت و گفت به خود منزوی برای 14 روز بدون هیچ گونه آزمون برای Covid-19 بودن مورد نیاز است.

این گروه گفت که 5,949 مردم آزمایش مثبت برای Covid بین 4-10 ژوئن شد با اشاره به طرح ردیابی از آنها 4,366 تماس گرفته شد و ارائه جزئیات از حرکات آنها – 73.4 درصد از کل از 72 درصد در هفته گذشته است. برخی از 78 درصد از کسانی که تماس رسیده بودند در عرض 24 ساعت اما در 7 درصد موارد آن را در زمان بیش از 72 ساعت است.

این است که به احتمال زیاد برای نشان دادن تنها بخش نسبتا کوچکی از تعداد واقعی افراد مبتلا به این بیماری در بریتانیا در طول این هفته که فکر می کردم به خوبی اجرا به پنج چهره.

برخی از 44,895 مخاطبین شناسایی شدند با ارتش 25,000 تماس با ردیاب مدیریت برای دریافت در تماس با 90.6 درصد از آنها نسبت به 90.5 درصد در هفته گذشته است.

اجرایی رئیس بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی Dido هاردینگ گفت: “NHS تست و ردیابی در حال کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و بدون شک کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. ساختمان قبلی ما کار این هفته داده ها نشان می دهد که ده ها هزار نفر بیشتر افرادی که ممکن است در غیر این صورت ناخواسته گسترش این ویروس در حال حاضر باقی مانده با خیال راحت در خانه.

“تلاش های ما همچنان برای رسیدن به مردم بیشتر است که ممکن است در معرض خطر انتقال ویروس و من سپاسگزار برای حمایت از مردم در حال حاضر نشان داده شده است برای محافظت از کسانی که در اطراف آنها.

“ما همچنان به تکیه بر هر کس را به بازی بخشی خود را و ما می خواهیم کسانی که با علائم به کتاب تست بلافاصله و کسانی که تماس توسط بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی خدمات به دنبال مشاوره دریافت می کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>