Coronavirus: خانواده متهم انتاریو در دراز مدت مراقبت در منزل از انکار عزیزان بیمارستان سفرهای

چندین خانواده می گویند در دراز مدت مراقبت در منزل در شرق تورنتو که ویران شده توسط COVID-19 گفت: آنها یک بیمارستان محلی نمی خواهد قبول عزیزان خود بودند که بیمار با این بیماری است.

بیمارستان Lakeridge سلامت گفت: این امر هرگز حاضر بیمارانی که نیاز به مراقبت های پزشکی و بلوچستان گفت: آن هرگز پیشنهاد برای دراز مدت مراقبت از خانه که بیمارستان ها اجتناب شود.

خانه باغ و ویلا و گفت: آن را به طور معمول فرستاده افراد بیمار به بیمارستان محلی در طول بیماری همه گیر.

اما دو نفر که اعضای خانواده قرارداد COVID-19 در باغ ویلا محرمانه آنها ضربه مقاومت در برابر زمانی که آنها سعی کنید عزیزان خود را به مراقبت از آنها مورد نیاز است.

ادامه مطلب: انتاریو اعلام کرد ‘احتیاط’ راه اندازی مجدد اجازه می دهد بازدید کنندگان به مراقبت طولانی مدت خانه های بازنشستگی

کتی پرکس گفت: او می دانست که چیزی اشتباه بود با پدرش در مارس 11, تولد او. پل پرکس زندگی کرده بود در باغ و ویلا در Pickering, Ont., از ماه نوامبر و معمولا شفاف 86 ساله به نظر می رسید اشتباه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او فکر کرد که او تا به حال یک عفونت و یا خشک شد اما گفته شد آن را در یک تب خفیف.

در مارس 14, پرکس خواسته برای دیدن پدرش به طوری که یک کارگر حمایت شخصی کمک چرخ پدرش را از تخت به پنجره طبقه دوم.

“به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم او را _ او را در پشت خود او نمی تواند باز کردن دهان خود را نمی تواند باز کردن چشم خود را به او به نظر می رسید به اغماء” کتی پرکس گفت: از طریق اشک.

“من به او بگویید من او را دوست دارم. من می دانستم که پس از آن که او واقعا بد است.”

او به نام Lakeridge بهداشت با آنچه که او تا به حال فقط دیده می شود و سوء ظن او COVID-19. بیمارستان, او گفت:, گفت: او را به آمبولانس تماس بگیرید به پدرش گرفته شده وجود دارد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که او صحبت کرد و به خانه دستیار مدیر که گفت: پدر خوب بود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“او گفت:” ما تا به حال مردم سعی می کنید برای ارسال بستگان به بیمارستان اما بیمارستان نمی خواهد آنها را قبول'” پرکس مدعی.

پرکس عقب رانده و گفت او فقط صحبت به بیمارستان و آنها را آماده پذیرش پدرش.

“او گفت:” پس از آن آنها در حال دروغ گفتن به شما.'”

گیج و سر در گم پرکس کوتاه آمد آن روز. حدود ظهر روز بعد او یک تماس از باغ ویلا. پدر او فوت کرده است.

“این ظالمانه است. ما می خواستیم او را به رفتن به بیمارستان اما آنها حاضر شده و درمان او را مانند یک زندانی” پرکس گفت.

که در همان هفته سیمون Nisbet شده بود بازدید خود را 89 ساله, مادر, Doreen Nisbet, هر روز را در خارج از پنجره در باغ ویلا.

او تا به حال تبدیل شدن به اشتباه و نگاه بیمار, او گفت:, و او اغلب او را دیدم سینی غذا نخورده.

ادامه مطلب: گزارش های بازرسی در بر داشت ماوس مدفوع غفلت سوء استفاده در انتاریو در دراز مدت مراقبت از خانه قبل از COVID-19

اما Nisbet گفت که او تلاش برای به دست آوردن اطلاعات در مورد سلامت مادر و این زمان او تا به حال شنیده مقاومت از خانه به اعزام بیمار ساکنان به بیمارستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در تاریخ 21 آوریل در منظور از محلی بهداشت عمومی واحد Lakeridge سلامت پا به بیش از سرب در نظارت بر بررسی و پاسخ به COVID-19 شیوع در باغ ویلا.

بعد Nisbet در زمان تماس از باغ ویلا که گفت: مادر او را به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیمارستان به نام زود گذشت با نگرانی در مورد مادر خود را رها کردن و فشار خون و او تصمیم گرفت تا او را از باغ ویلا.

او به نام خانه و گفت که پاسخ تلفن او مادر خود را به بیمارستان.

“آنها می گویند” من واقعا فکر نمی کنم” او گفت:. “سپس به من گفت:” من ایستاده راست خارج و او را برای رفتن به بیمارستان است.'”

صفحه اصلی پیروی و Nisbet بود به بیمارستان فرستاده شده.

ادامه مطلب: Coronavirus: انتاریو بدترین آمار خانه های سالمندان و کسانی که آنها را صاحب

او جان سالم به در برد اما Nisbet گفت: کلیه ها آسیب دیده و از دست دادن آب بدن.

“این غفلت” او گفت:.

جیسون گی, مدیر اجرایی, باغ, ویلا, و نه به طور مستقیم پاسخ به اتهامات خانه حاضر به ارسال بیمار ساکنان به بیمارستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“در طول این دوره از شیوع 26 ساکنان گرفته شده در توسط Lakeridge سلامت بیمارستان و چند ساکنان باقی می ماند در این بیمارستان دریافت مراقبت,” او گفت:.

او گفت: کارکنان در مشاوره با رزیدنت پزشک ارزیابی اینکه آیا بستری شدن در بیمارستان مورد نیاز است مگر اینکه آن را یک وضعیت اضطراری است.

“اگر ساکن نیاز به مراقبت های بیمارستان ثبت نام کارکنان و یا دکتر را رسیدن به بیمارستان و یک بحث” او گفت:. “این استاندارد عمل است.”

سخنگوی مراقبت طولانی مدت وزیر Merrilee فولرتون گفت: “در هیچ نقطه در سراسر این بیماری همه گیر است که افسر ارشد پزشکی از سلامت و یا دولت ما پیشنهاد” افراد بیمار گرفته نمی شود به بیمارستان.

ادامه مطلب: انتاریو به برگزاری مستقل کمیسیون به مراقبت طولانی مدت صفحه اصلی سیستم

“تصمیم گیری که آیا برای ارسال دراز مدت مراقبت از ساکنان که COVID-19 به بیمارستان ساخته شده است در یک مورد به مورد و بر اساس توسط یک پزشک مشورت با ساکنان و خانواده خود را در” جیلین Sloggett گفت.

“اگر ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 نیاز به توجه پزشکی است که در دراز مدت مراقبت در منزل است که قادر به ارائه این ساکنان در حال انتقال به بیمارستان به ملاقات خود مراقبت های بهداشتی نیاز دارد.”

Lakeridge سلامت به نوبه خود گفته است که “همیشه آماده برای ارائه خدمات به هر کسی که می آید به ما” اگر یک سخنگوی کاهش یافته است به نظر در موارد خاص.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>