Brexit: Michael Gove می گوید: کنترل مرز در بوریس جانسون معامله نباید اجرا شود به عنوان آنها را به خشم کارگری

جدید کنترل مرز بین ایرلند شمالی و بریتانیا شامل بوریس جانسون Brexit معامله باید اجرا نمی شود چرا که آنها را تضعیف می کند پشتیبانی برای توافق در میان اعضای اتحادیه های دولت بریتانیا گفته است.

مایکل گوو است که نظارت بر اجرای ایرلند شمالی پروتکل پارلمان گفت که اتحادیه اروپا را “حداکثری” تفسیر توافقنامه امضا شده توسط نخست وزیر در ماه ژانویه خواهد بود غیر قابل تحمل.

“استدلال ما در حال ساخت به اتحادیه اروپا و همچنین است اگر شما اصرار دارید که قابل توجه زیرساخت های جدید و معنادار جدید, حضور, آنچه شما انجام دهید این است که در واقع پروتکل کمتر قابل قبول به اکثریت جامعه در ایرلند شمالی و در نتیجه شما را اجرا خطر از پروتکل های رای در انتخابات آینده” آقای گوو گفت: عوام ایرلند شمالی کمیته امور.

“اگر شما می خواهید واقعا به عنوان به شما می گویند کمک به مردم در ایرلند شمالی پس از آن شما می توانید با این رویکرد در دستور کاغذ.”

دفتر کابینه وزیر استدلال کرد که “چیزی که واقعا مهم در ایرلند شمالی است و نه پایبندی به یک رویکرد حداکثری به سوی یک پروتکل” بلکه “احترام به این واقعیت است که ایرلند شمالی گفت: دوباره و دوباره است که ما بخشی از پادشاهی متحده”.

در حالی که دولت بریتانیا می پذیرد که کالا در حال حرکت از بریتانیا به ایرلند شمالی خواهد بود موضوع را به کنترل جدید این اختلافات که آیا کسب و کار در حال حرکت کالا در جهت مخالف در سراسر دریای ایرلند باید برای پر کردن در “خروج خلاصه اظهارات” همانطور که پیش بینی شده در توافق های خروج.

در حالی که این قرارداد امضا شد در آغاز این سال اجرای دقیق آن است که تصمیم گرفت در یک کمیته مشترک از اتحادیه اروپا و بریتانیا مقامات با آقای گوو عنوان بریتانیا دیدار کرد.

انگلستان “فرماندهی مقاله” هجی کردن بریتانیا قصد دارد به پیاده سازی معامله شد ملاقات با شک و تردید در بروکسل.

میشل Barnier گفت: در اوایل این ماه که اتحادیه اروپا خواهد اصرار چک گفتن به خبرنگاران گفت: “برخی از اهداف تعیین شده در این دستور کاغذ – مانند اجتناب از خروج اعلامیه بر روی محصولات در حال حرکت از نيکل به GB – ناسازگار با حقوقی تعهدات پذیرفته شده توسط بریتانیا در پروتکل.”

یکی اتحادیه اروپا گفت: با توجه به مستقل: “خروج اعلامیه ها مورد نیاز هستند و این نه فقط این کمیسیون چه کسی می گوید که آن را خروج توافقنامه ای که می گوید آن است.”

یک درز خزانه تجزیه و تحلیل عمومی ساخته شده توسط کارگر در طول ماه دسامبر 2019 انتخابات نشان داد که بخش هایی از دولت بریتانیا نیز بر این باور است که اظهارات مورد نیاز بود در آن زمان.

اتحادیه اروپا می گوید: چک های مورد نیاز برای تحقق سازمان تجارت جهانی قوانین و برای جمع آوری داده ها در حالی که نگرانی هایی را نیز مطرح شده است در مورد فرصت ها برای قاچاق به انگلستان است.

در همین حال دولت آماده است برنامه ای برای استفاده از “شوک و ترس” کمپین تبلیغاتی برای آماده سازی کسب و کار و مردم برای پایان دوره انتقال در ماه دسامبر.

مایکل گوو کابینه دفتر وزیر (مهر ایران)

مناقصه اولین سند منتشر شده توسط وب سایت سیاسی نشان می دهد که وزرا در حال آماده سازی یک کمپین اطلاعات “برای هشدار دادن به مردم در مورد “عواقب ناشی از عدم اقدام”.

صحبت در همان کمیته ظاهر و پرسید: در مورد برنامه ریزی کمپین آقای گوو گفت: “من را دیده اند که با عبارت تا قبل از این گزارش شده بود در یک وب سایت خاص است.

“نکته کلیدی این است که هر چه پردازی که ممکن است مورد استفاده توسط هر کس رسم بود که سند و یا هر آنچه که در نظر گرفته شده بود از آن من می گویند کسب و کار در سراسر بریتانیا باید به آماده شدن برای خروج ما از بازار واحد و اتحادیه گمرکی به طور کلی.

“آن است که اغلب مورد که دولت طرف قرارداد با سازمان های خارج در ارتباطات مبارزات است که آنها را در استفاده از زبان است که متخصصان ارتباطات و آژانس های تبلیغاتی خود را با استفاده از … من نزد که سند.:

او افزود که عدم آماده سازی کسب و کار تا کنون “من جای تعجب نیست” اما “آیا نگرانی من”.

“یکی از دلایل ما بر این باور است که لازم است به کمپین اطلاعات است به مطمئن شوید که مردم آماده برای چالش ها و فرصت هایی که وجود دارد که در حال آماده شدن برای زندگی خارج از اتحادیه گمرکی و بازار واحد” او گفت:.

دفتر کابینه وزیر افزود: “نکته دیگر که من باید استرس این است که یکی از دلایل ما برای ارتباطات کمپین است که به تاکید است که آیا ما امن یک توافقنامه تجارت آزاد با اتحادیه اروپا و یا نه ما خواهد بود از بازار واحد و اتحادیه گمرکی ،

“تفاوت بین آنچه نامیده می شده است یک “کانادا به سبک” مقابله و چه بسیاری از آنها به نام “استرالیا به سبک” رویکرد [بدون مقابله] در بسیاری از جهات برای کسب و کار تفاوت از نظر آماده سازی است که بزرگ نیست.”

عطف به صحبت برای مبارزه با تروریسم در اروپا, تجارت, معامله, Mr گوو همچنین هشدار داد که اگر هیچ معامله شد در چشم اکتبر مذاکرات ممکن می شود.

“چیزی که من می خواهم بگویم به طور گسترده تر این است که ما لازم نیست که یک روز در هر دیدن pencilled اما در این مورد این است که اگر ما امن پیشرفت های قابل توجهی در اکتبر پس از آن دشوار خواهد بود. اما باز هم شما آن را می دانم زمانی که شما آن را ببینید,” او گفت: این کمیته است.

“من امیدوارم که ما را به وضوح از قبل اما آن را می شود به طور فزاینده دشوار است اگر ما در یک مسیر برای توافق به اطمینان حاصل شود که توافقنامه تجارت آزاد می تواند به این نتیجه رسیدند اگر ما توافق رسیدند تا اکتبر.”

هر دو طرف متعهد به تشدید تجارت ایران در ماه های آینده پس از نیمه اول سال منجر به کمی اگر هر گونه پیشرفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>