Black Lives Matter: پلیس بریتانیا رهبران اعلام ‘طرح اقدام’ به آدرس نژادی و نابرابری پس از تظاهرات

پلیس بریتانیا رهبران در حال طراحی یک “طرح اقدام” به آدرس نژادی و نابرابری در نظام عدالت کیفری پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده است.

ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) گفت: این هدف به آدرس نگرانی های بیش از متوقف کردن و جستجو و استفاده از زور و تحت نمایندگی سیاه و اقلیت های قومی افسران.

طرح کشیده شده توسط دانشکده پلیس و افسران ارشد پلیس از جمله “رئیس افسران با تجربه بودن افراد از رنگ”.

این انتظار به پایان خواهد رسید در ماه جولای و گروه ها از خارج پلیس از جمله ضد نژادپرستی و حقوق بشر سازمان قادر خواهد بود برای شرکت در مشاوره.

اعلام این خبر یک روز پس از یک افسر پلیس سابق پارلمان گفت که نژاد پرستی بود “زنده و لگد زدن” در انگلیسی policing.

نیک Glynn گفت: خانه امور کمیته را انتخاب کنید: “این چیزهایی که روزانه اتفاق می افتد و ما در حال شوخی خودمان اگر ما فکر می کنیم که پس از استفان لارنس گزارش توصیه های ما را ساخته اند پیشرفت های عظیم.”

صندلی از NPCC مارتین Hewitt گفت: افسران “گوش دادن به بحث ملی” و بیش از 220,000 افرادی که پیوست Black Lives Matter تظاهرات در سراسر انگلستان در هفته های اخیر.

“ما به درستی غرور خودمان را در خدمات پلیس است که در جامعه و سیاست با رضایت است که جامعه” او اضافه شده است.

“آنچه مشخص است این است که برای برخی از کارکنان ما و برای برخی از جوامع ما است که چگونه آن را احساس می کند. ما نیاز به عمل در حال حاضر است.”

او گفت: نژادی مستقیم در پلیس و تاکتیک های پلیس بودند “جدید نیست” و تا به حال پیچیده باعث می شود.

“پیشرفت ساخته شده است اما ما از ترس آن است که به اندازه کافی نیست و تغییر در حال حرکت است به سرعت به عنوان آن نیاز به” آقای Hewitt اضافه شده است.

“برنامه اقدام باید توسعه یافته و تحویل داده شده با کمک همه بخش خدمات و پشتیبانی و چالش جوامع ما – به خصوص مردم از رنگ.

“ما پلیس در یک جهان ناقص و ما قادر به حل همه مسائل مربوط به آن. ما فوق العاده افتخار ما خدمات پلیس و مردم در آن اما ما باید همیشه در تلاش برای بهبود و ما باید با استفاده از این تعریف لحظه به درایو تغییرات پایدار.”

در جریان تظاهرات کشیده اند با توجه به نامتناسب استفاده از زور به خصوص مربوط به اسلحه تیزر برابر مردان سیاه و سفید در انگلستان و همچنین متوقف کردن و جستجو و بازداشت و میر.

پلیس اطلاعات نشان می دهد که coronavirus جریمه داده شده است به طور نامتناسبی بالا اعداد سیاه و آسیایی, افرادی نیز هستند بیشتر در معرض مرگ ناشی از Covid-19.

این NPCC متعهد به انتشار و تحلیل آن از قومیت ها از 43 نیروهای پلیس در انگلستان و ولز زمانی که آن را کامل است.

نیک توماس-Symonds, سایه, صفحه اصلی, منشی, استقبال از طرح و افزود: “این مهم است که جوامع باید ایمان به پلیس و احساس می کنید که آنها در خدمت همه به همان اندازه و همچنین حصول اطمینان از افسران پلیس از, در زمینه های اقلیت های قومی در نظر پلیس فراگیر است.”

دولت شده است به شدت انتقاد برای راه اندازی یک جدید کمیسیون نژادی و نابرابری به جای بازیگری در توصیه های ساخته شده توسط گزارش های قبلی از جمله در سال 2017 Lammy نقد و بررسی.

دیوید Lammy یک کار MP که در انجام بررسی است و در حال حاضر سایه معاون وزیر دادگستری گفت: این طرح بودند “نوشته شده است در پشت یک پا در اوردن بسته” به “تسکین” ضد نژادپرستی تظاهرات.

ارشد آمار و ارقام از جمله رئیس دفتر مستقل برای پلیس انجام است که به بررسی نژادپرستی اتهامات بازداشت و مرگ و خشونت پلیس بود خواست پلیس رهبران به گوش دادن به زندگی ماده تظاهرات.

Black Lives Matter بیلبورد در لندن پرده برداری کرد

هفته گذشته رئيس جمهور از ملی, سیاه, پلیس انجمن (NBPA) گفت: مستقل است که تظاهرات بودند را وادار به خدمت به مقابله با دیرینه مسائل در طول درمان هر دو اقلیت قومی افسران و عمومی است.

“من امیدوارم که 21 سال از Macpherson گزارش و 27 سال از استفان لارنس مرگ ما ممکن است با دیدن یک لحظه نقطه عطفی برای پلیس” Sgt طلا مونرو گفت.

“ما در سال 2020 به عنوان سال زمانی که همه چیز شروع به تغییر می کند.”

داده های اخیر نشان می دهد که تنها کمتر از 7 درصد از افسران پلیس در انگلستان و ولز از اقلیت های قومی کمتر از نصف این رقم در جمعیت عمومی است.

تعداد در حال افزایش به آرامی عمدتا به دلیل نسبت بیشتری از غیر سفید افسران پیوستن به نیروهای جدید.

وجود دارد تفاوت های گسترده بین گروه. از حدود 8,300 اقلیت قومی افسران 42 درصد طبقه بندی خود را به عنوان اسیایی, 30 درصد به عنوان مخلوط با 18 درصد و 11 درصد به عنوان چینی و یا دیگر.

دفتر خانه داده ها نشان می دهد که اقلیت های قومی افسران به شدت زیر نشان داده در ارشد رتبه و آنها به احتمال زیاد به استعفا و یا اخراج از سفید همکاران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>