ستاره شناسان کشف جوانترین ‘نوزاد مرده star – CNET


magnetar20200617-16

یک هنرمند تصویرسازی از یک magnetar و آن میدان مغناطیسی خطوط.


ESA

یک مجموعه از فضای مبتنی بر تلسکوپ توسط ناسا و آژانس فضایی اروپا کشف کرده اند جوانترین شناخته شده magnetar به تاریخ. فقط در 240 سال, شدید کیهانی نوزاد می تواند به ستاره شناسان در درک این که چگونه این مرده و متراکم ستاره آمده بود و چگونه تکامل آنها.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله اختر فیزیک نامه در چهارشنبه پژوهشگر توصیف سویفت J1818.0-1607 بسیار جوان magnetar اول کشف شده توسط ناسا نیل Gehrel را سویفت رصدخانه در مارس 12, پس از آن اجازه دهید توانا مواد منفجره پشت سر هم از اشعه ایکس. Magnetars یک نوع نادر از ستاره نوترونی (فرو هسته گنده ستاره) با میدان مغناطیسی. آنها بسته به مقدار زیادی از جرم به یک فضای کوچک که تولید مقدار زیادی از عجیب و غریب پدیده های فیزیکی است. خود میدان مغناطیسی می تواند تا 1000 بار قوی تر از خود را به طور منظم اجرا از آسیاب نوترون ،

این به خصوص magnetar است تنها حدود 16,000 سال نوری از زمین — عملا حیاط خانه ما — و در واقع در صورت فلکی صورت فلکی قوس است. ستاره شناسان تنها شناسایی چند ده magnetars و هیچ کدام تا کنون شناسایی شده است بنابراین مدت کوتاهی پس از آنها تشکیل شده است.

“این شی است که به ما نشان زودتر زمان در یک magnetar زندگی ما را نسبت به همیشه قبل از دیده می شود بسیار در مدت کوتاهی پس از تشکیل آن گفت:” Nanda Rea, یک ستاره شناس در موسسه علوم فضا در بارسلونا و همکاری نویسنده در این پژوهش در یک نسخه.

سریع رصدخانه بود برای اولین بار به نقطه J1818.0-1607. ستاره شناسان به دنبال بالا سویفت مشاهدات با سازمان فضایی اروپا XMM-نیوتن رصدخانه ناسا تلسکوپ NuSTAR و زمین بر اساس ساردینیا رادیو تلسکوپ در ایتالیا به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد این نادر ستاره را از ویژگی های. است که به کمک سنجاق کردن یک سن: 240. اگر مشاهدات بیشتر از magnetar چرخش تقویت این فرضیه آن خواهد بود جوانترین magnetar یافت.

“چه شگفت انگیز در مورد [magnetars] این است که آنها کاملا متنوع به عنوان یک جمعیت گفت:” ویکتوریا کسپی یک ستاره شناس در دانشگاه مک گیل در مونترال بود که درگیر با مطالعه. “آنها بسیار عجیب و غریب و بسیار نادر است و من فکر نمی کنم ما دیده ایم طیف گسترده ای از امکانات است.”

نگه داشتن چشم در جوان magnetar کمک خواهد کرد اضافه کردن به بدن در حال رشد از تحقیقات در مورد مبهم و غیر معمول پدیده. ستاره شناسان ممکن است قادر به نمودار تغییرات که magnetar را تحت عنوان حرکت آنها از کودکی به بزرگسالی — و چگونه پیری بر خواص و تولید گازهای گلخانه ای.

Magnetars نیز یکی از نخست مظنون در راز سریع radio bursts — مختصر سیگنال های رادیویی که شعله ور شدن به زندگی و به سرعت ناپدید می شوند. این فرضیه شدید محیط اطراف از جمله ستاره ممکن است پرتاب این سیگنال های عجیب و غریب در زمین است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>