2 صورت با مواد مخدر-اختلال در رانندگی اتهامات زیر را در نزدیکی برخورد در Northumberland County: OPP

Northumberland OPP بازداشت دو نفر به مواد مخدر با اختلال در رانندگی در Cramahe شهرستان در روز سه شنبه پس از وسایل نقلیه درگیر در نزدیکی-برخورد با ترافیک می دوزند.

OPP می گویند که این حادثه در حدود ساعت 11 صبح هنگامی که ماموران با دریافت گزارش در مورد عازم شمال ماشین در خیابان پرسی که قادر به حفظ مسافرت در یک خط مشخص شده.

ادامه مطلب: ورکورته مرد به اتهام اختلال در رانندگی پس از سقوط در Northumberland County

“خودرو صرفا از دست رفته برخورد با یک رزمناو پلیس رفت و آمد در جهت مخالف” اظهار داشت: Const. کیم جانستون در روز پنج شنبه.

به عنوان یک نتیجه از تحقیقات مورین اولا 53 ساله از برایتون, Ont., دستگیر شد و به اتهام عملیات در حالی که اختلال توسط الکل یا مواد مخدر خطرناک عمل نقلیه موتوری و پرواز را از یک افسر صلح.

او در منتشر شد و به نظر می رسد در دادگاه در Cobourg در اوت. 19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در دومین حادثه حدود 4:15 بعد از ظهر ماموران مطلع شدند یک عازم جنوب SUV سفر نامنظم در اپل بزرگ رانندگی در نزدیکی Colborne. OPP می گویند رانندگان گزارش شده خودرو بود swerving به ترافیک می دوزند و رانندگی بر روی پیاده رو.

OPP می گویند دو رانندگان کمک در گرفتن خودرو متوقف شود.

تامارا Howell, 52, از النویکک-Haldimand شهرستان دستگیر شد و به اتهام عملیات در حالی که اختلال (خون غلظت مواد مخدر) و عملیات خطرناک از یک وسیله نقلیه موتوری.

او منتشر شد و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در Cobourg در سپتامبر. 2.

یک نگاه چگونه کار پلیس برای حفظ مواد مخدر-اختلال رانندگان کردن خیابان

یک نگاه چگونه کار پلیس برای حفظ مواد مخدر-اختلال رانندگان کردن خیابان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>