ما شرکت های مجاز به کار با هواوی در تنظیم استانداردهای 5G – CNET


Huawei logo is seen on an android mobile phone with United

گتی

ما شرکت مجاز خواهد بود برای کار با هواوی در حال توسعه استانداردهای 5G تحت یک قانون جدید اعلام شده توسط وزارت بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه.

“ایالات متحده نمی خواهد صرفنظر کردن از رهبری در جهانی نوآوری” ما اداره ویلبر راس گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه. “گروه متعهد به حفاظت از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی و منافع سیاست خارجی با تشویق آمریکا صنعت به طور کامل درگیر و حمایت آمریکا فن آوری برای تبدیل شدن به استانداردهای بین المللی است.”

اصلاح می آید بیش از یک سال پس از ما قرار می گیرد Huawei در تجارت لیست سیاه ممنوع است که شرکت های آمریکایی را از فروش تکنولوژی و قطعات به شرکت مخابرات. در حالی که آن صدمه دیده Huawei کسب و کار آن را نیز ایجاد سردرگمی بیش از اینکه ما شرکت می تواند شرکت در سازمان است که مجموعه استانداردهای صنعت.

“این اقدام به منظور اطمینان از هواوی قرار دادن در نهاد لیست در مارس 2019 جلوگیری نمی کند شرکت های آمریکایی از کمک به استانداردهای مهم در حال توسعه فعالیت های” بیانیه ای در وب سایت وزارت بازرگانی گفت.

Huawei می گوید موضع باقی می ماند بدون تغییر در نور قانون تغییر دهید.

“ما می خواهیم به ادامه برگزاری صادقانه بحث در رابطه با استانداردهای فن آوری های جدید با همتایان ما از جمله کسانی که در آمریکا و کمک به پیشرفت تکنولوژیکی جامعه در بزرگ” Huawei سخنگوی Joe Kelly گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز سه شنبه.

ما به مدت طولانی ادعایی که Huawei حفظ رابطه با دولت چین و تجهیزات از این شرکت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی در دیگر کشورها و شرکت ها. Huawei بارها و بارها رد کرده این.

هنوز هم برخی از دولت ها را محدود به استفاده از Huawei تجهیزات و یا حذف این شرکت چینی سازنده تجهیزات خود را از 5G توسعه به طور کامل. کانادا مخابرات ارائه دهندگان خدمات باید به طور موثر قفل Huawei در حالی که بریتانیا معکوس آن دوره روی Huawei دخالت در انگلیسی, شبکه های 5G پس از فشرده توسط ما به حذف آن را در زمینه امنیت ملی.

5G نسل بعدی شبکه های بی سیم است که نورد از سراسر جهان است. آن را زندگی می کنند در تعدادی از شهرستانها عمده ماو همچنین به عنوان قطعات از چین کره جنوبی و انگلستان در میان کشورهای دیگر. تکنولوژی جدید این مجموعه را دریافت و ارسال فوق سریع, اما آن را نیز آماده به قدرت همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل های پیشرفته واقعیت افزوده تجارب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>