توییتر, Spotify, Lyft, Infinite و دیگران را Juneteenth رسمی شرکت تعطیلات – CNET


gettyimages-1027064696

توییتر و میدان مدیر عامل شرکت جک دورسی در ماه ژوئن اعلام کرد که 9 Juneteeth یک روز تعطیل خواهد بود برای هر دو شرکت های “تا ابد.”

درو Angerer/گتی ایماژ

توییتر و مربع در هفته گذشته را کنار بگذارند Juneteenth به عنوان یک مقام رسمی شرکت تعطیلات در آمریکا “تا ابد.” آنها در حال حاضر شده است با چند مهم دیگر شرکت های فن آوری — از جمله Infinite, Spotify, Lyft, Adobe, Indiegogo و Postmates — در به رسمیت شناختن تعطیلات که یادآور پایان برده داری در ایالات متحده است.

“یک روز برای جشن آموزش و پرورش و ارتباط” جک دورسی مدیر عامل شرکت هر دو توییتر و مربع نوشت در توییتر موضوع در ژوئن 9. “کشورها و مناطق در سراسر جهان باید خود را روز به جشن رهایی و ما را از انجام کار به آن تاریخ شرکت تعطیلات در همه جا ما در حال حاضر است.”

مشاهده هر ژوئن 19, Juneteenth نشانه روز رهایی اعلام, اعلام کرد که همه را به بردگی کشانده آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده به صورت رایگان به عنوان خوانده شده بود در تگزاس در سال 1865 با وجود اینکه صادر ماه پیش از آن.

مدیر عامل شرکت Uber دارا Khosrowshahi گفت: سوار-های شرکت نیز تجلیل Juneteenth با پرداخت یک روز مرخصی برای کارکنان. “ما را تشویق کارکنان به صرف آن در راه است که اجازه می دهد تا آنها را به ایستادن در برابر نژادپرستی که آیا با یادگیری شرکت در یک جامعه یا تأمل در نحوه ایجاد تغییر” او توییتی ژوئن 17.

Spotify ساخت Juneteenth یک شرکت تعطیلات برای ما کارکنان به منظور “حمایت از جامعه سیاه و سفید و به این روز به رسمیت شناختن آن را سزاوار” نماینده شرکت کردهاند. Adobe گفت: در یک پست وبلاگ در ژوئن 10 که کارکنان باید روز به “تمرکز بر انعکاس و حمایت است.” (شما می توانید یک لیست از شرکت های رعایت Juneteenth تعطیلات در اینجا.)

تقویم گوگل است این گزارش همچنین اضافه شده Juneteenth به عنوان یک مقام رسمی آمریکا در تعطیلات.

این اطلاعیه می آید که ده ها هزار نفر از مردم در اطراف مادر سراسر جهان) ادامه اعتراض به محکوم کردن اعمال تبعیض نژادی و خشونت بی معنی توسط پلیس پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مه 25.

یک تعداد از شرکت های فن آوریاز جمله اپل و گوگل را از متعهد میلیون دلار برای کمک به عدالت اجتماعی و حقوق مدنی گروه به عنوان به خوبی به عنوان سیاه و سفید جوامع است. در اوایل این ماه دورسی متعهد 3 میلیون دلار در شروع کسب و کار کوچک مالی به بازیکن سابق NFL و فعال حقوق مدنی در khezri است حقوق خود را بدانید, کمپ, که با این نسخهها کار برای آموزش توانمند سازی و بسیج “نسل بعدی تغییر رهبران.”

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. بازدید blacklivesmatters.carrd.شرکت به یاد بگیرند که چگونه برای اهدای ثبت دادخواست و اعتراض با خیال راحت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>