تسلا-رقابت شفاف درجه الکتریکی سدان در نهایت می شود اولین تاریخ این سپتامبر – Roadshow


آیا دوست دارید Robocop? سپس شما را دوست دارم شفاف هوا جلو فاسیا.

شفاف موتورز

در نهایت ما می دانیم هنگامی که ما را ببینید آستین طعنه شفاف هوایی. این شرکت برای اولین بار نشان داد که مفهوم خودرو در سال 2016و راه اندازی خود را به نظر می رسد در آستانه سقوط برای یک دقیقه اما امروز آن را در سرعت کامل پیش رو است.

شفاف گفت و هوا خواهد اولین بار در سپتامبر. 9 پس از آن قبلا nixed برنامه برای نشان دادن ماشین در حال حاضر لغو 2020 خودرو نیویورک نشان می دهد. به عنوان هنجار در coronavirus عصر شفاف را نشان دهد ماشین آنلاین و همه چیز را ما می بینیم نهایی خواهد شد. بیشتر تیزر مفاهیم و یا نکات; شفاف وعده این است که مقدار واقعی پیش از تولید شروع و در اواخر این سال است.

گذشته از نهایی خودرو راه اندازی گفت: ما همچنین اطلاعات بیشتر در مورد هوا مشخصات که امیدوارم شامل کرات از 400 مایل محدوده. اگر چه تسلا این هفته اعلام کرد که مدل S محدوده در حال حاضر 402 کیلومتر در یک شارژ شفاف است گفت: ما می توانیم ممکن است درجه انجام بیش از 400 مایل حتی در سرعت بزرگراه. در صورتی که مورد, هوا خواهد بود قطعا مناسب تسلا رقیب. راه اندازی در حال حاضر تفاهم نامه مقابله با LG Chem به ارائه سلول های باتری برای تولید ماشین.

این مشخصات به احتمال زیاد محدود به محدوده شکوه مدل که احتمالا هزینه حدود $100,000. شفاف قبلا ذکر شد یکی دیگر از مدل سال عقب است که باید در شروع $60,000 قبل از 7500 دلار اعتبار مالیاتی فدرال. آن را امن فرض کنیم این شرکت تمرکز خود را بر روی مدل گران قیمت ترین برای شروع که دارای بالاترین احتمال تبدیل سود.

در حالی که ما در انتظار فاش بعد از این سال شفاف ادامه کار در آن کارخانه جدید در آریزونا که در آن از آن خواهد ساخت هوا. با فرض اینکه همه چیز باقی می ماند در مسیر تولید باید لگد کردن در اواخر این سال قبل از اولین پخش را راه خود را به مشتریان در اوایل 2021.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: توسعه سریع: شفاف هوا ماشین های الکتریکی آغاز بکار با…


2:03

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>