خواهر زن به قتل توسط دوست پسر سابق: دولت شامل اختناق داخلی سوء استفاده لایحه

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“پس از من خواهر, قتل, این یک شوک بزرگ برای یادگیری در مورد ریچارد Howarth تاریخچه خشونت در برابر زنان دیگر” کتی مک اینتاش می گوید مستقل. “پلیس می دانستند که او یک مرد خطرناک اما هیچ کس به درستی شناسایی خطر است که او مطرح شده به آنه ماری به ویژه که او تا به حال اقدام به خفه کردن هر دو او و شریک زندگی قبلی. پلیس نمی دانیم که معنای او بیشتر احتمال دارد به کشته شدن او را”.

خانم مک اینتاش خواهر Anne-Marie Nield فوت در 8 مارس سال 2016 با توجه به Howarth او شریک سابق که در حال حاضر در خدمت حبس ابد برای قتل او تحمیل آسیب های متعدد در او.

خانواده او در حال حاضر اصرار دولت شامل جرم جدید از “غیر کشنده اختناق” در داخلی سوء استفاده لایحه با توجه به اعتقاد به چنین جرم می تواند به نجات Anne-Marie زندگی. کمیته پارلمانی بررسی نقطه عطفی قانون مورد بحث جرم جدید – که در حال حاضر به دست آورد حمایت از 63 حزبی نمایندگان مجلس – روز سه شنبه.

“جرم از اختناق می تواند محافظت Anne-Marie و کمک افسران به درک کنند که چگونه خطرناک ریچارد Howarth بود:” خواهر او می افزاید. “من فقط می توانم امیدوارم که درس می تواند از آموخته Anne-Marie مرگ و آینده قربانیان خشونت خانگی می توان با توجه به حفاظت بهتر و پشتیبانی توسط پلیس است.”

اختناق شناخته شده است به یک خطر بالا شاخص در استفاده داخلی و مواردی که منجر به قتل اما جرم است که به طور معمول تحت پیگرد قانونی است و اغلب تنها به اتهام به عنوان مشترک حمله – که به معنی آن است که معادل یک کف دست زدن و یا ضربه ای که برگ کبود – و یا اتهام نیست در همه.

اصلاح این قانون که پیشنهاد شده توسط هریت هارمن یک کار MP و مارک گارنیر, یک نماینده محافظه کار مجلس به عنوان سمبل جرم جدید در این لایحه همچنین با حمایت مرکز برای زنان عدالت استفاده داخلی کمیسر قربانی کمیسر و خط مقدم خدمات کمک به زنان برای فرار از خشونت خانگی در سراسر کشور است.

سوفی Naftalin یک آزادی های مدنی وکیل که به نمایندگی از خانواده Ms Nield در طول رسیدگی به مرگ او گفت: مستقل مشخص شد در طول استنطاق که یکی از افسران تحت بازجویی بودند آگاه از خطرات خاص مطرح شده توسط نمونه های غیر کشنده اختناق.

Ms Naftalin که دارای تخصص در به نمایندگی از خانواده های قربانیان که دچار داخلی قتل گفت: “نیروهای پلیس بالا و پایین کشور به رسمیت نمی شناسد غیر کشنده اختناق به عنوان یک شاخص قوی است که سوء استفاده, شریک زندگی را در رفتن و کشتن زن. اختناق بسیار جنسیتی شکل از خشونت است. زنان بسیار بیشتر احتمال دارد به کشته اختناق بیش از مردان است.

“این باعث می شود احساس قربانی به شدت آسیب پذیر است. در هر یک از موارد من تقریبا همیشه وجود دارد یک اختناق که predates قتل. در Anne-Marie مورد او سریال مرتکب خشونت خانگی است. او به اتهام GBH برای تلاش برای خفه سابق خود را با یک بالش. بود که در Greater Manchester, پلیس وارد شوید.

“سپس او وارد رابطه با Anne-Marie. او قرار داده و او را در یک ضربه و فشرده گردن او. این فاش شد به پلیس توسط آنه ماری هنگامی که گزارش دیگری داخلی حادثه اما ثبت نشده است به عنوان یک جرم و جنایت را در خود دارد. پلیس متوجه نیست این یک عامل خطر جدی برای آینده, قتل. در طول استنطاق پزشکی قانونی به رسمیت شناخته شده است که این یک شکست جدی از طرف پلیس و خواسته GMP به رسمیت شناختن این در سیاست های خود را.”

مرکز زنان, عدالت, حقوقی, موسسه خیریه که تکل خشونت علیه زنان است که رهبری خواستار جرم را شامل می شود در این لایحه اشاره کرد اختناق و خفگی هستند دوم شایع ترین روش که توسط آن مردان کشتن زنان – 29 درصد یا 17 درصد – پس از سلاح سرد.

Nogah Ofer وکیل در مرکز زنان و عدالت گفت: “غیر کشنده اختناق است یک عامل خطر شناخته شده برای جدی خشونت و قتل. آن را نیز اغلب به عنوان یک ابزار برای اعمال قدرت و کنترل و انداختنش ترس است. این پیام می فرستد که “اگر شما منطبق نیست این است که چگونه من به راحتی می تواند شما را بکشند’.”

هریت Wistrich مدیر مرکز برای زنان عدالت اضافه شده است که مجرم در حال دور شدن با “کم و یا هیچ مجازات برای این وحشتناک و خطرناک جرم”.

“پلیس و دادستان ها مصرف نمی شوند این متخلف به اندازه کافی به طور جدی,” او اضافه شده است. “ساده متمم داخلی سوء استفاده لایحه ساخت غیر کشنده اختناق خاص جرم جدی می تواند به ارائه درمان و کمک به کاهش کشتار جنسیتی”.

ناراحت کننده مطالعه جدید که برای نخستین بار منتشر شد در اوایل ماه یافت می شود اگر یک زن خفه شده است این فرصت را از او و در نتیجه به قتل هشت برابر موج.

محققان در دانشگاه بنگور و پزشکان در شمال ولز مغز آسیب سرویس در بر داشت بیش از 50 درصد از زنان موضوع به روال استفاده داخلی دچار اختناق و تا 20 درصد از زنانی که تجربه تجاوز جنسی شده اند خفه.

این مطالعه نشان داد آن است که مشترک برای اختناق به ترک هیچ قابل رویت نشانه ای از آسیب, اما قربانیان می توانید رفتن به رنج می برند علائم روز یا حتی چند هفته پس از حادثه صورت گرفت. محققان دریافتند فیزیکی پیامدهای اختناق می تواند شامل ایست قلبی, سکته مغزی, سقط جنین و بی اختیاری ادراری و اختلالات گفتار, تشنج, فلج, و سایر فرم های طولانی مدت آسیب مغزی.

ساندرا داخلی سوء استفاده بازمانده که نمی خواهید او را از نام واقعی استفاده می شود برای محافظت از ایمنی و گفت: مستقل او شریک زندگی سابق او را خفه شش بار اما پلیس نیست این را جدی بگیرد.

او گفت: “او در عشق سقوط کرد فورا. او به نظر می رسد مانند جذاب ترین, کامل, مودب ، من نقل مکان کرد با او پس از دو ماه. فورا سوء استفاده آغاز شده است. من باردار شد. او شروع به گرفتن فیزیکی در دوران بارداری و شروع به هل دادن و ضابط من. او خفه من شش بار در شش مناسبت های مختلف. او به من مشت بیش از حد. هفت وجود دارد حوادث. دختر من در حال حاضر در اتاق در آغوش من یا در آغوش او تقریبا در تمام حوادث است. نیز وجود دارد یک تجاوز جنسی از او را.

“این اختناق بود که خود را به شکل سوء استفاده. او سعی نمی کند و کبود من و یا شکستن استخوان. او سعی کرد به من جلوگیری از تنفس. اختناق نهایی فرم از کنترل است. او می شود به تصمیم می گیرید که آیا من زندگی می کنند یا نه. من تا به حال علامت انگشت بر گردن من اما آن را ترک نمی کند علائم بسیار طولانی است. او گفت که او می خواهم در هیچ چیز متوقف به من اگر من او را ترک کرد. او یک بار به من گفت که او مرا در آتش است.

“از آنجا که من دوست من تا به حال هیچ حق مسکن بهره مند شوند و تا به حال هیچ جایی برای رفتن. من در تماس با خشونت خانگی خدمات و زندگی در سه پناهگاه در انگلستان برای 22 ماه. من تا به حال به حرکت از یک پناهگاه به دیگری چرا که پلیس به طور تصادفی به بیرون درز من محل سکونت و شماره تلفن جدید به my ex. من نقل مکان کرد و در عرض 24 ساعت به پناهگاه.”

ساندرا گفت: پناهگاه برای استفاده داخلی قربانیان یافت او در خطر قتل پس از انجام ارزیابی ریسک. او گفت که او بلافاصله گزارش او برای اختناق زمانی که او نقل مکان کرد و به پناهگاه اما پلیس تنها درمان آن به عنوان شایع حمله با وجود شدت و فرکانس سوء معنی تاج دادستان خدمات دستورالعمل تصریح شده است تلقی واقعی آسیب بدنی (ABH).

او گفت: او شریک سابق راه آزاد بود و هرگز گناه در دادگاه های جنایی با وجود این واقعیت که او بستری در اختناق به یک مددکار اجتماعی در متن پیام و بیانیه ای را به دادگاه خانواده.

“این بسیار نگران کننده مقامات را به طور جدی به آن زمانی که من در دقیقه به دور از مرده بودن” ساندرا اضافه شده است. “در این سال من تماس گرفته شد با دوست دختر جدید خود را در رسانه های اجتماعی که او نیز یک Clares قانون درخواست. من آموخته او یک قربانی سوء استفاده های داخلی با او بیش از حد. بنابراین او در حال حاضر دارای یک قربانی جدید.”

Clares قانون – خشونت افشای طرح است که پس از نام کلر چوب بود که به قتل رسیده در سال 2009 – مردم را قادر می سازد به درخواست پلیس برای پیدا کردن اگر شریک زندگی خود دارای سابقه سوء استفاده های داخلی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>