محدوده رور پنجاه جشن SUV لوکس طلایی سالگرد – Roadshow


حفر یکپارچهسازی با سیستمعامل رنگ.

لندرور

سالگرد مبارک به محدوده رور. پنجاه سال پیش لندرور تولید اولین رنج رور مدل و پس از آن مسلما تبدیل به یک SUV لوکس آیکون با صوفس (جاده) لغو احکام صادره ی. این یک SUV است که عبور خائنانه دارین شکاف و برنده پاریس-داکار رالی دو بار بعد از همه.

البته لندرور را جشن نقطه عطف. در روز سه شنبه به انگلیسی, مارکی, عرضه Range Rover پنجاه به علامت SUV سالگرد طلایی و آن را مالامال از منحصر به فرد لمس محدوده رور طرفداران مطمئنا تسویه حساب برای.

هر یک از 1,970 محدوده رور پنجاه مدل های نام تجاری برنامه ریزی شده شروع خواهد شد زندگی به عنوان یک محدوده رور زندگینامه. و برای هر آمریکایی خریدار لندرور گفت: ما به این سوپر 5.0 لیتری V8 موتور که باعث می شود 518 اسب بخار. هشت سرعته اتوماتیک با موتور به شاتل قدرت به هر چهار چرخ از طریق درایو تمام چرخ و قفل دیفرانسیل عقب استاندارد است. با تمام کالاهای استاندارد که با زندگینامه مدل لندرور بود قادر به تمرکز بر روی برخی از واقعا متفکر لمس.

بیرونی تر و تمیز قطعه از ویژگی های یک “گوشی Atlas” به پایان برسد و هر یک SUV دریافت مجموعه ای از دو تن 22-اینچی چرخ. همه مدالها در داخل و خارج پوشیدن “پنجاه” اسکریپت که Gerry McGovern, Land Rover مدیر خلاق افسر خود را به ایجاد. خریداران را پیدا خواهد کرد این اسکریپت بر روی یک پلاک یادبود در داخل, در, درب آستانه و استوار در میان مناطق دیگر.

در حال حاضر بهترین بخش. لندرور به ارمغان آورده است تاریخی سه رنگ از گذشته فقط برای محدوده رور پنجاه نسخه ویژه. هر یک به طور مستقیم آمده از محدوده رور گذشته و نگاه کاملا دوست داشتنی است. آنها اهل توسکانی آبی باهاما طلا و داووس سفید. این رنگ به فروش می رسد در “بسیار محدود اعداد” با توجه به نام تجاری پس از آن احتمالا بهترین روش برای ابراز علاقه به, هر چه زودتر به جای بعد. برای کسانی که نمی مراقبت برای سه میراث رنگ (و اگر چه با شما اشتباه است؟) نیز وجود دارد که قرمز و خاکستری و سیاه رنگ را انتخاب کنید.

سهم داشتن در محدوده رور را جشن خواستار شیک قیمت…. در حالی که ما نمی دانیم چقدر محدوده رور پنجاه و هزینه خواهد شد به طور مشابه مجهز به مدل قبل از همه نکات ویژه حلقه در $143,800.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در مورد 2019 لندرور محدوده…


3:13

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>