کوالکام به ارمغان می آورد 5G به ارزان, گوشی با Snapdragon 690 پردازنده – CNET


snapdragon-690-reference-design-5g-outdoors-background

Qualcomm Snapdragon 690 به ارمغان می آورد 5G به ارزان تر گوشی های هوشمند است.


کوالکام

کوالکام در سه شنبه معرفی جدیدترین تراشه 5G در آن صف و این یک هدف در گوشی های هوشمند ارزان.

پردازنده به نام گل میمون 690, علائم اولین بار کوالکام ارائه کرده است 5G به سمت پایین پایان از آن گوشی های هوشمند تراشه صف. آن را تا به حال 5G مودم برای گوشی های حق بیمه از سال 2016 (هر چند آنها نمی شروع به ظاهر شدن در دستگاه تا چند سال بعد از آن) و آن را دنبال کرد تا با پردازنده های mid-range دستگاه در اواخر سال گذشته. این دستگاه نمی آیند ارزان.

کهکشان S10 5G — معرفی شده در سال گذشته — هزینه $1,299 در حالی که به طور منظم S10 شروع در $900. جدیدتر 5G premium گوشی کمی کمتر از گران قیمت (از کهکشان S20 از اوایل سال جاری شروع می شود در $999) اما آنها هنوز هم در دسترس برای همه. Qualcomm 7-تراشه های سری, ورود گوشی های این سال را پایین آوردن هزینه های زیادی دارد اما این سری 6 که به چه بسیاری از مردم دوبله ارزان است.

گوشی های مبتنی بر Snapdragon 690 هزینه خواهد شد در $300 به $500 محدوده زمانی که آنها راه اندازی بعد از این سال و آنها را شامل برخی از ویژگی های به طور معمول تنها در دستگاه های حق بیمه. مقایسه جدید اپل آی فون SEکه تنها قابل اجرا بر روی 4G شبکه شروع می شود در $399. گل میمون 690 ظاهر خواهد شد در گوشی های ارزان تر از شرکت هایی مانند نوکیا گوشی ساز HMD, LG, Motorola و تیز و TCL که فروش گوشی های تحت موبایل و TCL نام تجاری است.

“ما می خواهیم به بیشتر گل سرسبد تجارب … به میلیاردها — چیزهایی مانند همهجانبه دوربین تجارب فشرده و بازی های تعاملی [و] سریع پاسخ AI صدای دستیاران” Deepu جان, مدیر ارشد, مدیریت محصول در Qualcomm گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران پیش از این شرکت خبر داد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مراقبت های بهداشتی ممکن است هرگز همان خواهد بود. تلفن همراه می تواند کمک به


28:44

5G جدید, فوق العاده سریع فناوری بی سیم است که نورد از سراسر جهان است. آن را زندگی می کنند در بسیاری از شهرستانها عمده در ایالات متحده و همچنین به عنوان مکان در چین, کره جنوبی و انگلستان در میان کشورهای دیگر. تکنولوژی آماده است برای تغییر راه ما زندگی می کنند و انتظار می رود که به قدرت همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل های پیشرفته واقعیت افزوده تجارب است.

در این سال قرار بود سال 5G رفت و جریان اصلی. اما گسترش این رمان coronavirus باعث شک و تردید در مورد چگونه به طور گسترده ای از این تکنولوژی استفاده خواهد شد این سال است. جدید کروناویروس که باعث بیماری به نام COVID-19 بود که برای اولین بار شناسایی شده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. از آنجا که آن را تبدیل به یک تمام عیار همه گیر آلوده کردن بیش از 8.1 میلیون نفر در سراسر جهان است. شیوع این بیماری باعث شده است که شهرها و کل کشور در سراسر جهان به موضوع مستندات, سازندگان: فروشگاه, لغو, حوادث و شهروندان را وادار به ماندن در خانه به کمک شامل coronavirus.

به عنوان یک نتیجه محموله های گوشی های هوشمند خود را دیدم, بزرگترین تا کنون افت در ماه فوریه به عنوان رمان coronavirus زده چین یکی از بزرگترین بازارهای جهان و حیاتی تولید توپی. و فروش باید آمار 10 سال اخیر در این سال.

ارزان تر گوشی های 5G

در حالی که همه گیر است صدمه فروش تلفن در مکان هایی مانند ما Qualcomm, سوئد, شبکه, دنده, ساز اریکسون و دیگران گفته اند آن را در نهایت متوقف نخواهد شد گسترش 5G در سراسر جهان در طول سال های آینده. گوشی در نظر گرفته شده باید دستگاه های. هنوز مردم در حال تماشای هزینه های خود را ممکن است به طور فزاینده ای انتخاب کردن برای دستگاه های ارزان تر مانند آن را فعال کنید توسط Qualcomm Snapdragon 690.

گل میمون 690 شامل 4K, HDR, پشتیبانی از ضبط بیش از یک میلیارد سایه از رنگ و ساقه عکس در تا 192 مگاپیکسل است. آن را نیز پشتیبانی از 120Hz نمایش برای سریع نرخ تجدید و پیمایش صاف. گل میمون 690 همراه با Qualcomm آخرین AI موتور هوشمند, دوربین, صدای, ترجمه هوش مصنوعی مبتنی بر تصویربرداری و هوش مصنوعی پیشرفته بازی.

این پردازنده همچنین بسته در Qualcomm جدید X51 5G مودم که ارائه multigigabit سرعت. این مودم می توانید دانلود داده ها تا 2.5 Gbps بیش از 5G شبکه و 1.2 گیگابیت در ثانیه بیش از 4G LTE. و آن ها با سرعت قله در 660Mbps بیش از 5G و 210Mbps بیش از LTE.

این تنها پشتیبانی از یک عطر و طعم 5G ، این X51 اجرا می شود تنها در پایین باند امواج رادیو و تلویزیون و نه فوق العاده سریع میلیمتر موج شبکه مورد علاقه حامل مانند ورایزون. کسانی باند کمتر شده است مورد علاقه در مکان هایی مانند چین و اروپا و همچنین به عنوان توسط ما حامل مانند T-Mobile.

“مطلقا هیچ شکی در تعهد ما به میلیمتر موج و ساخت آن را همه جا,” قیدار Kondap معاون مدیریت محصول گفت: در یک جلسه مطبوعاتی با خبرنگاران. “این همه در یک تابع از زمان … و اولویت بندی در حال حاضر.”

در حالی که Snapdragon 690 را فشار 5G به کمتر از گوشی های گران قیمت آن را به پایین ترین پایان تراشه صف ارائه شده توسط کوالکام. این شرکت نیز ارائه می دهد آن 4-سری 2-سری پردازنده که هنوز نمی باید 5G. آن را نه ارائه یک جدول زمانی برای زمانی که فن آوری بی سیم جدید را به کسانی که از پردازنده های خانواده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>