مبارز نجات توسط Black Lives Matter قهرمان است Millwall FC fan با باشگاه خال کوبی روی پا’

مجروح نشان دهنده نجات یک زندگی ماده به عنوان قهرمان لندن تظاهرات خشونت تبدیل شد نازل شده است به عنوان یک Millwall متعصب با یک باشگاه امضا در پای او.

مربی شخصی پاتریک هاچینسون برنده ملی ستایش بعد از عکس از او ضبط یک مرد سفید پوست بیش از شانه خود را و حمل او را به ایمنی ویروسی رفت در روز شنبه.

نجات مرد در تصویر خود را محکم فشار خون آلود سر نیز شناخته شده به عنوان Bryn نر, 55, یک راننده تحویل و Millwall FC fan از Basingstoke در نیوهمشایر.

Mr نر که با یک شیر تاتو روی ساق پا, گفته, سفر حدود 50 مایل به حفاظت از سرمایه های تاریخی, مجسمه, اما به پایان رسید تا با چشم های سیاه و سفید به جای.

او در حال حاضر می خواهد برای تشکر از آقای هاچینسون برای آمدن به نجات خود را با توجه به پسرش هری 21.

پرسید: اگر پدر خود را می خواهم با تشکر از آقای هاچینسون او گفت: خورشید. : “او احتمالا خواهد بود. که نمی کند؟”

یک منبع گفته به این روزنامه گفت: آنها نمی شد شگفت زده برای دیدن Mr نر در اخبار به عنوان او را “همیشه در قطار برای تظاهرات در لندن”.

این روزنامه همچنین به نقل از این منبع عنوان کرد و گفت شیرها حامی باید “رشد و عمل خود را سن” و نباید درگیر شدن “در چیزهای شبیه به این”.

آن است که فکر Mr نر مورد حمله قرار گرفت در نزدیکی سوتبنک مرکز پس از جدا شدن از دوستان در روز شنبه تظاهرات.

تظاهرات خشونت تبدیل شد و پس از راست به هواداران گفت که آنها تا به حال تبدیل شده تا برای حفاظت از لندن بناهای تاریخی از ضد نژادپرستی معترضان, حمله پلیس پرتاب موشک و آتش بازی در افسران.

آنها تا به حال به خیابان آمدند در پاسخ به اخیر Black Lives Matter تظاهرات در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس, ایالات متحده.

پدربزرگ و مربی شخصی آقای هاچینسون گفت: او با حضور در این رویداد را با دوستان خود یک گروه امنیتی و کارشناسان هنرهای رزمی برای محافظت از ضد نژادپرستانه فعالان در ماه مارس از طریق سرمایه است.

آقای هاچینسون گفت: ITV او “حتی نمی فکر می کنم دو بار” در مورد نجات Mr نر و که او “نمی بینم رنگ…فقط یک انسان روی زمین احتمالا در آینده به پایان خود را”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>