افراد مبتلا به ناتوانی های یادگیری فراموش شده در طول همه گیر خیریه هشدار

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“من تقریبا پاره من را در حال انتظار برای دریافت کردن می گوید:” لیندا. “من به معنای آن را بسیار سرگرم کننده هنگامی که شما خود را و هیچ کس به صحبت کردن دلیل این که شما نمی توانید آنها نزدیک شود.”

لیندا که دارای ناتوانی در یادگیری به تنهایی زندگی می کند در یک اتاق خواب تخت. 65 ساله یکی از هزاران نفر از مردم در بریتانیا است که در کلمات او شده است “گیر به خانه مانند چسب” به عنوان او را از خود جدا در طول بیماری همه گیر.

به طور معمول او را باید از این فرصت به خارج و در مورد به طور منظم با کمک از کارکنان در Mencap. اما که تا به حال به تغییر.

“ما می خواهم به طور معمول با لیندا و کمک به او او را خرید اما در حال حاضر ما به معنای واقعی کلمه انجام آن برای او گفت:” جان اندروز یکی از کارگران پشتیبانی. “در آن طول می کشد دور استقلال خود را, اما ما باید به وزن تا امن ترین گزینه است.”

یک فعالیت اجتماعی برای افراد با ناتوانی در یادگیری نیز تا به حال به حالت تعلیق به عنوان جلسات در کالج های محلی.

“من که قرار بود به وکینگ آموزش بزرگسالان مرکز دو بار در هفته گفت:” لیندا. “من استفاده می شود به انجام تاریخ, رقص, هنرهای نمایشی و سفال. من آن را دوست دارم. من از دست همه است. من واقعا انجام دهد.”

لیندا تجربه در مستند تکرار هزاران نفر دیگر در سراسر کشور با توجه به Mencap که ادعا می کند افراد مبتلا به ناتوانی های یادگیری در حال فراموش شده در طول همه گیر با وجود اینکه یکی از این گروه بیشتر تحت تاثیر بحران.

خیریه نگران است که مستند به تشدید چالش های موجود و نابرابری پس از داده ها از مراقبت با کیفیت کمیسیون در حال حاضر نشان داده 134 درصد افزایش در مرگ و میر افراد با ناتوانی در یادگیری در مراقبت از تنظیمات و NHS انگلستان آمار نشان داد که در 50 Covid-19 مرگ و میر افراد مبتلا به ناتوانی در یادگیری.

در حالی که دولت متعهد پوسته پوسته شدن coronavirus تست برای پوشش دادن تمام مراقبت از خانه های بیش از نیمی از بودجه مراقبت های اجتماعی می رود به سن کار فعال بزرگسالانی که اغلب دریافت پشتیبانی در خانه های خود و یا در پشتیبانی از زندگی و خدمات است.

Mencap می گوید: این به این معنی که بسیاری از افراد مبتلا به ناتوانی های یادگیری هستند همگانی برای تست.

موسسه خیریه, مدیر اجرایی, Edel هریس گفت: انزوای اجتماعی نیز نگران باشید. “از دست دادن معمول با خدمات روز و کالج های بسته و مشکلات فعال نگه داشتن و ماندن در تماس با دوستان و خانواده به این معنی است که افراد با ناتوانی در یادگیری هستند رو به سطح بی سابقه ای از تنهایی” او گفت:.


“در برخی از موارد حمایت از کارگران تنها تماس با برخی از مردم ما حمایت کرده اند.”

در حالی که لیندا بازگشت به کار در یک سوپر مارکت در این هفته او تا حدودی نگران آن است.

“این واقعا عجیب و غریب به پشت در محل کار. آن را می تواند به خوبی ببینید اما آنها قادر نخواهد بود به آغوش من که مشکل است.”

او همچنین گفت که او نگران بود در مورد اینکه آیا او قادر خواهد بود برای دیدن خانواده اش در کریسمس به عنوان او به طور معمول.

“من فقط می خواهم این ویروس مرده و از بین رفته اند. من می خواهم زندگی من برگشت. آن را فقط همان نیست دیگر. من می خواهم به جای خارج و در مورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>