مونترال تكیه نوار-B انبار کرکره پس از 53 سال

نوار-B انبار یک موسسه در مرکز شهر مونترال است که بسته شدن درهای خود را پس از بیش از 50 سال است.

این رستوران در خیابان است که شناخته شده برای آن دنده شده است و نماد این شهر صحنه رستوران برای چند دهه. کارکنان تایید دائم بسته به اخبار جهانی است.

این رستوران که برای اولین بار در سال 1967 باز شده پس از توقیف رمان coronavirus بحران با مته سوراخ کردن در این شهر در ماه مارس است. غرب جزیره محل ادامه داده است برای خدمت به وعده های غذایی برای بایگانی اطلاعات.

ادامه مطلب: Quebec اجازه می دهد تا کوچک داخلی تجمعات مونترال رستوران با توجه به بازگشایی

مرکز شهر آدرس دیگر به نظر می رسد در نوار-B انبار وب سایت. با این حال به نظر می رسد محل در Dollard-des-Ormeaux هنوز باز است و به عنوان عامل از چهارشنبه.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

نوار-B انبار بنیانگذار و صاحب مانی Barnoff گذشت در سن 90 در سال 2019. خود را وابسته به وفات او را به عنوان توضیح مونترال افسانه و رستوران به عنوان “عشق واقعی خود را از سال 1967.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسته شدن مرکز شهر تكیه منجر به واکنش های رسانه های اجتماعی که در آن Montrealers در حال تاسف خوردن برای از دست دادن eatery.

روزنامه نگار و مقاله نویس ریچارد برنت گفت: Bar-B انبار بود به عنوان “مونترال به عنوان دو گونه بوسه و ترافیک ساخت و ساز.”

Montrealer استیو Frischman همچنین اظهار نظر در Facebook, سرزنش COVID-19 pandemic برای بسته شدن.

“امروز من بسیار غمگین هستم,” او نوشت. “مونترال موسسه و رستوران است که من از رفتن به, از آنجایی که من یک کودک بود است نه بیشتر.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>