ایران بر لبه پس از ثبت رکورد جدید افزایش روزانه coronavirus موارد

ماه به ایران در مبارزه با کروناویروس پزشکان و پرستاران در تهران شهدای تجریش بیمارستان هنوز هم یک ماسک یکبار مصرف hazmat کت و شلوار و دو لایه دستکش لاتکس هر روز به تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کند.

گزارش بالا-جریان اکسیژن به خس خس بیماران بوق از تجهیزات مانیتورینگ علائم حیاتی و crinkling خش خش از عبور از پزشکان را تبدیل به روزانه یک سمفونی در اینجا و در دیگر بیمارستان در سراسر ایران.

ادامه مطلب: Coronavirus موارد پرش با یک میلیون در 1 هفته برای رسیدن به 8 میلیون نفر در سراسر جهان

ایران در گزارش اول خود را coronavirus موارد و مرگ و میر در همان روز در ماه فوریه — خاورمیانه اولین و بزرگترین شیوع این ویروس در عین حال آن را تنها به تازگی دیدم بالاترین تک-بعد سنبله در موارد گزارش شده به دنبال زودی با بالاترین روزانه مرگ و میر در ماه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خوشه که پس از یک مسلمان تعطیلات ماه گذشته را تجدید نگرانی در مورد پتانسیل موج دوم از عفونت گسترده در سراسر ایران است. به عنوان کسب و کار باز و مردم شروع به حرکت در اطراف بیشتر پس از دو هفته تعطیلی بسیاری از فروشگاه ها و دفاتر و فضاهای عمومی و کارشناسان بهداشت نگران است که رشد خوشنودی میان این کشور 80 میلیون نفر بیشتر ممکن است اجازه می دهد که ویروس به گسترش است.

وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت: او متوجه شد تا چه حد از این چالش زمانی که او در زمان یک پرواز داخلی. “بسیاری از مردم تبدیل شده اند بی دقتی نا امید با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “آنها مشاهده نشد (اجتماعی) فاصله در پرواز صندلی و هواپیمای سیستم تهویه کار نمی شد.”

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید ایران نیاز به اولویت بندی منابع بر سلامت به جای راه اندازی موشک

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید ایران نیاز به اولویت بندی منابع بر سلامت به جای راه اندازی موشک

ایران شاهد بالاترین تک روز در مجموع از گزارش موارد جدید — 3,500 — در تاریخ 5 ژوئن. این تعداد کاهش یافته و در روزهای پس از آن باقی می ماند اما در پایین 2,000 s یک روز در اطراف دو بار پایین در هفته آخر فروردین و هفته اول ماه مارس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

روزانه مرگ عوارض در ایران نیز شکست 100 علامت برای اولین بار از اواسط ماه آوریل در یکشنبه, دوشنبه و سه شنبه این هفته است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سنبله در مواردی رخ داده است تا حد زیادی در ایران نفت خیز جنوب غربی استان خوزستان و همچنین استان های غربی کرمانشاه و کردستان. مقامات لینک آن را به عید فطر تعطیلات آمد که در اواخر ماه مه که در طی آن خانواده ها اغلب در سفر به بازدید از دوستان و بستگان خود به علامت پایان اسلامی ماه رمضان که مسلمانان سریع از صبح تا غروب.

علی رضا زالی که پیشرو در مبارزه با شیوع این بیماری در تهران هفته گذشته گفت که “برخی از 60 درصد از بيماران بستری در سفر به استان های دیگر قبل از آنها بیمار شد.”

ادامه مطلب: ایران سلامت کارگران می گویند پزشکان و پرستاران در میان تلفات از coronavirus ‘فاجعه’

مقامات همچنین گزارش داده اند که نگرانی ها در مورد ایران شرقی استان سیستان و بلوچستان هم مرز با پاکستان است.

سنبله نیز نشان دهنده افزایش در تست سلامت وزارت رسمی احسان مصطفوی گفت. ایران در حال حاضر 130 آزمایشگاه در سراسر کشور در حال اجرا به عنوان بسیاری از 25,000 آزمون در روز است. برخی از 1.3 میلیون آزمایشات انجام شده از 500,000 فقط یک ماه پیش.

در حالی که این کشور باز است تا برخی از محدودیت ها هنوز هم ایستاده است. نماز جمعه در شهرهای بزرگ باقی می ماند بسته به عنوان مدارس و دانشگاهها به جز چند دوره. مقامات تحمیل قوانین به نگه داشتن مردم گسترش در مکان های سرپوشیده و دستور داد مردم را به پوشیدن ماسک وجود دارد و در حمل و نقل عمومی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما حسن روحانی رئیس جمهور ایران روز شنبه گفت که تنها 18 درصد از مردم رعایت اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات از 80 درصد حدود یک ماه پیش.

شیوع کروناویروس: ایران را رد کرد آمریکا coronavirus کمک در حالی که تحریم ها در محل باقی می ماند

شیوع کروناویروس: ایران را رد کرد آمریکا coronavirus کمک در حالی که تحریم ها در محل باقی می ماند

در عین حال روحانی همچنین گفت که با شروع روز شنبه, مهد کودک, کافی شاپ ها و کتابخانه ها می توانند رزومه فعالیت های در حالی که اعمال اقدامات حفاظتی. او گفت که این کشور هنوز هم می تواند بازگشت به اقدامات سختگیرانه تر در صورت نیاز.

قبل از ایران گزارش اولین موارد در ماه فوریه مقامات آن رسیده بود این کشور برای روز اجازه می دهد این ویروس هم به گسترش به عنوان کشور مشخص 41 سالگرد انقلاب اسلامی 1979 با تظاهرات توده ای و پس از آن برگزار شد انتخابات پارلمانی که در آن مقامات به شدت به دنبال افزایش مشارکت مردم است.

امروز کشور گزارش شده بیش از 192,000 تایید موارد با 9,065 مرگ و میر.

حتی در حالی که ایران در حال حاضر اذعان بحران سوال باقی می ماند بیش از آمار و ارقام خود را از وقوع.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مجلس گزارش در ماه آوریل گفت: ایران در مرگ و میر است و به احتمال زیاد نزدیک به دو برابر گزارش رسمی آمار و ارقام. با توجه undertesting این گزارش گفت: تعداد افراد آلوده در آن زمان بود احتمالا “هشت تا 10 بار” بالاتر از این گزارش آمار و ارقام.

ادامه مطلب: ایران برای بازگشایی همه مساجد به طور موقت به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

حتی امروز ایران, مرگ عوارض باقی می ماند بر اساس کسانی که درگذشت در coronavirus بخش در بیمارستان ها. اما اعتقاد بر این است که بسیاری از درگذشت در خانه و برخی از خانواده ها به گزارش خواسته پزشکان به ذکر است عزیزان خود را بر اثر ویروس برای جلوگیری از انگ مرتبط با COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

به شهرداری تهران گفت: به تازگی آن را آماده اضافی قبر سایت با ظرفیت 15,000 بدن هر چند آن گفت که در نظر گرفته شده بود در مورد یک فاجعه طبیعی است. آن گفت: تهران در اصلی قبرستان تا به حال برخی از 10,000 قبر سایت های آماده برای استفاده است.

اما وجود دارد یک حس است که دولت ايران پس از غرق بحران تنظیم شده است. در نشانه ای از کسب و کار به عنوان معمول مقامات ایرانی باید از سر خود شعارهای علیه آمریکا است که تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از تهران برگزار و اجرا خرد کردن تحریم ها.

عمومی بیش از حد به نظر می رسد می خواهید برخی از عادی. در خیابان های تهران چند نفر که صحبت به آسوشیتد پرس اذعان کرد آنها دیگر به دنبال اقدامات ایمنی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ایران قفل کردن جنوب غربی شهرستان پس از دیدن افزایش شدید coronavirus موارد

“من متوقف پوشیدن ماسک” گفت: سهیلا فضلی یک زن 48 ساله مادر دو که از بیماری دیابت رنج می برد. “من نمی توانم نفس بکشم به راحتی زمانی که من آن را می پوشند.”

مقامات تا حد زیادی تنها اجرای ماسک پوشیدن و قوانین دیگر در تهران مترو.

“من نمی خواهم با پوشیدن ماسک” گفت: غلام رضا Sarrafi 24 ساله تهویه مطبوع تکنسین. “چرا من باید می پوشند حتی اگر من دیده نمی شود هر کسی را که بیماری؟”

که نگرش مقامات بهداشت نگران افزایش جدید در عفونت. سلامت رسمی محمد مهدی Gouya عمومی هشدار داد که ایران نه “تصویب اولین موج.”

“ما هنوز هم سنگین مبارزه با تاج,” او گفت: به تازگی. “ما در یک موقعیت به یک دیدگاه خوش بینانه است.”

آسوشیتد پرس روزنامه نگاران وحید سالمی در تهران و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>