بهداشت و درمان-مراقبت از کارگر و 15 دوستان coronavirus پس از رفتن به فلوریدا نوار: ‘بیش از حد به زودی برای باز کردن’

میله باید شروع به باز دوباره در فلوریدا پس از ماه از مستند با توجه به این رمان coronavirus اما برخی از آنها گفت: “خیلی زود” از جمله 16 دوستانی که رفت و گرفتار این ویروس.

اریکا ترد و 15 از دوستان تصمیم گرفت برای لذت بردن از یک شب در ژوئن 6 بعد از جکسون سوراخ آبیاری لینچ میخانه ایرلندی بازگشایی شد. ترد 40 یک مدیریت مراقبت دستیار در یک محلی مرکز پزشکی.

“ما همه گیر شده است در داخل خانه برای ماه دقت اجتماعی فاصله انجام همه چیز را در راه حق” او گفت News4JAX.

ادامه مطلب: لاس وگاس رول تاس بازگشایی 23 قمار با کروناویروس اقدامات در محل

اما کمتر از یک هفته پس از آنچه بود به یک شب سرگرم کننده و ترد شروع به احساس بیمار با کلاسیک COVID-19 علائم تنگی نفس. او 15 دوستان همه آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث بیماری تنفسی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“و سپس شب اول ما بیرون بروید, قانون مورفی, من حدس می زنم,” او گفت:. “تنها چیزی که ما مشترک است این است که شب در آن نوار.”

در ژوئن 10, فقط چهار روز پس از رفتن به لینچ ترد posted on Facebook: “Welp فلوریدا باز برگشت و من باید در خانه مانده ام این آخر هفته گذشته به خاطر من فقط آزمایش مثبت لعنت COVID. #IKnowBetter #MyFault #WearYourMasksPeople.”

او صرف بقیه هفته با شرح تجربه خود را با این ویروس بسیار مسری در کانال رسانه های اجتماعی توصیف سرفه, تنگی نفس, درد, لرز, تب و سرگیجه و خستگی.

در ژوئن 13, او نوشت: “پس از من پست های اولیه گروه از مردم تشخیص داده شده اند در این هفته با COVID که رفت به لینچ آخر هفته گذشته.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

این یک درس برای همه برای یادگیری ترد گفت: در حالت ایده آل و بدون نیاز به مریض خود را.

“من فکر می کنم ما بی دقتی و ما رفت و به یک محل عمومی که ما باید. و ما با پوشیدن ماسک. من فکر می کنم ما تا به حال یک کل ” خارج از دید, خارج از ذهن, ذهنیت,” او گفت:. “دولت باز برگشت و گفت: همه خوب بود به طوری که ما در زمان استفاده از آن است.”

Lynch’s Irish Pub in Jacksonville, Fla., reopened on Tuesday morning after a $30,000 deep clean following many of its patrons and staff contracting the novel coronavirus.
لینچ میخانه ایرلندی در جکسون ویل فلوریدا., بازگشایی صبح روز سه شنبه پس از $30,000 عمیق, پاک, پس بسیاری از مراجعان و کارکنان پیمانکاری رمان coronavirus. لینچ Irish Pub / Facebook

“ما باید با پوشیدن ماسک. ما باید اجتماعی فاصله,” واضح گفت. “این بیش از حد به زودی برای باز کردن همه چیز را به بالا.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

زن دیگری که قرارداد COVID-19 آن روز کت لیتون گفت که او امیدوار است وضعیت خود را کمک می کند تا به منظور بالا بردن آگاهی.

“ما می خواهیم به منظور بالا بردن آگاهی و پیش از آن” لیتون با سی ان ان گفت. “ما می خواهیم به مردم بگویید که آن را واقعا نمی آماده برای آنچه که ما فکر آن را آماده برای آن را بیش از حد به زودی.”

“دریافت پیام های متنی که دوستان من بودند فقط رونق, مثبت, رونق, مثبت, رونق, مثبت, بازگشت به, بازگشت به عقب آن را قریب به اتفاق” دارا عرق دیگر COVID-19 بیمار از روز اضافه شده است.

ادامه مطلب: مادر بزرگ 103 ضربان coronavirus و جشن با یک آبجو سرد

لینچ همراه با دیگر میله های محلی و خراب ماورا سالن و میخانه بسته به طور داوطلبانه پس از شنیدن این خبر. کیت Doherty, مدیر کل از لینچ گفت این بود “چیزی که حق انجام” هر News4JAX.

“آن را به معنای واقعی کلمه گسترش مانند آتش سوزی. تا زمانی که متوجه شدم چه اتفاقی افتاده است من بلافاصله بسته نوار” Doherty گفت: ایستگاه و اضافه کرد که او استخدام بهداشت خدمه برای US$7,000 عمیق و تمیز که کل خاموش کردن هزینه او در مجموع $30,000.

نوار بازگشایی صبح روز سه شنبه با ضد عفونی کننده دست در جای خود و همه کارکنان نیاز به پوشیدن ماسک. تمام مراجعان خود را بررسی درجه حرارت در درب در حال حرکت رو به جلو است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“ما نمی تواند تضمین نماید که مردم در حال رفتن به مریض به دلیل ماهیت این ویروس اما ما قصد داریم به نگه داشتن آنها را در بالای آنچه که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از همه چیز,” او گفت:.

شیوع کروناویروس: سواحل در جکسون ویل فلوریدا., بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: سواحل در جکسون ویل فلوریدا., بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

دیگر جکسون بارها مانند دلپذیر قارچ و گرافیتی Junktion نیز بسته به تمیز کردن پس از اخبار.

[email protected]

Follow @meaghanwray

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>