Facebook با هدف دریافت 4 میلیون نفر برای ثبت نام در رای گیری با اطلاعات جدید مرکز – CNET


facebook-american-flag-logo-4

Facebook می خواهد میلیون ها نفر از مردم به ثبت نام برای رای دادن به 2020 انتخابات آمریکا.

آنجلا Lang/CNET

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: اواخر روز سه شنبه که این شبکه اجتماعی در حال ایجاد یک جدید آنلاین رای دهندگان اطلاعات مرکز به عنوان بخشی از تلاش برای دریافت 4 میلیون نفر به ثبت نام برای رای دادن در سال 2020 ما انتخابات است.

در یک op-ed منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز زوکربرگ گفت: مرکز جدید شامل اطلاعات در مورد چگونگی و زمانی که برای رای دادن ثبت نام رای دهندگان رای گیری از طریق پست و اولیه رای گیری. بیش از 160 میلیون نفر در ایالات متحده این را ببینید آنلاین جدید هاب آن را به عنوان نشان می دهد تا در بالای Facebook, اخبار, تغذیه و در آن عکس های سرویس Instagram. اطلاعات از دولت محلی و انتخابات نیز به نظر می رسد در این مرکز است.

“2020 انتخابات در حال رفتن به بر خلاف هر گونه دیگر است. آن را در حال حاضر برای رفتن به یک گرم مبارزات انتخاباتی بود که قبل از همه گیر — و قبل از کشتن جورج فلوید و بسیاری دیگر مجبور به ما دوباره به مقابله با این واقعیت دردناک از نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا است. مردم می خواهند مسئولیت پذیری و در یک دموکراسی راه نهایی ما این است که از طریق رای گیری” زوکربرگ گفت: در op-ed. Facebook خواستار آن را “بزرگترین رای گیری کمپین اطلاعات در تاریخ آمریکا است.”

کمپین برجسته چگونه Facebook تلاش است تا نشان دهد می توان آن را یک نیروی خوب در انتخابات است. این شرکت با انتقاد مواجه است که آن را انجام نمی به اندازه کافی برای مبارزه با اطلاعات غلط از جمله نهفته است از سیاستمداران که معاف از واقعیت-چک کردن بر روی پلت فرم. در طول سال 2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری روسیه عضو شورای نظارت مدت همچنین با استفاده از شبکه های اجتماعی برای ایجاد اختلاف در میان آمریکایی ها.

هفته گذشته دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن خواست Facebook به تغییر آن عمدتا دست رویکرد سیاسی بیان. بایدن به کمپین با ارسال نامه ای به زوکربرگ درخواست این شرکت به واقعیت-بررسی تمام تبلیغات سیاسی دو هفته قبل از آنها مجاز به اجرا در پلت فرم ها و واقعیت-بررسی انتخابات محتوا که ویروسی می رود. Facebook که می گوید سیاسی سخنرانی است که در حال حاضر به شدت طلبه گفت: در پاسخ که اگر نمایندگان مجلس با تنظیم قوانین جدید در مورد کمپین تبلیغات از آن خواهد آنها را دنبال کنید.

Facebook همچنین برنامه به شما اجازه خاموش تبلیغات سیاسی.

“و برای کسانی از شما که در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را و فقط می خواهند انتخابات به بیش از ما می شنوید — بنابراین ما نیز معرفی توانایی برای خاموش کردن دیدن تبلیغات سیاسی,” زوکربرگ نوشت. “ما هنوز هم می خواهید به شما یادآوری برای رای دادن.”

این شرکت مواجه شده است و مقاومت مواجه از کارکنان خود که نگرانی در مورد پست ها از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها گفت که می تواند به تحریک خشونت در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس. Facebook پاسخ متفاوت از توییتر که حجاب یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور در مورد تظاهرات در مینه سوتا در پشت توجه کنید که می گوید آن را نقض این شرکت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” Facebook مشخص شد که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات بحث برانگیز است که در آن او اظهار داشت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” نمی نقض قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت.

در op-ed, زوکربرگ ایستاده بود توسط این شرکت با رویکرد سیاسی بیان. رای گیری گفت: بهترین راه برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو باشد.

Facebook کمک کرده است تا مردم به ثبت نام برای رای دادن قبل از. در سال 2016 این شرکت گفت: این کمک بیش از 2 میلیون نفر برای رأی دادن ثبت نام.

“هر کس می خواهد برای دیدن سیاستمداران پاسخگو برای آنچه آنها می گویند — و من می دانم که بسیاری از مردم می خواهم ما را به نسیم و حذف بیشتر از مطالب خود را. ما باید قوانین را در برابر گفتار است که علت قریب الوقوع آسیب فیزیکی و یا سرکوب رای گیری و هیچ یک از آنها معاف است. اما پاسخگویی تنها کار می کند اگر ما می توانید ببینید که چه کسانی دنبال ما رای می گویند حتی اگر ما viscerally دوست نداشتن آنها چه می گویند,” او گفت:.

توییتر کاربران قادر به هنوز هم مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان اگر آنها کلیک روی متوجه Facebook ندارد همان ویژگی است.

زوکربرگ همچنین اذعان کرد که این شرکت شد و آهسته برای جلوگیری از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات اما گفت که آن را بیشتر آماده این زمان. Facebook حذف بیش از 50 شبکه های مخرب حساب های سال گذشته و 18 شبکه از حساب های این سال است.

“این کاری است که هرگز به پایان رسید اما ما چیزهای زیادی یاد گرفتم و باید سازگار با سیستم های ما برای محافظت در برابر دخالت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>