Deadpool تعاملی سر آماده است برای مارول-الهام بخش, برنامه, شده, شوخی, – CNET


screenshot-2020-06-16-at-11-29-29.png

Deadpool تعاملی سر خواهد نگاه بسیار شیرین در قفسه های خود را با دیگر مارول افسانه کلکسیون.


Hasbro

Hasbro رفتن از زمین بسیار مخربی قدرت به پژوهشگاه مواد و انرژی با دهان خود را برای آینده زندگی به اندازه مارول افسانه کلکسیونی: Deadpool تعاملی ، این برنامه پیشرفته تفریح و سرگرمی chimichanga دوست ابرقهرمان‘s نقاب مجسمه نیم تنه شامل 600 جلوه های صوتی و عبارات همراه با سنسور و موتور است که به او اجازه دهید در واکنش به جدیدترین buddy: شما.

“نگه دارید من دید و با من تماس لوگان” او به شما بگویم پس از برداشت تا در یکی از چندین مارول مراجع است.

شما همچنین می توانید با استفاده از این برنامه رایگان به مجموعه Deadpool بازی, شوخی, توهین به دوستان و خانواده خود را و یا شما از خواب بیدار در صبح است. او در عبارات تقسیم به بخش های مانند طغیان selfies, خواب و X-مردان است.

“ای بابا من کلی علامت تجاری-رایگان وارونه ابرقهرمان بوسه” او به شما نشان می دهد اگر شما به نوبه خود او را با کمی “Mwah.”

هشدار داده می شود که این کلکسیونی دارای یک دهان اسان و بسیار طراحی شده برای بزرگسالان است. لازم نیست وید ویلسون موثر بر بچه های خود را. او همچنین نیاز به 4 1.5 V C باتری. در غیر این صورت او فقط نشستن در اطراف بی سر و صدا به دنبال خوب است.

این Deadpool سر است در دسترس برای پیشسفارش در Hasbro پالس برای 100 دلار (حدود £78 یا AU$142) و برنامه ریزی برای پاییز سال 2020 انتشار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>