Coronavirus: مدارس ممکن است قادر به به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر اتحادیه هشدار می دهند آتشین در برخورد با حزب محافظه نمایندگان مجلس

رهبران اتحادیه هشدار داده اند که تمام مدارس ممکن است قادر به به طور کامل بازگشایی در ماه سپتامبر تحت دولت فعلی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مریم Bousted مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش اتحادیه (NEU) مطرح شک و تردید در مورد اینکه آیا همه کودکان می تواند بازگشت به کلاس درس در پاییز به دلیل نگرانی از کمبود فضا و آموزش کارکنان مورد نیاز برای دیدار با کروناویروس استانداردهای ایمنی.

در آتشین شنیدن عوام کمیته آموزش حزب محافظه نمایندگان مجلس در برخورد با رهبران چهار عمده آموزش اتحادیه های کارگری بیش از آنچه که یک محافظه کار مارک “ننگین مبارزات سیاسی” برای جلوگیری از مدارس از بازگشایی.

رسمی هدایت می گوید: مدرسه ابتدایی کلاس اندازه باید محدود به 15 دانش آموزان در هر مدرسه برای جلوگیری از گسترش این ویروس به عنوان کودکان نمی توان انتظار باقی می ماند دو متر از هم در تمام زمانها.

پرسید: اگر بازگشایی مدارس می تواند به طور کامل در پاییز Dr Bousted گفت: “اگر دولت خود را حفظ, اجتماعی, فاصله, قوانین, سپس آنها می توانند نیست. بنابراین این است که چرا ما پس از آن نیاز به نگاه در آموزش و پرورش بهبود برنامه است که با تمرکز بر بیش از ساختمان مدرسه.

“ما باید یک مورد افزایش فیزیکی رد پا از مدرسه این است که در مورد افزایش تعداد معلمان موجود به تدریس در کلاس های کوچکتر و در حدود یک طرح ملی برای مخلوط یادگیری است.”

زیادی دانش آموز به معلم نسبت به زبان انگلیسی در کلاس های درس ایجاد سردرد برای مدارس تلاش برای بازگشایی به طور کامل به او گفت: از سوی دولت به در نظر با استفاده از دیگر ساختمان های عمومی به ارائه فضای بیشتر.

حزب محافظه نمایندگان مجلس به انتظارنشسته بودند تا به انتقاد رهبران اتحادیه بیش از هشدارهای خود را در مورد عجله به مدارس عمیق میان تنش بین دو طرف بیش از دولت استراتژی

جاناتان Gullis یک معلم سابق و سابق NASUWT اتحادیه هرزه گفت که او “کاملا خشم محض آسیب های کارگری انجام داده اند به آموزش حرفه”.

در استوک-آن-ترنت شمالی MP پرسید: “چرا از آن است که هر بار که من یک آموزش اتحادیه در تلویزیون آنها گفت: “مدارس امن نیست برای باز کردن مدارس نیست و امن برای باز کردن’?

“یک کمپین اجرا شده است, آیا دوست دارید یا نه به نفس ترس به پدر و مادر در مورد این ایده از فرستادن کودکان خود به مدرسه است. آن را در سراسر به پدر و مادر است که این مدارس در حال مرگ تله و این تنها مورد نیست و وجود دارد هزاران نفر از کودکان نه گرفتن آموزش و پرورش.”

تام شکار, حزب محافظه MP برای ایپسویچ افزود: “درک است که بسیاری از مردم در این کشور اعم از درست یا غلط و این یک واقعیت است متاسفانه که بسیاری از مردم احساس به عنوان اگر برخی از آموزش اتحادیه های کارگری فعالانه مانع بازگشایی مدارس پیش از ماه سپتامبر است.”

رابرت Halfon محافظه کار رئیس کمیته افزود: “چرا از آن است که کودکان و پدر و مادر می تواند دسترسی به Primark بیش از چند ماه آینده, اما بسیاری از آنها نمی خواهد که دسترسی به مدارس با توجه به ارزیابی ریسک?”

اما رهبران اتحادیه با آمریکا در انتقاد است. Dr Bousted گفت: “برخی از خط سوال در اینجا به نظر می رسد که این مدارس و معلمان و رهبران خطا به صورت زیر است دولت هدایت”.


پاتریک روچ دبیر NASUWT گفت: آنها می خواستند برای گرفتن کودکان به مدرسه است اما این بود که باید انجام شود در راستای سلامت و دستورالعمل های ایمنی.

در بازگشایی بیشتر به طور گسترده ای در پاییز جولی McCulloch مدیر سیاست در انجمن دانشکده ها و کالج رهبران (ASCL) گفت: “اگر در همه ممکن است و امن در نظر گرفته و سپس کاملا ما می خواهیم همه کودکان به مدرسه از سپتامبر.

“اما ما قادر به انجام این کار در حال حاضر در درون دولت خود اقدامات حفاظتی راهنمایی. ریاضی فقط کار نمی کند.

“اگر شما فقط می توانید تا 15 کودک در یک کلاس و شما آوردن همه فرزندان شما نیاز به دو بار به عنوان بسیاری از کلاس های درس و شما نیاز به دو بار به عنوان بسیاری از معلمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>