حقوق مدنی گروه اسلم Facebook تماس برای تبلیغ تحریم – CNET


facebook-logo-money-1
آنجلا Lang/CNET

در یک کمپین جدید به نام #StopHateforProfit شش های حقوق مدنی درخواست زیادی Facebook تبلیغ برای تحریم این سایت با توجه به آنچه که آنها در تماس با رسانه های اجتماعی غول پیکر “شکست های مکرر به آدرس وسیع گسترش نفرت در آن سیستم عامل است.”

با کمپین ضد افترا, لیگ, NAACP, خوابیده, غول, رنگ, تغییر, رایگان مطبوعات و حس مشترک خواستار شرکت برای توقف تبلیغات در Facebook در ماه ژوئیه قرار دادن فشار بر روی پلت فرم خود را به استفاده از $70 میلیارد دلار سالانه درآمد حاصل از تبلیغات برای حمایت از افرادی که اهداف نژادپرستی و نفرت و افزایش ایمنی برای گروه های خصوصی در سایت.

“ما به مدت طولانی دیده می شود که چگونه Facebook اجازه داده است برخی از بدترین عناصر جامعه را به خانه های ما و زندگی ما. زمانی که این نفرت را گسترش آنلاین باعث می شود فوق العاده ای آسیب برساند و همچنین می شود مجاز آفلاین” ضد افترا لیگ مدیر عامل جاناتان ” Greenblatt گفت: در آزادی مطبوعات. “ما سازمان ها تلاش کرده اند به صورت جداگانه و در مجموع به فشار Facebook به سیستم عامل خود را امن تر, اما آنها بارها و بارها شکست خورده را به معنی عمل است. ما امیدواریم که این کمپین در نهایت نشان می دهد Facebook چقدر خود کاربران و تبلیغ آنها را می خواهید به ایجاد تغییرات جدی بهتر است.”

بیش از 55 درصد از Facebook کاربران گزارش تجربه نفرت و آزار و اذیت بر روی پلت فرم با توجه به ADL نظر سنجی از آمریکایی ها با استفاده از رسانه های اجتماعی.

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: حقوق مدنی رهبران اسلم زوکربرگ آمازون COVID-19…


1:53

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>