بوریس جانسون به صرف حدود £1m در تبدیل ‘Brexit جت’ red white and blue

بوریس جانسون است که به پرواز پرچم بریتانیا در خارج از کشور در قرمز و سفید و آبی جت.

RAF ویجر هواپیما که در حال حاضر یک سایه از خاکستری, در حال مرمت در فرودگاه در کمبریج.

خیابان داونینگ می گویند هزینه نهایی از نام تجاری جدید طراحی شده برای “ترویج انگلستان در سراسر جهان” خواهد بود در اطراف £900,000.

مخالفت نمایندگان مجلس را متهم کرد که نخست وزیر یک “کاملا غیر قابل قبول استفاده از بودجه عمومی”.

این حرکت در می آید و دو سال پس از آقای جانسون سوال رنگ ویجر و گفت: او نیاز به هواپیما خود را به کمک انگلستان پس از مبارزه با تروریسم در اروپا تجارت می پردازد.

پس از آن وزیر امور خارجه پیشنهاد کرد او و دیگر وزرای کابینه باید هواپیمای دیگر در کنار یکی اغلب توسط نخست وزیر.

او گفت: “آنچه که من می گویند در مورد ویجر من فکر می کنم این فوق العاده است اما به نظر می رسد می شود بسیار دشوار است برای دریافت نگه دارید از… من نمی دانم که از آن استفاده می کند اما به نظر می رسد هرگز به در دسترس خواهد بود.”

آقای جانسون همچنین گفت که “‘قابل توجه” مانند یک هواپیما را هنوز رتبهدهی نشده است وجود دارد و پیشنهاد کرد که آن را می توان رنگ های مختلف.

خیابان داونینگ گفت: نام تجاری جدید تعریف شد “در خط با بسیاری از دیگر رهبران “هواپیما”.

این هواپیما ادامه خواهد داد به عنوان راف ویجر و برای استفاده توسط هر دو خانواده سلطنتی و نخست وزیر No 10 گفت.

در مورد هواپیما, نخست وزیر گفت که: “ما انتظار داریم هزینه می شود در اطراف £900,000. که شامل هزینه ایجاد یک طراحی است که ترویج انگلستان در سراسر جهان بدون به خطر انداختن هواپیما حیاتی حکومت نظامی. در هر مرحله ما مشغول به کار برای اطمینان از ارزش برای پول مالیات دهندگان و همه کار انجام شده است در انگلستان به طور مستقیم به نفع بریتانیا تامین کنندگان.”

استوارت مک دونالد MP برای گلاسکو جنوبی گفت: نام تجاری جدید تعریف شد “کاملا غیر قابل قبول استفاده از بودجه عمومی در حالی که اعضای نیروهای مسلح در حال صرف پول خود را در لباس و کیت و تجهیزات طرح کسری بودجه است که به خوبی به میلیاردها برای چندین سال در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>