بوریس جانسون اخبار: PM U-تبدیل بیش از وعده های غذایی مدرسه پس از مارکوس Rashford انتخاباتی به عنوان Keir Starmer: دولت برای جلوگیری از ‘حواس او را پرت’

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

همه دانش آموزان واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه در انگلستان داده خواهد شد سوپرمارکت مواد غذایی کوپن به پوشش شش هفته تعطیلات تابستانی در £120m دولت U-نوبه خود به عنوان بوریس جانسون مجوف به فشار از فعالان از جمله ستاره فوتبال مارکوس Rashford.

اعلام از خیابان داونینگ آمد و مدت کوتاهی قبل از این نخست وزیر بود و با توجه به جلوگیری از یک کار پیشنهاد برای جلوگیری از “تعطیلات گرسنگی” در مجلس عوام و چند ساعت پس از وزیر کابینه Grant Shapps را به امواج رادیو و تلویزیون به دفاع از تصمیم دولت برای ارائه پول نقد به گسترش این طرح است.

این climbdown شد مورد ستایش قرار داد با منچستر یونایتد به مهاجم Rashford و ضد فقر فعالان اما سازمان های خیریه هشدار داد که coronavirus بحران به معنای “افزایش” تعداد خانواده ها خواهد بود مجبور به استفاده از مواد غذایی بانک ها در این تابستان حتی با کوپن در محل.

Rashford که مطرح است £20m برای FareShare خیریه برای تغذیه کودکان را در وعده های غذایی در طول همه گیر به دادگاه تجدید نظر به آقای جانسون در یک عاطفی نامه در اوایل این هفته که در آن او به یاد می آورد چگونه به او تکیه رایگان وعده های غذایی مدرسه به عنوان یک پسر.

جشن PM U-نوبه 22 ساله گفت: “فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده این است که انگلستان در سال 2020 است.”

در پیام به نمایندگان مجلس Rashford بعد افزود: “این هرگز در مورد من و یا شما هرگز در مورد سیاست این بود که گریه کردن برای کمک از پدر و مادر آسیب پذیر در سراسر کشور و من به سادگی یک پلت فرم برای ارائه صدای آنها شنیده می شود.

“من افتخار امروز دانستن که ما گوش کرده اند و ما را از انجام آنچه درست است. هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن اما من خدا را شکر به همه شما که به ما داده اند این خانواده ها فقط یک چیز کمتر به نگرانی در مورد امشب. سلامت فرزندان ما باید همیشه در اولویت است.

کار رهبر Keir Starmer گفت: “این یکی دیگر خوش آمدید U-نوبه خود از بوریس جانسون. فکر 1.3 میلیون کودک از رفتن گرسنه در این تابستان غیر قابل تصور بود. احسنت به مارکوس Rashford و بسیاری دیگر که صحبت کرد تا قدرت مورد این موضوع است.”

کودکان کمیسر انگلستان آن لنگفیلد که هفته گذشته در نامه ای به صدراعظم Rishi Sunak جذاب برای تجدید نظر در این تصمیم گفت: او بسیار خوشحال است که وزرا باید در حال حاضر “دیده می شود حس” اما هشدار داد: “اعلام امروز کمک خواهد کرد که بسیاری از خانواده ها وجود دارد اما هنوز هم می شود 4 میلیون کودک در فقر زندگی می کنند یک شماره است که می تواند به افزایش زیر Covid بحران است. مقابله با فقر به اینجا ختم نمی شود و باید در این ماموریت از هر دولت است.”

و ضد فقر موسسه خیریه یوسف Rowntree پایه به نام برای £20 در هفته بالا بردن برای خانواده ها با فرزندان ادعا جهانی اعتباری و یا کودک اعتبار مالیاتی.

سرپرست هلن بارنارد گفت: “گسترش کوپن طرح به تابستان کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که ما نمی بینیم مشکلات کودکان روبرو هستند بدتر در تابستان, تعطیلات, اما آن را پوشش می دهد تنها اقلیتی از کودکان در فقر و فشارهای بسیار گسترده تر از فقط وعده های غذایی مدرسه.

“ما در حال حاضر در جلسه از افزایش تعداد خانواده های که زیر کشیده و نیاز به تکیه بر foodbanks برای دریافت از طریق بحران کنونی حتی با کوپن طرح در محل.”

دولت climbdown بهره مند خواهد شد در حدود 1.3 میلیون کودک که در غیر این صورت باید به حال خود وعده غذایی رایگان کوپن قطع زمانی که دوره مدرسه به پایان می رسد در ماه جولای. خیابان داونینگ گفت که این طرح آغاز شده به اطمینان حاصل شود که کودکان را مجبور به ماندن در خانه با توجه به کروناویروس اپیدمی نیست گرسنه – به پایان خواهد رسید زمانی که مدارس بازگشت در ماه سپتامبر.

پرداخت برای وعده های غذایی در طول تابستان هزینه دولت در اطراف £120 متر. می آید در بالای جداگانه £63 متر طرح برای کمک به مقامات محلی ارائه فعالیت ها و وعده های غذایی به کودکان محروم در طول شکستن.

Rashford انتخاباتی برنده گسترده حمایت از معلمان و اتحادیه های کارگری نیز به عنوان مشاهیر از جمله تلویزیون فوتبال دانشمند گری است و من.

اما آقای جانسون با اینحال مطرح اصلاحیه برای جلوگیری از یک کار حرکت در عوام به دنبال گسترش این طرح است. دولت اصلاح شد بی سر و صدا کاهش یافته و پس از U-نوبه خود.


با اشاره به Rashford PM گفت:: “این ساعت از سهم خود را به بحث در اطراف فقر و بیانگر این واقعیت است که او تا به شده است با استفاده از مشخصات خود را به عنوان یک پیشرو ورزشکار برجسته مسائل مهم است.”

سخنگوی تاکید کرد که در تابستان مواد غذایی کوپن شد یک پشتیبانی ارائه شده با توجه به شرایط منحصر به فرد از شیوع کروناویروس.

“با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر به طور کامل درک می کند که کودکان و پدر و مادر صورت کاملا وضعیت بی سابقه ای در طول تابستان گفت:” ساعت سخنگوی.

“به بازتاب این ما خواهد بود ارائه Covid تابستان مواد غذایی صندوق. این ارائه خواهد شد مواد غذایی کوپن پوشش شش هفته دوره تعطیلات.

“این یک خاص اقدام به منعکس کننده شرایط منحصر به فرد از این بیماری همه گیر. این طرح ادامه خواهد داد فراتر از تابستان و کسانی که واجد شرایط خواهد بود و کسانی که در حال حاضر واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه.”

دولت است به تضمین می کنند که کلاس های درس را دوباره باز برای ترم پاییز در سپتامبر اما PM گفت:: “این هدف ما به دست آوردن تمام دانش آموزان به مدرسه در ماه سپتامبر است.”

این قابل درک است پرداخت خواهد شد از طریق یک شش هفته کوپن داده شده به خانواده های واجد شرایط در پایان ترم برای استفاده در سوپر مارکت ها.

حزب محافظه نمایندگان مجلس رابرت Halfon و جورج فریمن بود که هر دو شورش به بازگشت آقای Rashford کمپین تشکر از دولت برای آن U-نوبه خود.

آقای فریمن در توئیتر خود نوشت: “دموکراسی. این یک چیز زیبا است. هنگامی که آن را با این نسخهها کار. به خوبی انجام می شود مارکوس Rashford. خوشحال.

“دولت نمی تواند و نباید به پول به هر کمپین: اما این یک انتخاب عاقلانه برای هر جدی در یک کشور محافظه کار است.”

لندن, شهردار, صادق خان در توئیتر خود نوشت: “احساسی و عاطفی است. مارکوس Rashford – شما باید تغییر زندگی صدها هزار نفر از کودکان. درست کردن یک قهرمان ملی است. با تشکر از شما.”

کودک فقر اقدام اجرایی گروه آلیسون Garnham گفت: “برای بسیاری از خانواده ها تلاش در پی Covid-19 رایگان, مدرسه وعده غذایی جایگزین خواهد شد تفاوت بین ماندن در بالای آب و یا در ماه های آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>