بوریس جانسون حرکت به تبر وزارت توسعه بین المللی خواهد شد که “عواقب مرگبار در سراسر جهان” آکسفام GB ارشد اجرایی هشدار داد – تصمیم مت Hancock نشان داد نخست وزیر گرفته شده بود بدون مشورت با کابینه.

به وزیر بهداشت اذعان کرد ممکن است او تا به حال “هری پاتر در ذهن” پس از اشتباه ستایش فوتبالیست “دانیل Rashford” او را تکذیب کرد که دولت تا به حال ساخته شده شرم آور U-نوبه خود در تصمیم خود به رایگان ارائه وعده های غذایی مدرسه به کودکان محروم در طول تعطیلات تابستان.

منچستر یونایتد ستاره گفت که او “سپاسگزار” به نخست وزیر برای تغییر ذهن خود را در مواد غذایی کوپن اما نشان داد او با توجه به آنچه بیشتر می تواند انجام شود برای کمک به تلاش خانواده ها گفت: “ما خریداری کرده اید خودمان را شش هفته از زمان در حال حاضر برای برنامه ریزی و کشف کردن آنچه که در آینده نگه دارید و برداشتن گام رو به جلو است.”

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار:

Rishi Sunak باید سرمایه گذاری £15bn در کسب و کار و فروش سهام به مردم گزارش می یابد

اجتماعی بازار پایه (SMF) گزارش محافظه کار MP Bim Afolami گفت: وزارت خزانه داری باید تمرکز بر ساخت سرمایه گذاری کوچک و متوسط برای کمک به آنها را بهبود می یابند پس از coronavirus بحران در بازار سهام که یک روز فروخته می شود ،

وزرای قبلا ارائه شده راه اندازی وام به کسب و کار و سرمایه گذاری ارائه شده اما نه در مقیاس پیشنهاد شده توسط فکر می کنم تانک و آقای Afolami را بازیابی صندوق خواهد بود که شناور در بورس سهام لندن.

این گزارش با عنوان باز کردن قفل بریتانیا همچنین پیشنهاد ارائه تخفیف سهام به کاهش پرداخت بیمه خدمات درمانی کارگران و افراد جوان که می تواند تشویق به صرفه جویی در.

آقای Afolami عضو SMF متقابل حزب مشورتی هیئت مدیره و خصوصی مجلس به وزیر کار و بازنشستگی وزیر ترزا Coffey, است انتظار می رود به منظور بالا بردن ایده در مجلس بعد از امروز.

بوریس جانسون axing از Dfid را ‘مرگبار’ عواقب آکسفام هشدار رئیس

“این یک گام به عقب, این یک اشتباه پرهزینه و آن را به عواقب مرگبار در سراسر جهان است. انگلستان باید به درستی افتخار از پولی که ما صرف توسعه بین المللی” آکسفام GB اجرایی دنی Sriskandarajah گفت اخبار آسمان.

“ما می دانیم که آن را موجب صرفه جویی در زندگی و … توسط muddying آب و مصرف آن تمرکز دور از فقیرترین و آسیب پذیرترین و ساخت است که در مورد یک مجموعه گسترده تر از اهداف ما نگران این است که رفتن به هزینه زندگی های بی شماری در سراسر جهان است.”

وی افزود: “این لزوما در مورد مقدار پول را صرف. گزارش مستقل پس از گزارش مستقل … به این نتیجه رسیده اند که داشتن یک stand-alone وزارت اختصاص داده شده به توسعه اختصاص داده شده به مطمئن شوید که ما ارزش برای پول از ما کمک بودجه به مراتب موثر تر از قرار دادن آن با هم در زیر یک گسترده تر سیاست خارجی وزارت.

“بنابراین اثر استدلال که نخست وزیر دیروز با پشتیبانی نشده مستقل تجزیه و تحلیل.”

هنکاک می گوید PM لغو Dfid بدون مشورت با کابینه
 

مت Hancock گفت: اسکای نیوز: “هیچ نبود, آن را کاملا درست آن نخست وزیران تصمیم. تمام این ماشین آلات از تغییرات دولت در حال تصمیم گیری به صورت جداگانه ساخته شده توسط نخست وزیر.”

تبلیغات

انگلستان منتشر مذاکرات اهداف جلوتر از تجارت ایران با استرالیا و نیوزیلند

تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا در بیانیه ای گفت: “ما وضعیت جدید در بر داشت به عنوان یک تجارت مستقل ملت ما را قادر به تقویت روابط با کشورهای سراسر جهان است.

“بلند پروازانه گسترده موافقت نامه های تجارت آزاد با دوستان قدیمی مانند استرالیا و نیوزیلند هستند یک راه قدرتمند برای ما به انجام این کار و خوب را در وعده Brexit.

“Pivoting به سمت آسیا و اقیانوس آرام خواهد شد تنوع بخشیدن به تجارت ما افزایش انعطاف پذیری از ما زنجیره تامین و اطمینان از انگلستان است کمتر در معرض سیاسی و شوک های اقتصادی در بخش های خاصی از جهان است.”

با ایران به دلیل در هفته های آینده بریتانیا امروز گفت که اهداف آن عبارتند از:

آینده-تصحیح هر گونه توافق در خط دولت و جاه طلبی در آب و هوا و پیش بینی از تحولات سریع فن آوری مانند هوش مصنوعی است.

  تنظیم یک سابقه جدید با استرالیا از طریق ایجاد یک بلند پروازانه چارچوب برای همکاری در فناوری و نوآوری و R&D.
 خروج بیمه خدمات درمانی و قیمت آن را می پردازد برای مواد مخدر است.

‘بدهی کابوس’: اکثر خانواده ها در جهانی اعتباری مجبور به قرض گرفتن پول در طول مستند, مطالعه نشان می دهد

تقریبا دو سوم از خانواده های جهانی اعتباری و یا کودک اعتبار مالیاتی مجبور شده اند به یک “بدهی کابوس” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس با بسیاری مجبور به قرض گرفتن پول در قالب وام payday و یا با تکیه بر کارت های اعتباری و سعی کنید به پایان می رسد دیدار, هری کککبورن گزارش.

یک نظرسنجی توسط جوزف Rowntree پایه (JRF) و صرفه جویی در کودکان نشان داد 70 درصد از تمام خانواده ها را قطع کرده و بر روی مواد غذایی و سایر ملزومات با توجه به بحران, در حالی که نصف کاهش یافته است در اجاره و یا سایر اسکناس های خانگی و افزایش نگرانی از بیشتر مشکلات پیش رو اگر نرخ بیکاری همچنان در حال افزایش است.

این نظرسنجی نشان می دهد که 86 درصد از کسانی که با کودکان در جهانی اعتباری و یا کودک اعتبار مالیاتی مواجه شده اند فوق العاده هزینه های خانوار با توجه به همه گیر و 60 درصد گفت: آنها در حال حاضر شده بود مجبور به قرض گرفتن پول.

پدر و مادر با فرزندان در خانه زندگی می کنند که در فقر قبل از بحران حدود 50 درصد بیشتر احتمال دارد به از دست شغل خود را از پدر و مادر بودند که بهتر است و اثرات طولانی مدت در دوران کودکی و زندگی خانوادگی می تواند قابل توجه این سازمان در بیانیه ای گفت.

فشار اضافی است که با داشتن یک تاثیر منفی بر پدر و مادر سلامت روان: دو سوم از افراد مورد بررسی در گزارش خود نگرانی در مورد پول تا به حال تحت تاثیر سلامت روان خود را با حدود یک چهارم آن را گفت تا به حال منجر به تاثیر شدید.

نجات کودکان و JRF در حال حاضر خواستار فوری موقت تاسیسات برای خانواده ها در قالب 20 پوند در هفته افزایش به عنصر فرزند از اعتبار جهانی و کودک اعتبار مالیاتی.
 

اعلام محافظ آینده ‘به زودی’, Hancock, می گوید:

به وزیر بهداشت گفت BBC صبحانه: “من می خواهم برای گفتن به بینندگان خود را اگر شما در محافظ دسته ما اعلام خواهد شد بسیار به زودی چه برنامه ها و ما را به نوشتن برای شما شخصا از طریق بیمه خدمات درمانی به طوری که شما می توانید مستقیم بالینی مشاوره.”

تبلیغات

Rashford خانههای گلی خالی ‘مراحل بعدی’ برای کمک به مبارزه خانواده

انگلستان فوتبالیست مارکوس Rashford گفته او در حال برنامه ریزی حرکت بعدی خود را برای کمک به مبارزه خانواده پس از موفقیت کمپین به گسترش کودکان مواد غذایی کوپن طرح.

22 ساله منچستر یونایتد مهاجم گفت BBC صبحانه او “شوکه” با تصمیم دولت برای اعلام کردن یک پوند 120m صندوق به عنوان یک نتیجه و اضافه کرد: “این یک تصمیم بزرگ برای کسی که به و من فقط سپاسگزار است که نخست وزیر را تغییر تصمیم خود و او را درک.

“من به او صحبت کرد و او را برای آن. این یک احساس خوبی اما من فقط خوشحال است که زندگی مردم است و مردم در تابستان به خصوص تغییر شده اند بهتر است.”

اما این بازیکن گفت که مردم “مبارزه در تمام طول سال” و او در حال حاضر می خواهد به یاد بگیرند “چگونه ما می تواند کمک به آنها را بهترین” در آینده اضافه کرد: “من فکر می کنم این است که تنها به موفقیت در طول دوره تابستان بنابراین ما خریداری کرده اید خودمان را شش هفته از زمان در حال حاضر برای برنامه ریزی و کشف کردن آنچه که در آینده نگه دارید و برداشتن گام رو به جلو است.

“من نمی خواهم این بود که پایان آن به دلیل وجود دارد قطعا بیشتر مراحل است که باید انجام شود. بنابراین ما فقط نیاز به تجزیه و تحلیل پاسخ.”

مت Hancock تماس مارکوس Rashford ‘دانیال’ به صورت زنده از تلویزیون مصاحبه در مورد بوریس جانسون U-turn

به وزیر بهداشت کشیده شده, مسخره, در رسانه های اجتماعی پس از تماس با منچستر یونایتد ستاره مارکوس Rashford, “دانیل”.

به دنبال انکار دولت تا به حال ساخته شده یک شرم آور U-نوبه خود پس از آن را واگذار به فوتبالیست کمپین به ادامه free وعده های غذایی مدرسه, آقای, Hancock, گفت اخبار آسمان:
“Righty-ho, من به شما بگویم آنچه اتفاق افتاده است, نخست وزیر صحبت کردم دانیل Rashford او آن را در نظر گرفته و تصمیم خود را – من فکر می کنم این فوق العاده است.”

او بعدها به بی بی سی گفت: “من به طور کامل misspoke. من نمی توانم [توضیح خودم]. البته من می دانم که او را به نام مارکوس Rashford. من فکر می کنم من گفت که یک بار و پس از آن چندین بار دیگر به من گفت: من هیچ ایده من فقط به طور کامل misspoke … خیلی زود در صبح است.”

و دوباره مجبور به بحث در مورد قدم اشتباه در LBC او گفت: “شاید من تا به حال هری پاتر در ذهن است. من هفت ساله گوش به هری پاتر و هری پاتر می خواند مشتاقانه از جمله در 5.30 صبح امروز زمانی که من کردم به انجام این کار صبح امروز رسانه های گرد.”

آقای Rashford گفت: او نامیده شده است به مراتب بدتر در این چند روز گذشته.

جک de Menezes جزئیات بیشتر در اینجا:
 

با هشدارهای هنوز هم در آینده بیش از بوریس جانسون تصمیم به تبر بخش برای کمک های بین المللی از جمله از سه نخست وزیران در اینجا غارت مریک و Lizzy Buchan‘s قطعه از دیروز در آنچه دیوید کامرون معتقد است که این می تواند به معنای در بریتانیا به شهرت جهانی.
 

تبلیغات

خوب صبح خوش آمدید به امروز سیاست, وبلاگ زندگی می کنند.