بوریس جانسون است که به بدترین حالت خود – و او در بر داشت یک راه برای کشیدن Keir Starmer را به سطح

او به اندازه کافی بلند و بوریس جانسون مانند یک HMRC فیشینگ ایمیل و یا دست خواهد پیدا کردن یک راه برای دریافت بهتر از شما.

و پس از چهار هفته از تلاش های شدید در نخست وزیران سوالات Keir Starmer ما باید گزارش که نخست وزیر است که به بدترین حالت خود. مخوف موج دوم است که در اینجا. ب-نرخ بازگشت (B بودن یا بوریس یا چه نر گاو تولید پس از یک وعده غذایی بزرگ هر کدام که شما ترجیح می دهند).

بله, نخست وزیر بازگشت به روش های قدیمی خود را مانند یک سگ به استفراغ خود را. این یک تعجب می کنم, واقعا, چه در زمان او ، او شناخته شده است و تمام عمر خود را حرفه ای است که راه به کارشناسی کارشناسی ارشد هر وضعیت دشوار است به آن را کاهش دهد به سطح خود را. و او در نهایت در بر داشت یک راه برای اعمال روش های خود را به آنچه که تا به حال تا به حال بوده است و نه به چالش کشیدن فروم.

اختصاصی مراقب جانسون می دانید روش هست. آن است که عمل به عنوان اگر شما آورده و اسلحه به مبارزه با چاقو و سپس بیرون بزرگ dildo بنفش و ادعای حریف خود را مطلق bafflement به عنوان پیروزی خود را.

به به اما یک مثال: در تابستان گذشته چند میلیون سال پیش زمانی که در حال حاضر نخست وزیر شد, راه اندازی خود را رهبری پیشنهاد در عرق از حزب محافظه نمایندگان مجلس به طور کامل اگاه وحشتناک آسیب آنها در مورد سفر در کشور انجام شد اما به هر حال آن جانسون بود سوال توسط آسمان خبر بث Rigby در مورد “شخصیت او.”

“طوطی من” او قطع عمدا mishearing و سپس تحقیر او کاهش مناسبت و بالا بردن چند execrable titters از جمع آوری با مته سوراخ کردن-geoisie. آنها کمی خود را چند هفته بعد و در اینجا همه ما هستند.

در اینجا ما به طور خاص, در, نخست وزیر, سوالات, که در آن ما خواهد آموخت که مدارس نداشتن بازگشایی شد دولت تقصیر او نیست اما Starmer است.

هر سوال را در, می گویند شکست خود را به واقع تحویل در اخیر وعده در مورد شارژ مهاجر بیمه خدمات درمانی کارگران به واقع با استفاده از صرفه جویی در زندگی خدمات ارائه می کنند. یا این واقعیت که او تنها موفق به ارائه مواد غذایی برای دانش آموزان فقیر از طریق کمک های گذاشته شده در توسط منچستر یونایتد مارکوس Rashford (یا دانیل به عنوان وزیر بهداشت دوست دارد به او تماس بگیرید) تمام خواهد بازگشت به همان محل.

“است که آن را امن برای مدارس برای بازگشایی” او خواستار Keir Starmer حداقل پنج بار صرف نظر از هر آنچه از او خواسته شده است.

جانسون تصور Starmer به در یک موقعیت دشوار است در مورد این موضوع به دلیل برخی از مردم در برخی از آموزش های کارگری به برخی از نگرانی در مورد ایمنی و آن دشوار خواهد بود برای آقای Starmer به آنها را در تضاد.

برای یک نخست وزیر به ایستادن در فرستا دن جعبه داشتن وعده داده شده برای بازگشایی مدارس توسط 1 ژوئن و به طور کامل موفق به انجام این کار و پس از آن پین که خجالت دیگری است, خوب, کلاسیک بوریس.

آن را به سختی نیاز به تکرار شود که دلیل مدارس را نمی بازگشایی است به دلیل آموزش های کارگری اما به دلیل خرد کردن شکست خود را از وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson به انجام آنچه مورد نیاز است به آنها را امن برای بازگشایی شده است.

در حال حاضر به طور طبیعی خود را شکست دوخته شده است در افرادی که نمی خواهید به زندگی خود را در معرض خطر توسط آنها. هیچ واقعی وجود سابقه برای این. وجود خواهد داشت و اگر, می گویند در سال 2011 شیلی رئیس جمهور تا به حال در Atacama و نعره میکشید “آن را تقصیر خود را” پایین سقوط mineshaft. اما مبهم بودن انسان او نبود.

Keir Starmer درگیری با بوریس جانسون بیش از فقر

جایی که مدارس بازگشایی شد, از جمله در کره جنوبی آنها انجام داده اند پلاستیکی با صفحه نمایش در اطراف هر یک میز همسان واقعی جهان ضرب و شتم تست و ردیابی, سیستم, یک, که, شما می دانید, در واقع وجود دارد و نبوده است مصرانه خواست به زندگی چیزی بیش از vaporous هوا از یک ویفر نازک کلاس شوخی سیاستمداران است.

ویلیامسون البته بالا شاهزاده از همه آنها را. هر چند از آن است که ترس و وحشت را تصور چنین چیزی او Johnson lite. فراتر از یک واقعا غیر قابل توجیه خودشیفتگی و عشق به درام و شایعات وجود دارد مطلقا هیچ چیز وجود دارد. اگر یک راه هوشمندانه می توان به جلوگیری از وزش خرد کردن از شانس زندگی یک نسل از کودکان از برگزاری ویلیامسون در هر راه مشکل هرگز وجود داشته است.

آن را نگه دارید او را به عقب ؟ چه کسی از ما می گویند در این مرحله ؟ کوچک دسته از Remainers در جانسون کابینه جذاب اگر چیز عجیب و غریب عینک. لیز خرپا و مت, Hancock, می دانم که بدون سایه شک است که آنها در حال هدایت, در واقع, در حال حاضر هدایت خود را در کشور پایین خراب مسیر, اما آنها به هر حال. ویلیامسون در دفاع بیش از حد احمقانه به درک و یا مراقبت.

پس از کلمات “هیچ توافق بهتر از یک توافق بد” استفاده می شود شنیده نسبتا اغلب. آنها مسخره است اما آنها هم درست است. این کاملا درست است که اگر شما می توانید راه رفتن دور از مذاکرات شما هیچ موقعیت. خود مخاطب را به سادگی به شما میخندند.

این دسته رفته در اطراف کرد و گفت که هیچ معامله ای بهتر از یک معامله بد در حالی که به طور همزمان تصمیم گیری است که یک حرفه ای بد است بهتر از هیچ حرفه ای. آنها جایی برای راه رفتن را به هیچ چیز دیگری برای انجام این کار با زندگی خود را. آنها آنچه را که به آنها داده می شود آنها می گویند آنچه که به آنها گفته می گویند. بهتر است به تحقیر شود از نادیده گرفته شود.

بنابراین آن را نگه دارید او را به عقب ؟ احتمالا نه. آن را نمی کند به خصوص هر چقدر آشکارا بی فایده شما, اگر شما یک رئیس است که شما ایستادن و پین نقاط ضعف خود را بر مرد دیگر و مردم خواهد شد و در واقع آن را باور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>