بوریس جانسون چهره تازه سوالات بیش از ‘شیرین کاری تبلیغاتی’ ادغام خارج از کشور و کمک به بخش خارجی دفتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

بوریس جانسون رو تازه سوالات بیش از تصمیم خود را به تبر بخش مسئول در خارج از کشور, کمک, کمتر از دو ماه پس از وزیر کابینه مسئول گفت: در آینده خود را امن بود.

نخست وزیر موجب غلیان احساسات خشم زمانی که او اعلام کرد قصد دارد به ادغام وزارت انکشاف بین المللی بریتانیا (DfID) به وزارت امور خارجه روز سه شنبه, یک حرکت که محکوم شد توسط سه نفر از نخست وزیران.

اما در ماه آوریل بین المللی توسعه, منشی, Anne-Marie بر گفته یک عوام کمیته که “آنچه که ما می تواند ارائه در تلاش برای دستیابی به کاهش فقر جهانی است و به خوبی خدمت کرده است با داشتن هر دو وزیر امور خارجه و یک DfID،”

بیش از 50 لیبرال دموکرات سیاستمداران از جمله دو ex-DfID وزرای نوشته اند به نخست وزیر برای پاسخ تقاضا در مورد اینکه آیا او آگاهانه گمراه کمیته و یا اینکه آیا این تصمیم شده است “با عجله از طریق به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی”.

خواستار تصمیم به قراضه DfID به معکوس این گروه هشدار داده که بریتانیا در جایگاه های بین المللی خواهد بود با کاهش حرکت در زمانی که coronavirus آماده شد به انتقام ویران کردن در فقیرترین کشورهای جهان است.

این می آید به عنوان سخنران اعطا یک سوال فوری بیش از ادغام در پنجشنبه اجازه می دهد نمایندگان مجلس فرصت دیگری به کوره وزیران در تصمیم گیری است.

این نامه گفت: “در 28 مارس بین المللی توسعه, منشی, Anne-Marie Trevelyan مطمئن باشید بین المللی کمیته توسعه که DFID امن بود بیان کرد: “چه داشتن یک جداگانه DFID وزیر امور خارجه به ارمغان می آورد به ما رهبری جهانی و احترام و آنچه که ما می تواند ارائه در تلاش برای دستیابی به کاهش فقر جهانی است و به خوبی خدمت کرده است با داشتن هر دو وزیر امور خارجه و یک DFID،”

“هر وزیر آگاهانه گمراه کمیته نشان دادن تحقیر برای مجلس و یا این تصمیم عجله شده است از طریق به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی با وجود ویرانی آن می تواند در سراسر جهان است. نه قابل قبول است.”

وندی چمبرلین حزب توسعه بین المللی کار گفت: مستقل: “بریتانیا کمک به جلوگیری از درد و رنج. اما با آن مصرف دولت به کشیده لگد زدن و جیغ به u-نوبه خود در امتناع خود را به رایگان وعده های غذایی مدرسه در طول تعطیلات تابستان خود را سنگدلی آشکارا دهانه در سراسر کلمبوس.”

این می آید به عنوان یک عضو ارشد حزب محافظه کار گفت: آقای جانسون در زمان تصمیم گیری برای قراضه DfID بدون مشورت با بقیه کابینه.

پرسید: اگر ادغام شده بود مورد بحث توسط نخست وزیر top team, مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: “میگم هیچ نبود.

“این کاملا درست است که این نخست وزیر تصمیم در راه همان است که همه این ماشین آلات از تغییرات دولت به عنوان آنها نامیده می شود به صورت جداگانه ساخته شده توسط نخست وزیر.”

آقای جانسون گفت: نمایندگان مجلس او در نظر دارد برای پایان دادن به “مصنوعی و منسوخ” تمایز بین دیپلماسی و توسعه در خارج از کشور در روز سه شنبه که در آن او در توصیف این گروه به عنوان یک “غول cashpoint در آسمان”.

در یک تغییر عمده او پیشنهاد کمک های نقدی در حال حاضر صرف مبارزه با فقر در آفریقا می تواند منحرف به سمت انگلستان منافع استراتژیک مانند مقابله با روسیه است.

خیابان داونینگ تایید کرد که DfID خورده خواهد شد به یک جدید خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه در ماه سپتامبر با وزیر امور خارجه Dominic Raab به دست گرفتن کنترل از بریتانیا کمک های بودجه.

Ms بر این است که انتظار به دست وزرا نقش در فیلم جدید “فوق العاده”وزارت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>