AT&T است برش بیش از 4700 مشاغل – CNET


att-logo-1-2

تقریبا 5000 شغل در حال کاهش سراسر AT&T.

آنجلا Lang/CNET

AT&T است برش بیش از 3,400 شغل در سراسر تکنسین و مذهبی کارگران در علاوه بر این به axing 1,300 خرده فروشی شغل حامل گفت: ارتباطات کارگران آمریکا روز سه شنبه. اخراج خواهد شد تاثیر شغل در سراسر کشور با AT&T بسته شدن بیش از 250 AT&T Mobility و کریکت بی سیم, فروشگاه ها.

“اگر ما در یک جنگ برای حفظ اقتصاد ما که در این [COVID-19] بحران به همین دلیل است که AT&T رد سربازان گفت:” کریس شلتون CWA جمهور. “AT&T می تواند کمک به این کشور به سمت بهبود با همکاری با نیروی کار خود را برای ساخت نسل بعدی شبکه های. به جای این شرکت با اضافه کردن به درد رکود اقتصادی در حال حاضر در راه است.”

AT&T گفت: کارمندانی که در حال کاهش هستند ارائه شده قطع پرداخت و پوشش بیمه درمانی تا شش ماه. نیز وجود دارد داوطلبانه قطع تا 100.000 دلار برای wireline تکنسین. کارکنان خرده فروشی ارائه خواهد شد و موقعیت دیگری در این شرکت بیشتر خواهد شد که کار از خانه مشاغل.

CWA گفت: این مظنون این کار در حال تحت فشار قرار دادند و بر روی “کم پیمانکاران پرداخت می شود که همان آموزش و تجربه و تعهد به عنوان CWA اعضای” با توجه به جو اسنایدر رئیس CWA محلی 4302 در اکرون اوهایو و AT&T تکنسین.

“این اقدامات چین با ما تمرکز بر رشد مناطق همراه با کاهش تقاضای مشتری برای برخی از محصولات میراث و تاثیر اقتصادی و تغییر مشتری رفتارهای ناشی از COVID-19 همه گیر” AT&T گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “وجود خواهد داشت هدف قرار دادند اما قابل ملاحظه کاهش در نیروی کار ما در سراسر مدیران مدیران و اتحادیه به نمایندگی از کارکنان.”

. به عنوان یک نتیجه وجود خواهد داشت هدف قرار دادند اما قابل ملاحظه کاهش در نیروی کار ما در سراسر مدیران مدیران و اتحادیه به نمایندگی از کارکنان سازگار با ما قبلا اعلام تحول ابتکار. علاوه بر این ما می شود از بین بردن بیشتر غیر حقوق و دستمزد کارگران — اکثریت قریب به اتفاق که در خارج از ایالات متحده – از ما مدیران یا اتحادیه به نمایندگی از کارکنان. کاهش نیروی کار ما است و یک تصمیم دشوار است که ما را به آرامی. برای کارمندانی که در حال ترک به عنوان بخشی از این تغییرات ما در حال ارائه قطع پرداخت و شرکت ارائه پوشش بهداشت و درمان تا 6 ماه برای کارکنان واجد شرایط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>