اپل تنوع رئیس کریستی اسمیت گزارش خروج شرکت – CNET


apple-hq-one-infinite-loop-4588.jpg

اپل تنوع رئیس گزارش شده است که ترک این شرکت است.

جیمز مارتین/CNET

اپل از تنوع و شمول گزارش شده است که خروج این شرکت به عنوان غول تکنولوژی سطح شیب دار تا تلاش ها برای مبارزه نژادی و بی عدالتی و نابرابری در پی اعتراض به مرگ جورج فلوید.

کریستی اسمیت که در این نقش در سال 2017, چپ این شرکت در سه شنبه, بلومبرگ گزارش با استناد به افراد ناشناس آشنا با این موضوع.

اسمیت خروج می آید که چندین شرکت تکنولوژی صحبت کردن در حمایت از تظاهرات در سراسر این کشور برانگیخته از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد پس از یک افسر پلیس این ماجرا یک زانو بر روی گردن خود را برای نزدیک به نه ساعت. هفته گذشته مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک اعلام کرد که شرکت را راه اندازی نژادی عدالت و عدالت ابتکار با 100 میلیون دلار تعهد است.

طبخ نیز به نام برای شرکت خود را به انجام بیشتر برای ایجاد تغییر در یک نامه سرگشاده در نژاد پرستی.

“برای ایجاد تغییر ما را به بازبینی خود ما دیدگاه ها و اقدامات در نور از یک درد است که عمیقا احساس می شود اما بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده” می خواند نامه ای که منتشر شد اپل سایت. “مسائل کرامت انسانی را رعایت نمی شود ایستاده در حاشیه. به جامعه سیاه و سفید — ما شما را ببینید. شما ماده و زندگی خود را مهم است.”

مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت: غول جستجو را به مبلغ 12 میلیونو آمازون گفت: آن اهدا خواهد شد $10 میلیون. Facebook, ورایزون, اینتل, Infinite و دیگر شرکت ها نیز گفت: آنها به کمک های مالی به گروه های مختلف متمرکز بر عدالت اجتماعی و کمک به جوامع سیاه.

قبل از پیوستن به اپل اسمیت صرف 17 سال در شرکت Deloitte و خدمت به عنوان مدیر منابع انسانی در تشخیص سرطان راه اندازی Grail با توجه به پروفایل LinkedIn. او جایگزین دنیس جوان اسمیت که در سمت چپ این شرکت پس از کمتر از یک سال در این موقعیت به اجرایی-در-اقامت در دانشگاه کرنل. به جای گزارش به طور مستقیم به طبخ اسمیت گزارش Deidre اوبراین اپل معاون رئیس جمهور از خرده فروشی ها و مردم است.

اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما تایید خروج به بلومبرگ.

“شمول و تنوع آیا هسته سیب و ارزش های ما عمیقا بر این باورند متنوع ترین تیم نوآورانه ترین تیم های” اپل در بیانیه ای گفت به بلومبرگ. “کریستی اسمیت خواهد بود ترک اپل به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش و ما او را آرزو. ما شمول و تنوع تیم همچنان ادامه دارد به گزارش به طور مستقیم به Deirdre اوبراین در تیم اجرایی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>