چه در مورد همسر و فرزند؟’: مهاجر سلامت کارگران در خطر جان خود را در عین حال محروم از تمدید ویزای طرح

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

“هر چهار ساعت شما نیاز به رول Covid بیماران می گوید:” آرون Panabaka, 37, یک دستیار پرستاری شاغل در بارتس بیمارستان در لندن است. “پشت شما لطمه می زند. زمانی که یکی از این بیماران با سرفه او بیمار بود و استفراغ رفت بر گردن من و چشم من. من خیلی وحشت زده. من تا به حال به ضد عفونی کردن خودم. اگر من آلوده, اگر من بمیرم چه در مورد همسر و فرزند؟”

هندی ملی کار کرده است در بخش مراقبت ويژه با کروناویروس بیماران برای بیش از دو ماه است. برای جلوگیری از گرفتن این ویروس به بیمارستان و برای محافظت از خود و نه سال در خانه خانواده خود را در شرق ژامبون شرق لندن است و به تنهایی زندگی می کنند در بیمه خدمات درمانی-تامین سالن دانش آموز در حالی که او تکل همه گیر در خط مقدم.

آرون احساس قربانی او رفته است به رسمیت شناخته نشده و نادیده گرفته شده است. در حالی که خود را مهاجر, دکتر و پرستار و همکاران اعطا شده رایگان به طور خودکار تمدید روادید به عنوان بخشی از تلاش های دولت به آنها نشان می دهد آنها با ارزش و موقعیت خود را به عنوان یک دستیار پرستاری باعث می شود او را فاقد شرایط لازم. همان درست است برای بیمارستان باربرها و پاک کننده و همچنین به عنوان مراقبین همه آنها در معرض این ویروس به صورت روزانه و در حال کار سخت به مبارزه با آن, اما آنها وزیران تصمیم به حذف از این طرح است.

خانه امور کمیته انتخاب این هفته منتشر استارک انتقاد از این حرکت با این استدلال که به استثنای کارکنان مراقبت و کاهش پرداخت بیمه خدمات درمانی کارکنان از تمدید ویزای طرح “ناعادلانه”. این گزارش میگوید که حکومت برای رسیدگی به این “تبعیض” با گسترش واجد شرایط شامل همه بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارکنان بدون در نظر گرفتن نقش کار و یا پرداخت هزینه کلاس گفت: “نمی توان حق” است که غیر UK, بهداشت و مراقبت از کارکنان مجبور به نگرانی در مورد وضعیت خود و اقامت در کشور است.

آرون که با این نسخهها کار در بارتس در بیمارستان نیاز دارد هزاران پوند قبل از درخواست برای تجدید ویزا در کمتر از چهار ماه (آرون Panabaka)

آرون است که کار خود را پس از مهاجرت به انگلستان در سپتامبر گذشته که وضعیت مهاجرت متصل است به ویزای دانشجویی از همسر او – که در حال انجام یک کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی – نیاز به درخواست برای گسترش خانواده اش اقامت در بریتانیا در کمتر از چهار ماه. او نمی داند که چگونه آنها را استطاعت به پرداخت £1,724 فتح برای برنامه هزینه بالای £34,155 آنها نیاز به اثبات آنها را در بانک به عنوان نگهداری وجوه.

“علاوه بر استرس های عاطفی از کار در Covid ward, من باید این بار مالی” او می گوید. “من کاملا موافقم که ما حرفه ای نیست اما همه ما صرف زمان با بیماران در Covid بخش. من احساس می کنم هیچ برابری. ما همه کار با هم.

“آنها clap هر پنج شنبه اما روز بعد آنها می گویند شما غیر ماهر هستند و ما نیاز نداریم شما. آنها چه می گویند و آنچه را که آنها در عمل فقط مطابقت ندارد ،

یکی دیگر از خط مقدم کارگر محروم از این طرح است جانت Babasola, 40, که با این نسخهها کار به عنوان یک مراقب برای یک زن مبتلا به فلج مغزی در لیوینگستون اسکاتلند و تلاش برای کار کردن چگونه او را به پرداخت هزینه تمدید روادید برای او و خانواده اش در زمان انقضای تاریخ در ماه اوت است.

مادر از سه جانت Babasola با این نسخهها کار به عنوان یک مراقب در لیوینگستون اسکاتلند (جانت Babasola)

جانت شوهر قرار داده شده است در کردند از تمیز کردن و در نتیجه دیگر قادر به کار اضافه کاری برای پرداخت اضافی ترک خانواده – او دارای سه فرزند در سن 14 12 و سه بازمانده کردن درآمد پایین تر از هزینه های ماهانه خود را.

نیجریه ملی می گوید او کار خود را تبدیل به بیشتر استرس زا در طول همه گیر به عنوان او قادر به غیر فعال بیمار خارج شده و به طور مداوم سعی کنید به توضیح دهد که چرا خانواده اش نمی گذاشت ،

“این بیشتر به چالش کشیدن. او بسیار نا امید. من سعی می کنم برای برقراری ارتباط به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است دلیل این که چرا او نمی تواند بیرون رفتن به طوری که او می فهمد. او دوست دارد در آغوش و نوازش اما من نمی تواند انجام دهد که نمی,” او می گوید.

“شما در حال کار بسیار سخت است اما احساس می کنم کاملا کم ارزش. اگر مت, Hancock, می گوید, مراقبت از کارگران نیاز به داده می شود سبز نشان به طوری که آنها به رسمیت شناخته شده و در همان راه به عنوان خط مقدم NHS کارگران پس چرا سیستم مهاجرت تقسیم ما ؟ ما همه بازی بخشی از ما. ما همه در خط مقدم.”

نانا, 45, تمام وقت بیمه خدمات درمانی دستیار پرستاری در زوال عقل بند و مادر تنها به دو فرزند با تابعیت بریتانیا در سن 12 و 17 نیز مستثنی از این سیاست است. غنا ملی است که در بریتانیا برای 22 سال می گوید او شده است تحت “فشار” در محل کار پس از coronavirus شیوع آغاز شده به خصوص در زمانی که بیمار شروع به تست مثبت است.

“در پایان شیفت من من همیشه به اطراف و بگویید هر بیمار من رفتن به خانه و من دوباره فردا. وقتی که من این یکی مرد بود التماس من به خانه بروم و گفت او به خوبی احساس نمی کنند و او نمی خواست من او را ترک. من او نشستم و او اصرار او نبود احساس خوبی است. او گفت که او تا به حال سوزش سر دل. من به او آب,” او می گوید.

“او آزمایش مثبت چند روز بعد. او گرفته شده به بخش های مختلف. من آخرین فرد به تماس با او و در آن زمان ما نیست که PPE.”

نانا تا به حال علائم جزئی یک هفته بعد اما او هرگز یک آزمون. او می گوید: استرس در محل کار در طول همه گیر – با این واقعیت است که بیماران نمی دیدن بستگان و یا گرفته شده از امکانات و اغلب درک نمی کنم چرا – اوج بوده با علم به این که او نیاز به پرداخت بیش از £3,000 جهت تمدید ویزا در ماه سپتامبر.

“با مستند فرزندان من نیست در مدرسه, بنابراین من نیاز به صرف بیشتر در مواد غذایی در حال حاضر. با همان مقدار پول در آینده چگونه من می خواهم برای صرفه جویی در این حد ؟

“آن را با اضافه کردن استرس بیشتر بر روی من. من دیگر مشکلات مالی است. به پرداخت هزینه برای آخرین تمدید ویزای من تا به حال برای دریافت وام که من هنوز پرداخت در حالی که من صرفه جویی به پرداخت هزینه برای ویزای جدید فقط به طوری که من می تواند به کار ادامه خواهد داد. من مجبور به پرداخت این همه پول برای انجام این کار.

“من در انتظار کسی که از دولت می آیند و می گویند با تشکر از شما به من است اما نیاز به پرداخت هزینه برای این ویزا دوباره و دوباره… این فقط می تواند به خوبی شناخته شده است.”

کار MP ایوت کوپر که صندلی از خانه کمیته امور هشدار داد که با دقت بیشتر کارگران و پایین پرداخت می شود بیمه خدمات درمانی کارکنان پشتیبانی هنوز هم مستثنی از دریافت رایگان یک سال تمدید ویزای اعطا به کارکنان بالینی بسیاری رو می تواند هزینه های صدها یا هزاران پوند در این تابستان.

“به استثنای مراقبت از کارگران که در حال مرگ ساکنان’ دست های پاک کننده که اسکراب دستگیره درب و کف Covid بخش یا باربرها که بیماران را به مراقبت های ویژه است و فقط اشتباه,” او اضافه شده است.

“کارکنان بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران شده اند قهرمانان در خط مقدم در برابر Covid-19 و آنها نباید نیاز به گریبان با سیستم مهاجرت و یا نگرانی در مورد وضعیت خود و یا سنگین تجدید ویزا هزینه.


“ما بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی سیستم باید با اتکا بر کمک از کسانی که آمده اند از خارج از کشور در طول این بحران است. ساخت بالاترین پرداخت آن به کارگران پرداخت هزار پوند در طول coronavirus بحران زمانی که آنها در حال کمک و مراقبت از هر کس دیگری است که ناعادلانه و اشتباه است.”

یک سخنگوی دولت گفت: “ما فوق العاده سپاسگزار برای همه کار سخت است که سلامت و مراقبت کارگران همچنان به انجام این کار در مبارزه با کروناویروس.

“حق در سراسر سیستم مهاجرت ما در حال حمایت از بیمه خدمات درمانی و دیگر واجد شرایط سلامت و مراقبت کارگران است. ما معرفی رایگان یک سال تمدید ویزای به حدود 3000 کلیدی خط مقدم سلامت کارگران از جمله معافیت به مهاجرت بهداشت اضافه و گسترش سوگ طرح به تمام بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>