انگلستان را از دست دادن احترام در خارج از کشور با بوریس جانسون ‘اشتباه’ تصمیم به قراضه کمک های خارجی وزارت دیوید کامرون هشدار

دیوید کامرون حمله کردند بوریس جانسون تصمیم به تبر اداره انکشاف بین المللی بریتانیا (DfiD) هشدار بریتانیا به شهرت و اعتبار رنج می برند.

در نادر انتقاد از خود جانشین نخست وزیر سابق گفت: حرکت خواهد “به معنی کمتر تخصص کمتر صدایی برای توسعه در بالای جدول و در نهایت کمتر احترام به انگلستان در خارج از کشور”.

آقای کامرون صحبت کرد به عنوان دو سابق حزب محافظه توسعه بین المللی دبیران پیوست زوزه اعتراض به “ادغام” با وزارت امور خارجه از ماه سپتامبر است.

اندرو میچل را محکوم کرد “فوق العاده اشتباه” و گفت: “آن را از بین ببرد یکی از موثر ترین و مورد احترام موتورهای توسعه بین المللی در هر نقطه در جهان است.”

و جاستین سبز حمله به یک حواس پرتی از fightback در برابر coronavirus هشدار داد: “مردم پیدا کردن آن سخت به این ببینید که چرا آن را یک اولویت برای یک دپارتمان سازمان است.”

Dfid خواهد بلعیده شود تا در ماه سپتامبر به یک جدید خارجی, کشورهای مشترک المنافع و توسعه با دومینیک Raab مسئول کمک های تخصیص.

“وزیر امور خارجه بریتانیا خواهد بود قدرت را به تصمیم می گیرید که کشورهای دریافت – یا بس به دریافت – انگلیسی کمک” آقای جانسون گفت: نمایندگان مجلس است.

او همچنین حاکی از پول نقد در حال حاضر جریان به کشورهای در حال توسعه در آفریقا خواهد بود siphoned برای جغرافیای سیاسی مبارزات مانند مقاومت در برابر روسیه است.

“ما به آنجا کمک به زامبیا به عنوان ما به اوکراین هر چند دومی حیاتی برای امنیت اروپا” نخست وزیر گفت, در بیانیه ای.

“ما به ده برابر مقدار کمک به تانزانیا به عنوان ما به شش کشور بالکان غربی که به شدت آسیب پذیر به دخالت.”

حقوقی تعهد به صرف 0.7 درصد از ملی خروجی بر کمک خواهد شد و دولت اصرار داشت البته با اولویت های جدید در مورد چگونه به صرف آن است.

در پاسخ آقای کامرون در توئیتر خود نوشت: “نخست وزیر مناسب است برای حفظ تعهد به 0.7 – آن را موجب صرفه جویی در زندگی, ترویج یک جهان امن تر و ایجاد نفوذ انگلستان. اما تصمیم به ادغام ادارات اشتباه است.


“بیشتر می تواند و باید انجام شود برای هماهنگی کمک های اولیه و سیاست خارجی از جمله از طریق شورای امنیت ملی اما پایان @DFID_UK معنی خواهد بود که کمتر تخصص کمتر صدایی برای توسعه در بالای جدول و در نهایت کمتر احترام به انگلستان در خارج از کشور.”

نخست وزیر سابق تعهد به کمک های بین المللی شد و همراه با ازدواج همجنس کلیدی تخته از خود ‘action’ از حزب محافظه کار بیش از یک دهه پیش.

اما آقای جانسون را رد کرد انتقاد در ویکیانبار گفتن نمایندگان مجلس: “من عمیقا مخالف” – و اصرار خارجه/DfID تقسیم کرده و در “یک incoherence در انگلستان, سیاست خارجی است که ما در حال حاضر می تواند اصلاح”.

اما او همچنین سوخت سوء ظن است که حرکت – مانند حمله به حذف هر گونه مجسمه و حتی از بدنام صاحبان برده – بخشی از “فرهنگ جنگ’ را متهم به منحرف کردن توجه از خود Covid-19 پاسخ.

DfiD حال تبدیل شدن به یک “غول cashpoint در آسمان” آقای جانسون گفت: نمایندگان مجلس به عدم ارائه منافع بریتانیا بود.

سابق کار نخست وزیران پیوست واکنش گوردون براون اعتراض که DfiD بود: “یکی از بزرگ بین المللی دارایی های” بود و “نجات جان میلیون ها نفر”.

تونی بلر به نام حرکت “اشتباه و عقب مانده” و افزود: “ما ایجاد Dfid در سال 1997 به بازی قوی نقش مهمی در طرح ریزی انگلیسی, قدرت نرم. آن را انجام داده است بنابراین به طور کلی جهانی تحسین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>