بریتانیا می تواند از دست دادن حق اشتراک امنیت و اطلاعات کسب و کار با اتحادیه اروپا پس از Brexit اذعان وزیر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

انگلستان در حال آماده شدن برای از دست دادن حقوق به اشتراک امنیت و اطلاعات کسب و کار با اتحادیه اروپا پس از مبارزه با تروریسم در اروپا به اتمام است در پایان سال یک وزیر اذعان کرده است.

جریان اطلاعات حیاتی قطع خواهد شد مگر اینکه بروکسل کمک های مالی یک “کفایت تصمیم گیری” — یک فرایند پرتاب به خطر گذشته توسط حقوقی قضاوت در برابر بریتانیا منتقدان ترس است.

امنیتی وزیر جیمز Brokenshire حاضر به فاش کردن “چه مرحله ای از فرایند” رسیده با فقط شش ماه تا خروج روز در ماه دسامبر.

اما او اعتراف کرد به یک تحقیق پارلمانی: “ما را معقول قدم برای آماده شدن برای یک وضعیت که در آن است که تصمیم گیری ممکن است در محل.”

اقدامات جایگزین “ممکن است نیاز به دنبال” آقای Brokenshire گفت: – باعث تقاضا برای آشکار کردن جزئیات چگونه انگلستان خواهد بود “محافظت”.

او اصرار داشت دولت باقی مانده است “مثبت” است که توافق خواهد بود رسید و گفت: “آن است که خود آشکارا در جهت منافع هر دو طرف است که کفایت تصمیم در محل تا پایان سال است.”

اما سحر Primarolo یک کار نظیر اشاره کرد که اتحادیه اروپا در حال حاضر اعلام کرد بریتانیا داده های جمع آوری روش های “غیر قانونی” در حالی که دفتر خانه تا به حال نقض قوانین کپی اتحادیه اروپا داده است.

“چه مرحله ای از اتحادیه اروپا روند اتحاد بریتانیا رسیده و چه دولت برنامه ریزی برای انجام اگر کفایت اعطا?”, او خواستار مدرکی نوشته شده.

تمرکز در ترس بیش از داده های به اشتراک گذاری شده است در انگلستان که در معرض خطر بیشتری از تروریسم و جرایم سازمان یافته اگر نتواند به اعتصاب امنیتی با آمریکا.

جدید تحتانی موافقت نامه ها را باید زده با اعضای اتحادیه اروپا به جای عضویت Europol European حکم بازداشت و شنگن اطلاعات سیستم پایگاه داده از مظنونان است.

اما شکست برای رسیدن به یک “کفایت تصمیم” نیز هشدار شرکت ها در مواجهه با نیاز به حرکت بخشی از عملیات خود را به اتحادیه اروپا و یا خطر از دست دادن کسب و کار به شرکت های رقیب در این قاره.

آقای Brokenshire را پذیرش می آید پس از بروکسل نیز مطرح شده چشم انداز متهور نه اینکه در زمان گفته یک ارزیابی باید شروع در ماه فوریه است.

این فرآیند شامل ارزیابی توسط کمیسیون اروپا و اروپا محافظت از اطلاعات مدیره قبل از تصویب می تواند اعطا شده توسط دولت های عضو و دانشکده کمیسیون.

در ماه فوریه پارلمان اروپا قطعنامه ای بیان انگلستان چارچوب قانونی برای حفاظت از داده ها “نمی در حال حاضر واجد شرایط برای کفایت”.

نگرانی مطرح شد بیش از انگلستان نقل از اطلاعات شخصی برای دیگر کشورهای پردازش اطلاعات شخصی برای مقاصد مهاجرت و حفظ ارتباطات الکترونیکی داده است.

بیشتر به شرح زیر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>