Swindon عکسبرداری: پلیس در حال بررسی سرقت مسلحانه شلیک مرد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یک مرد به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس در جریان یک سرقت مسلحانه در Swindon Wiltshire.

افسران در پاسخ به گزارش هایی که یک مرد مسلح به یک تفنگ دستی به سرقت رفته بود یک کامیون در Rivermead املاک صنعتی در Westlea مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر.

خودرو ره بود توسط پلیس مسلح در ریج سبز منطقه است.

Wiltshire پلیس گفت که یک مرد در 50s دچار زخم پا پس از یک پلیس اسلحه گرم مرخص شد.

مرد airlifted به بیمارستان اما آسیب های خود را دارد و نه اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

ساکنان محلی کوری Battacchio, 17, توضیح داد که چگونه او شنیده ام یک انفجار با صدای بلند بعد از پلیس فریاد زد: بارها و بارها در انسان به “قرار دادن تفنگ پایین”.

او گفت: PA news agency: “در حدود 5:30pm من شنیده متعدد صدای پلیس و سه گردش هلیکوپتر بنابراین من بیرون رفت.”

“او فریاد زد چند بار توسط پلیس به قرار دادن تفنگ پایین و در نتیجه به ضرب گلوله کشته شد. او airlifted به بیمارستان مدت کوتاهی پس از.”

آقای Battacchio افزود: “من از تماشای آن را از پنجره طبقه بالا اما آنها فریاد با صدای بلند در آن مرد به عنوان آن به نظر می رسید مانند او قرار داده نشده است اسلحه را بلافاصله.”

Witshire پلیس گفت که این حادثه تا به حال شده است به طور خودکار با اشاره به مستقل اداره پلیس انجام به دلیل تخلیه پلیس اسلحه گرم.

یک سخنگوی IOPC است که راه اندازی یک تحقیقات مستقل به این تیراندازی گفت: “ما درک می کنیم در این زمان است که افسران از Wiltshire پلیس نامیده می شدند به یک اختلال مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر امروز پس از گزارش از یک سرقت مسلحانه در Rivermead شهرک صنعتی Westlea.

“در جریان این حادثه مرد در 50s بود به ضرب گلوله در پا توسط یک اسلحه افسر. آسیب های خود را دارد و نه اعتقاد به تهدید کننده زندگی.

“ما فرستاده اند محققان به صحنه و به پست-حادثه روش.”

عکس از صحنه نشان داد پزشکی قانونی ماموران بررسی کامیون متوقف شده در جاده با آن پشت درب باز است. دو پلیس چادر ساخته شد نزدیک به کابین خودرو

سرپرست فیل Staynings از Wiltshire پلیس گفت: “من می خواهم برای اطمینان بخشیدن به جامعه است که این حادثه شد و با سرعت رسیدگی. هیچ کس دیگری مجروح شد و این حادثه در حال حاضر موجود است.

“با این حال مردم ساکن در این منطقه را دیده اند سنگین حضور پلیس است که ادامه خواهد داد در طول شب است.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>